Skocz do zawartości

beGM - Komunikaty ligi beGM


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Komunikat 41:

---------------------------

Panowie,

gorąca prośba od Rady. Wiem, że macie jeszcze czas zgodnie z CBA, ale ponieważ @ozzy110 chce zacząć przygotowywać arkusz pod nowy sezon jeśli ktoś może, a jeszcze tego nie zrobił niech podejmie decyzję w poniższych tematach:

Z góry dziękujemy.

-----------------------

Tu zostały decyzje Team Option @LONGER01, @kolader i @Tecu, a z UNG @Alonzo i @karpik

 

 

-------------------------

Pod tym Two-Way ( nie będę oznaczał ) - za dużo Was

 

------------------------

Oraz pod tym - QO - @ozzy110, @fluber, @Sylvinho., @ignazz, @Braveheart22, @LONGER01

 

Z góry gorąco dziękujemy.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 43:

---------------------------

Prosił bym poniższych GMów o podjęcie następujących decyzji w odpowiednich tematach. Kar Wam ( jeszcze ) za to przydzielać nie mogę, ale miałeś prośbę przed swoim wyjazdem, a widzę, że kilku się do niej podeszło na serio:

-------------

TEAM OPTION:

@Tecu - Mamadi Diakite

-------------

GRACZE Z UNG:

Jordan Poole - @karpik ( widocznie dostaje kolejną szansę w Dallas ).

-------------

GRACZE Z QO:

 

  • Frank Ntilikina - Pistons - @ozzy110 - Nie oferuję QO / Oferuję QO 
  • Landry Shamet - Wizards - @Sylvinho. - Nie oferuję QO / Oferuję QO 
  • Jordan McLaughlin - Clippers - @Braveheart22 - Nie oferuję QO / Oferuję QO
  • Justin James - Raptors - @LONGER01 - Nie oferuję QO / Oferuję QO 

--------------------------------------------

EDIT:

W odniesieniu do powyższego prosił bym również zastanowić się nad Waszymi graczami TWO-WAY naturalnie w odpowiednim temacie:

Lista graczy wobec których należy podjąć decyzję ws. two-way ( II rok oznacza, że jest to Wasz gracz wybrany poprzedniej II rundzie draftu ) :

 

Decyzje wobec graczy do podjęcia przez GM:

  • Brodric Thomas ( z węzyka ) - RFA - Boston - @Principe
  • Cassius Winston ( II rok ) - RFA - Boston - @Principe
  • Lamar Stevens ( z wężyka ) - RFA - Brooklyn - @kolader
  • Alfonzo McKinnie ( z wężyka ) - RFA- Brooklyn - @kolader
  • Mike James ( z wężyka )  - RFA - @człowiek...morza
  • Justin Patton ( z wężyka ) - RFA - @człowiek...morza
  • Grant Riller ( II rok ) - RFA - 76ers - @Tecu
  • Yuta Watanabe ( z wężyka ) RFA - Raptors - @LONGER01
  • Brandon Goodwin ( z wężyka ) - RFA - Bucks - @evitacre
  • Saben Lee ( z wężyka ) - RFA - Bucks - @evitacre
  • Greg Whittington ( z wężyka ) - RFA - Hawks - @eMeS
  • Frank Jackson ( z wężyka ) - RFA - Hawks - @eMeS
  • Dakota Mathias ( z wężyka ) - RFA - Heat - @tangiers
  • Jarrell Brantley ( z wężyka ) - RFA - Heat - @tangiers
  • Anthony Gill ( z wężyka ) - RFA - Wizzards - @Sylvinho.
  • Keljin Blevins ( z wężyka ) RFA - Wizzards - @Sylvinho.
  • Markus Howard ( z wężyka ) - RFA - Dallas - @karpik
  • Dylan Windler ( II rok ) RFA - Dallas - @karpik
  • Taco Fall ( z wężyka )  RFA - Houston - @Regis
  • Vit Krejci ( z wężyka ) - RFA - Houston - @Regis
  • Devontae Cacok ( z wężyka ) - RFA - Grizzliers - @BMF
  • Justinian Jessup ( z wężyka ) - RFA - Wolves - @mac / @Qcin_69
  • Rayjon Tucker ( z wężyka ) - RFA - Wolves - @mac / @Qcin_69
  • Cassius Stanley ( II rok ) - zgodnie z karą zostanie oddany do Nets, decyzja - RFA - @kolader
  • Garrison Matthews ( z wężyka ) - RFA - Portland- @Ashigaru
  • Amir Coffey ( z wężyka ) - RFA - @Ashigaru
  • Moses Brown ( z wężyka ) - RFA - Warriors - @MMM2121
  • Marques Bolden ( z wężyka ) - RFA - Warriors - @MMM2121
  • Mason Jones ( II rok ) - RFA - Clippers - @Braveheart22
  • Dean Wade ( z wężyka ) - RFA - Clippers - @Braveheart22
  • Theo Pinson ( z wężyka ) - RFA - Suns - @Lucas
  • Sean McDermott ( z wężyka ) - RFA - Suns - @Lucas

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 44:

---------------------------

Jesteśmy po drafcie, więc KAŻDY z w związku z nowymi zasadami otwiera sobie poniższy link ( zwany etapem drugim ) oraz arkusz na swojej drużynie i sprawdza, czy wszystkie ostatnie wymiany przy okazji Draftu 2021 ma poprawnie wprowadzone.

Zdarzyć się może, że ich nie znajdziecie od razu bo @ozzy110 jednocześnie przygotowuje arkusz pod sezon 2021/2022 - rozwiązanie. Scroll w dół. Tam są. 

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ORP0GhLWtwNs2OIRZ0-Q7PGUuHU1ZEpw0152Mpp7xHw/edit#gid=0

 

Olanie tego to Wasza sprawa, bo za błędy zapłacicie Wy, a nie przypadkowi GMowie. Jest to część dwuetapowej kontroli trejdów o której już komunikowałem. Kilku z Was prosiło już o dostęp do komórek - właśnie zostały Wam odblokowane. Za 72 godziny wszystkie ponownie zablokuję, czyli w Czwartek około 20:00. A jeśli ktoś nie kuma o co chodzi zapraszam do punktu 14 regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 46:

---------------------------

Jeśli jakaś wymiana będzie edytowana ( dodawane picki, rozwijanie jej, dodawanie innych drużyn ) po jej pojawieniu się w temacie "Wymian" informuję, że taka wymiana będzie odrzucana.

W temacie "Wymiany" przed jej wklepaniem MACIE BYĆ PEWNI OSTATECZNEJ JEJ FORMY, a nie, że zmieniacie sobie coś po 594 razy, a ja mam się doszukiwać o co loco.

 

OD TEGO MOMENTU WYMIANĘ WRZUCONĄ W TEMAT "WYMIANY" TRAKTUJĘ JAKO OSTATECZNĄ - TAKĄ WPROWADZĘ DO ARKUSZA I NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI JEJ ZMIANY.

 

Później to do Radnych są pretensje, że tego nie mam dopisanego, tamtego nie mam dopisanego. Temat idzie na Radę. Jak przejdzie to od następnego takiego numeru = punkt karny dla wszystkich stron wymiany. Nie będziecie marnować cudzego czasu na darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 47:

---------------------------

Odnoszę wrażenie, że RL liga sama się motała z cyframi/datami i innymi rzeczami które bezpośrednio wpływały na naszą rozgrywkę. Wiele rzeczy zmuszeni byliśmy robić na ostatnią chwilę, na już, na teraz bo terminy, bo w RL tak jest. Oczywiście winowajca jest jeden - COVID.

Do tego wyszło, że jakiś punkt w regulaminie nie funkcjonuje tak jak powinien. Jak wiele punktów wcześniej, a i pewnie nie jeden się jeszcze znajdzie. Oczywiście nie winię tego co go pisał za to bo w życiu spotykamy się z ogromem rzeczy nie do przewidzenia.

Jednocześnie chcę też zwrócić uwagę na to, że samo RL NBA niejednokrotnie sama "trochę przeginała". Pierwszy przykład z brzegu? Blokada trade CP3 do Lakers lata temu. Albo, że zwykłe scruby muszą sikać do słoiczka, ale twarze ligi już nie. 

Ale nie o tym. To taka moja mała dygresja.

--------------------------

Rada prawie jednomyślnie postanowiła ( prawie bo jeden siedzi pod palmami i wygrzewa dupsko ), ale i tak znając jego zagłosował by na "tak" postanawia co następuje:

W związku z wyjątkowym sezonem i faktem, że niejednokrotnie na wszystko było bardzo mało czasu Rada postanawia przesunąć czas na ogłoszenie bankructw drużyn na 22 Września, godzinę 23:59 ( fuck, co za data - urodziny tej rudej szm*ty co mnie zostawiła z pierścionkiem w ręku ).

Data ta jest niczym innym jak końcem III tury, czyli ostatecznym czasem na korektę salary po wymianach. Następnego dnia rozpoczynamy IV turę. 

W związku z tym kalendarz nie ulegnie przesunięciu - dalej obowiązują podane terminy, a drużyny które dzisiaj miały zbankrutować mają czas aby tego uniknąć. Nie jest Waszą winą, że nie wiedzieliście co do kiedy i jak. Jako Rada robimy wyjątek bo jednych dat trzymamy się jak szaleni ( głównie ja ), ale wtedy kiedy trzeba podać jakąś konkretną to po prostu jej nie było. Nie jest winą Januarego, że Was cisnął - trzymał się regulaminu. Winą jest brak czasu. Sam kalendarz dostaliście tydzień temu. Zdaję sobie sprawę z tego, że w szczególnych przypadkach jak ten jest to po prostu za mało czasu.

Część winy biorę na siebie za wprowadzenie BMFa w błąd. Inaczej - utwierdzenie go w błędzie. Niestety nie wszystko wiem. Gdyby zapytał Ozziego - sprawy by nie było.

A jako Radny mam obowiązek ten błąd za który się poczuwam naprawić co czynię przy udziale Rady za co im dziękuję.

---------------------------------------------

P.S: nie komentujcie mi tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 48:

---------------------------

Oficjalnie kontrolę nad Pacers przejmuje Rada dopóki nie zostanie znalezione zastępstwo. Ewentualne propozycje wymian proszę kierować do mnie a ja będę przekazywał je na forum Rady.

Dodatkowo odnośnie LaMarcusa Aldridgea. Jeśli zawodnik rozegra 25 spotkań jego płaca zostaje rozłożona na 3 letni stretch. Z możliwością obniżenia kwoty w sezonie 2021-22 w zależności czy zawodnik podpisze umowę z jakąkolwiek ekipą BeGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld przestał(a) promować temat

Komunikat 49:

---------------------------

Po rozmowach i analizie stanu faktycznego, Rada zmienia brzmienie Komunikatu 48, który otrzymuje następujące brzmienie:

 

Przywrócona zostaje kontrola GMa RonnieArtestics nad zespołem Indiana Pacers. Wszelkie propozycje wymian prosimy kierować do obecnego zarządcy zespołu.

 

Odnośnie LaMarcusa Aldridge’a – jego kontrakt zostanie rozłożony na 3 letni stretch w terminie 24h od publikacji poprawionej wersji Komunikatu.

 

Jeśli zawodnik rozegra 25 spotkań jego płaca pozostanie w księgach zespołu Indiana Pacers.

 

Indiana Pacers zachowują prawo do obniżenia kwoty w sezonie 2021-22 w zależności od tego czy zawodnik podpisze umowę z jakąkolwiek ekipą BeGM.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Komunikat 50:

---------------------------

Myślę, że Rada się nie obrazi jak to tutaj wrzucę. Sam szukałem tego swojego postu z 10 minut.

---------------------------

 

Oficjalne cyfry na ten sezon:

  • Salary cap: $112,414,000
  • Luxury tax line: $136,606,000
  • Apron: 143,096,000
  • Maksymalny cash możliwy do wysłania / przyjęcia: $5,785,510
  • Salary floor: $101,173,000

 

Wyjątki:

  • Non-taxpayer mid-level exception : ( Full MLE ) : $9,536,000
  • Taxpayer mid-level exception: ( Taxpayer MLE ) $5,890,000
  • Room exception: ( Room MLE ) : $4,910,000
  • Bi-Annual Exception ( BaE ) : $ 3,732,000
  • 1st year rookie in NBA: $ 925.000 ( not from draft )
  • Veteran minimum/minimum salary: $ 1.669.000

 

----------------------------------------

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 51:

---------------------------

W związku z zamieszaniem wprowadzonym przez GMa Thunder (@Eld) i próbie wykorzystania luki w regulaminie, co jest niezgodne z duchem beGM - Rada informuje, co następuje:

1.Rada odrzuca wniosek GM Thunder o ukaranie go dwoma punktami karnymi.

2. Rada postanawia, że oferta dla Brooka Lopeza nie zostanie anulowana, pomimo złamania zapisu 5.33c Regulaminu.

3. Rada postanawia, że Thunder w następnym etapie FA może złożyć jedynie oferty dla zawodników, do których posiada prawa (tj. cap hold).

4. Rada korzysta z prawa do niezastosowania niektórych zapisów regulaminu, jeśli działanie GMa jest sprzeczne z ideą zapisu.

Rada podjęła tę decyzję jednogłośnie i nie przysługuje od niej odwołanie.

 

----------------------------------------

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Komunikat 53:

---------------------------

A i dodatkowa prośba.

Piszcie w głosowaniach drużyny nie cyfry. Łatwiej będzie mi to teraz zliczać (ewentualnie skrótowce typu ATL, DET)

 

----------------------------------------

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • january odpiął/ęła ten temat
  • january przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.