Skocz do zawartości

beGM - Komunikaty ligi beGM


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Komunikat 120:

Wszystko wysyłacie do mnie na priv (ja swoje oferty wysłałem do @julekstep zanim zaczną do mnie spływać - jako niezależny gwarant, że zrobiłem to zanim poznam wasze propozycje)

III TURA FA:

18-22.08 Oferty

23-26.08 Kontroferty

27.08-29.08 Reoferty

30.08-05.09 Głosowanie

06-07.09 Okienko między turami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 121:

Dla jasności 

W nowym CBA jest zapis, że roczne umowy minimalne nie mają z góry narzucone NTC, ale powinno być to wyraźnie zaznaczone.

Jeśli oferty 1y min nie będą zapisane „z NTC” lub z dopiskiem „brak NTC” zgodnie z naszym Regulaminem będzie to rozstrzygane na korzyść gracza - czyli dostanie NTC 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Komunikat 123:

III TURA FA:

18-22.08 Oferty

23-26.08 Kontroferty

27.08-29.08 Reoferty

 

30.08-05.09 Głosowanie

06-07.09 Okienko między turami

Przypominam, że dzisiaj ostatni dzień.

 

Dodatkowo kilka kwestii organizacyjnych:

1. Bardzo proszę o pamiętanie aby oznaczać mnie na priv, jeśli zmieniacie oferty - staram się wszystko sprawdzić, ale jak widać czasem ktoś zmieni coś na ostatnią chwilę i ja już mogę tego nie zauważyć.

 

2. Odnoście pkt 5.17c - bo analizie CBA doprecyzowujemy ten punkt żeby nie było wątpliwości:

5.17c: Maksymalnie 30 % może być UNG - dotyczy to tylko kontraktów wyższych niż minimum. W przypadku minimalnych kontraktów można podpisywać umowy częściowo gwarantowane: 33,3% min. na 1 trymestr lub 66,6% min. na 2 trymestry.

 

3. Odnoście pkt 5.16 po przeprowadzonej dyskusji powracamy do poprzedniego zapisu:

5.16: Extensions W trakcie wszystkich tur FA (1-3) można proponować (...)

 

Jeśli jeszcze do jakiś wniosków dojdziemy dodatkowych to będą osobne ogłoszenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Komunikat 125:

W związku ze zmianą w Regulaminie (pkt 18) została dopuszczona możliwość temporalnego prowadzenia więcej niż jednego zespołu poprzez tego samego GMa (funkcja interim GM)

 

Aktualne wakaty i ich interim GMs:

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Komunikat 127:

 

Terminarz na przełomie T1/T2:

27.12-02.01 - opisy* + okienko transferowe

03.01-06.01 - głosowanie na bilanse

07.01.-09.01 - rynek FA + wprowadzenie wymian

10.01-13.01 - głosowanie FA

14.01 - aktualizacja arkusza + punkty karne

* Ostatnie mecze w realu będą 26.12, ale większość ekip skończy T1 wcześniej, dlatego uprzedzając pytania wielu userów - tak, można będzie wrzucić opis przed terminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Komunikat 128:

W arkuszu przy składach jest nowa (może być pomocna) informacja odnośnie kontuzji i zawieszeń graczy. Przyjąłem, że nieobecności 1-10 meczy nie będę zaznaczał, 11-19 na czarno, a 20-28 na czerwono. Oznaczenie INJ lub OUT dotyczy tylko jednego, konkretnego trymestru który oceniamy. Posiłkowałem się głównie info o kontuzjach z Yahoo, starając się uzupełniać na bieżąco. W przypadku kontrowersji o 1-2 mecze nie ma co kruszyć kopi, przy większej ilości oznaczajcie problem w temacie, gdzie toczą się dyskusje (NIE TUTAJ) i z pewnością problem wyjaśnimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 129:

Jako Komisarz ds. zawodników 2-way informuje, że dodanie gracza do rotacji w opisie wiążę się z utratą jednego trymestru (jeżeli takowy gracz jest na jednorocznym two-way contract) , brak umieszczenia gracza w rotacji nie powoduje utraty trymestru , jednak nie można powoływać się na jego grę w trakcie bilansów. Za brak opisu aby nie karać aktywnych GMów ucinam z automatu trymestr ( traktuje jakby gracz w obliczu inj występował na pakiecie) oraz jest uwzględniona jego dyspozycja w bilansach. Wydaje mi się , że to oczywista oczywistość, ale uznałem, że warto jednak napisać jakie obowiązują reguły aby każdy był tego świadom.

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 130

Rada zdecydowala sie na przedluzenie dzisiejszego okienka transferowego do polnocy. Od teraz kazde okienko bedzie konczylo sie wlasnie w tym czasie. Wyjatkiem sa oferty FA, ktore dalej pozostaja z deadlinem 21:59 - z uwagi na to, zeby jeszcze tego samego wieczora mozna bylo je wrzucic do pogladu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Komunikat 132:
 

Po wnikliwej analizie Rada postanowiła przyznać następujące kary za okres między T1 a T2:

@evitacre 1 pkt karny za brak opisu

@bogans2 0.5 pkt karnego za 18W za dużo przy głosowaniu nad bilansami

@człowiek...morza $29k (po $1k dla każdego zespołu) za zbyt dużą liczbę ofert złożonych podczas okienka FA

 

Komunikat 133:

 

Terminarz na przełomie T2/T3:

24.02-01.03 - opisy + okienko transferowe

02.03-05.03 - głosowanie na bilanse

06.03.-08.03 - rynek FA + wprowadzenie wymian

09.03-12.03 - głosowanie FA

13.03 - aktualizacja arkusza + punkty karne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wybaczcie za dłuższą nieobecność i brak reakcji przy arkuszu. Sesja, praca i pisanie magisterki. Na szczęście semestr skończony, więc od wieczora siadam do uzupełnienia braków i ewentualnych błędów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 134:

W związku z brakiem GMa, tymczasową opiekę nad Miami Heat obejmuje @Reikai. Także proszę do niego z propozycjami transferów.

Jednocześnie brakuje obecnie GMa Sacramento Kings, jeśli ktoś ma ochotę ich przejąć na jakiś czas, to proszę się zgłaszać (preferowani GMowie ze wschodu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Komunikat 136:

Terminarz na najbliższy okres:

15.04-21.04 - opisy po T3

22.04-24.04 - głosowanie po T3

25.04-29.04 - opisy play-in 1st round

30.04-02.05 - głosowanie play-in 1st round

03.05-07.05 - opisy play-in 2nd round

08.05-10.05 - głosowanie play-in 2nd round

11.05-15.05 - opisy 1st round PO

16.05-18.05 - głosowanie 1st round PO

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.