Skocz do zawartości

To kto jest najlepszy? #kwiecien


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

No to co? Nets?

chyba wszystkie okolicznosci wskazuja na nich

lekkie kontuzje i dzieki temu ogrywanie rolesow co czesto wychodzi bardzo na plus mistrzowskim teams

poziom na jakim gra Harden

poziom na jakim gra Kyrie (jak gra)

rolesi rolesi i najlepsze garbage additions so far, Griffin, kombinuja cos z McGee

ogolnie patrzac na to jak sa skonsturowani i jaki maja firepower, zalążki defensywy, nie widze h2h jak Lakers ich robia w 7 meczowej serii

na ten moment nawet nie jest pewne w sumie czy Lakers wyjda z zachodu

to jak, kto na ten moment jest numerem 1?

ogolnie Lakers musza dodac 3 superstara

Heat beda pewnie tez szukac jak tu wciagnac na statek Oladipo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że jest to był taki przypadek jeden na sto. 

Oni nie mają aż tak mocnego zespołu żeby być poważnym kandydatem 

Nets są jacyś chorzy, Harden mi tam nie pasuje, ale to bardziej przez moją niechęć do niego, bo gra kosmos. Ciekawe tylko co z durantem. Czy ta wydłużona absencja jest wynikiem urazu czy ładowaniem baterii na po. Spieszyć się jak widać po wynikach nie muszą z jego powrotem 

Na zachodzie Jazz nie wyglądają na gotowych, Nuggets są wg mnie najbliżej finału 

Lakers jeśli po raz kolejny silver zrobi czary Mary żeby zrobić dobrze lebronowi będą w wcf groźni 

Z oczywistych względów nie chcę tego, aczkolwiek przyzwyczaiłem się, że LeBron zawsze dostaje dobrych partnerów 

 

Chciałbym liczyć na Blazers, ale nie pamięta już kiedy nurkic był w pełni sił a i z nim ptb nie są aż tak dobrzy

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Harden w formie, ale czy Wy zwariowaliscie? Co robił Harden w RS przez ostatnie lata w Rockets? Coś mniej niż robi dziś? Durant to 19 meczów od 2 lat,  najbardziej mimo wszystko obawiam się Irvinga, bo jeśli zachował głowę z 2016 to będzie zajebisty w PO,  Mamy silne teamy po obu stronach, zdrowy Lebron wyjaśniał do tej pory nawet większe dysproporcje talentów, także zobaczymy czy wciąż jego magia działa, czy wciąż działa magia Leonarda, czy ścięgno achillesa nie okaże się decydującym czynnikiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, KeepItDirty napisał:

Josephowi już hejtyzm przeniknął do krwii. To samo w temacie o MVP.

Typowe dla fanów Bulls, którzy z automatu bronią MJ za wszelką cenę. 

Trochę smutek.

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

A faktem jest, że LeBron cudem zawsze dostaje najlepszego gracza z rynku od kiedy silver rządzi. 

W temacie o mvp napisałem to po przeczytaniu jego wpisu o liczbie mvp czym zdyskredytował, obrazi masę gwiazd ligi którzy mu (najwyraźniej niesłusznie) tę nagrodę zgarnęli sprzed nosa.

Po czym żenująco dodał, że nie będzie z tego powodu płakał.

(choć właściwie pierwszym zdaniem to zrobił)

Kwestii Jordan lebron nie poruszam, bo nie ma sensu się w tym babrać.

 

Więc następnym razem chłopcze pomyśl dwa razy, albo zapytaj zanim kogoś zaatakujesz.

Eot

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

A faktem jest, że LeBron cudem zawsze dostaje najlepszego gracza z rynku od kiedy silver rządzi. 

A moze to bardziej kwestia tego, ze Lakers to nie Cavs i jak spojrzysz na historie tej organizacji, to oni prawie zawsze dostaja to czego chca? Nagle Lakers zgarniaja lakome kaski, bo GM LeBron i zly Silver?

Edytowane przez camby23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2021 o 00:25, Pozioma napisał:

No Harden w formie, ale czy Wy zwariowaliscie? Co robił Harden w RS przez ostatnie lata w Rockets? Coś mniej niż robi dziś? Durant to 19 meczów od 2 lat,  najbardziej mimo wszystko obawiam się Irvinga, bo jeśli zachował głowę z 2016 to będzie zajebisty w PO,  Mamy silne teamy po obu stronach, zdrowy Lebron wyjaśniał do tej pory nawet większe dysproporcje talentów, także zobaczymy czy wciąż jego magia działa, czy wciąż działa magia Leonarda, czy ścięgno achillesa nie okaże się decydującym czynnikiem...

Z hardenem jest taka różnica, że on nie miał z kim grać w Rockets, poza Paulem, którego nie kochał 

Tutaj ma naprawdę silna szeroka ekipę, ma dwóch superstarów obok i nie musi być samotnie głową w mur jakim jest zachód 

Na wschodzie jest 4-5 całkiem mocnych ekip, ale żadna nie ma potencjału top5 zachodu 

Lżejsza drabinka, więcej strzelb, kupa rolesów i masz przepis na Finał 

Heat, Celtics są za słabi 

Sixers są niewiadomą od czasu urazu Embiida. Z nim grającym taki kosmos jak przed urazem Nets irvinga i Duranta mogliby mieć ciężką serię

Ale z Nets Hardena Duranta i irvinga Sixers większych szans nie mają

 

 

Ale ja wciąż jestem team green 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam z Clippersami? nie śledzę ich w tym roku jakoś specjalnie i też widzę, że są trochę "under the radar" jeśli chodzi o forum i ogólnie media związane z nba. I teraz pytanie czy to kwestia tego, że nie grają jakoś wyjątkowo dobrze czy że nie ma bilansu czy po prostu konkurencja jest dużo dużo lepsza i nie ma co o nich nawet wspominać. Z takimi Nets by się całkiem nieźle matchowali.

Co do Lakers, to ja bym się specjalnie nie martwił. Narracja zmienia się plus minus co miesiąc - na początku sezonu wszyscy zakładali kolejny pierścień na paluch Lebrona , potem nagle Utah była głównym faworytem, teraz Nets, zaraz pewnie jeszcze się będzie mówiło o Bucks i Miami itd... Zgadzam się, że Brooklyn ma największy star power i ich ofensywę naprawdę trudno będzie powstrzymać, niemniej nawet w obecnej lidze żeby wygrać tytuł potrzeba solidnej defensywny, a z tym już u Nets gorzej. Lakersi w pełnym składzie to nadal top ofensywy i defensywy, size, solidni rolesi, fajna ławka i sprawdzony coach (Lebron, jk ale trochę też). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Zimny napisał:

A co tam z Clippersami? nie śledzę ich w tym roku jakoś specjalnie i też widzę, że są trochę "under the radar" jeśli chodzi o forum i ogólnie media związane z nba. I teraz pytanie czy to kwestia tego, że nie grają jakoś wyjątkowo dobrze czy że nie ma bilansu czy po prostu konkurencja jest dużo dużo lepsza i nie ma co o nich nawet wspominać. Z takimi Nets by się całkiem nieźle matchowali.

Co do Lakers, to ja bym się specjalnie nie martwił. Narracja zmienia się plus minus co miesiąc - na początku sezonu wszyscy zakładali kolejny pierścień na paluch Lebrona , potem nagle Utah była głównym faworytem, teraz Nets, zaraz pewnie jeszcze się będzie mówiło o Bucks i Miami itd... Zgadzam się, że Brooklyn ma największy star power i ich ofensywę naprawdę trudno będzie powstrzymać, niemniej nawet w obecnej lidze żeby wygrać tytuł potrzeba solidnej defensywny, a z tym już u Nets gorzej. Lakersi w pełnym składzie to nadal top ofensywy i defensywy, size, solidni rolesi, fajna ławka i sprawdzony coach (Lebron, jk ale trochę też). 

Clippers w sumie maja ten sam problem co przed rokiem. Brak konkretnego lidera, playmakera i psychika w kluczowych momentach. Troche srodek ciezkosci ekipy sie zmienil i sa lepsi pod koszem i jako S5, ale lawka jest slabsza. 
 

Dla mnie osobiscie zdrowi Lakers sa dalej nr 1 i nikogo nie widze przeciwko nim w serii best of 7 - nawet w regularze bez AD, to najlepsza defensywa ligi. Pod nimi mam Clippers, Nets, Nuggets, Jazz itd. - to w kontekscie walki dlugodystansowej o mistrzostwo.

Na chwile obecna to najlepsi sa chyba jednak Nets, zwlaszcza patrzac na problemy z kontuzjami innych - chociazby wspomnianych Lakers.

 

 

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.