Skocz do zawartości

[2033] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Eld napisał:

I za to skończysz z #4 :P.

Jestem na to gotowy, nie umiem tak obrzydliwie tankować jak jeszcze dwa sezony temu niektórzy... To bez znaczenia w losowaniu picków ale musiałem o tym wspomnieć xd

Z simki to wiem tyle, że mam Atlantę i że dużo ludzi chce Hawesa który mi się wydaje słaby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

Dlatego Simka to zło :D centrzy na pg a pg na centrze > normalny zespół młodych gości z top 15 draftów :D

przecież tu chodzi o konkurencję przede wszystkim

rok/dwa temu po 5/6 ekip chamsko tankowało

teraz to już tylko Hawks i Bulls (którzy mają tyle talentu, że nie mogą nawet konkurować :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

przecież tu chodzi o konkurencję przede wszystkim

rok/dwa temu po 5/6 ekip chamsko tankowało

teraz to już tylko Hawks i Bulls (którzy mają tyle talentu, że nie mogą nawet konkurować :P)

Still, wątpię żeby wtedy tankerzy wygrywali tylko z tankerami, z lepszymi teamami też się zdarzało :) a ja póki co idę grubo :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cvbe napisał:

Jestem na to gotowy, nie umiem tak obrzydliwie tankować jak jeszcze dwa sezony temu niektórzy... To bez znaczenia w losowaniu picków ale musiałem o tym wspomnieć xd

Z simki to wiem tyle, że mam Atlantę i że dużo ludzi chce Hawesa który mi się wydaje słaby :D

nie pierdziel, wiesz dużo bo Hawks zapiszą się w historii tej gry i będzie to rekord niczym bułgarskich czy tam nrdowskich atletek, znaczy się nie do pobicia, nie do pobicia i zarazem niespecjalnie przysparzający splendoru :D słowem ta jednak wtopa to z kim? Bulls się udało podłożyć czy jak, bo juz zapomniałem :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elwariato napisał:

nie pierdziel, wiesz dużo bo Hawks zapiszą się w historii tej gry i będzie to rekord niczym bułgarskich czy tam nrdowskich atletek, znaczy się nie do pobicia, nie do pobicia i zarazem niespecjalnie przysparzający splendoru :D słowem ta jednak wtopa to z kim? Bulls się udało podłożyć czy jak, bo juz zapomniałem :P  

Raptors (i to na wyjeździe!!!) w drugim meczu sezonu xD

od tego momentu są 0-38

a swoją drogą @Sylvinho. po tamtym meczu powinien przemyśleć swoje plany związane z walką o PO xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Raptors (i to na wyjeździe!!!) w drugim meczu sezonu xD

od tego momentu są 0-38

a swoją drogą @Sylvinho. po tamtym meczu powinien przemyśleć swoje plany związane z walką o PO xD

a patrze że z Sixers, co by faktycznie oficjalnie oznaczało zmiane warty w simce :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, julekstep napisał:

ludzie serio nie doceniają jakim samograjem stali się Magic po ostatnim trejdzie z Indianą (na którym Indiana również - jak widać - skorzystała, klasyczne win-win) :P

w 50% (jak nie lepiej) próbnych simek to Magic zostają mistrzem xD

także ten, dzięki @MarcusCamby że nie zdecydowałeś się na trejd Calderon - Ridnour ❤️ 

Fajnie się pisze cały czas o samogroju (diskord, forum) w RS bez kontuzji. Imo, w PO wystarczy jeden uraz i cały Twoj sezon do śmieci. Niestety ja teraz na pozycjach 1 i 2 mam podobnie, ale nad tym pracuję :)

W poprzednich PO miałem super ławkę i jak wypadl KJ, to wskoczył Blake, jak John Williams, to Murphy lub Gooden. 

Możesz zaklinac rzeczywistość, Tsakalidis czy Radmanovic to jest lipa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Sylvinho. napisał:

Ja wygrałem z Hawks :D To Sixers się podłożyli :)

o lol, faktycznie! xD

36 minut temu, Pablo81 napisał:

Fajnie się pisze cały czas o samogroju (diskord, forum) w RS bez kontuzji. Imo, w PO wystarczy jeden uraz i cały Twoj sezon do śmieci. Niestety ja teraz na pozycjach 1 i 2 mam podobnie, ale nad tym pracuję :)

W poprzednich PO miałem super ławkę i jak wypadl KJ, to wskoczył Blake, jak John Williams, to Murphy lub Gooden. 

Możesz zaklinac rzeczywistość, Tsakalidis czy Radmanovic to jest lipa :)

eee, mkay

fatalna ekipa ci Magic!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka o 14:30!

Dzień 54 (na pierwszym miejscu goscie)

Spurs 104 - Rockets 101
play-by-play

Clippers 107 - Sonics 127
play-by-play

Hornets 109 - Warriors 104
play-by-play

Nets 113 - Raptors 99
play-by-play

76ers 118 - Grizzlies 108
play-by-play

Cavaliers 139 - Mavericks 117
play-by-play

Lakers 113 - Jazz 107
play-by-play

Wizards 135 - Hawks 102
play-by-play

Trailblazers 108 - Pacers 90
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Mo Williams (Wizards) - 14
    Joel Freeland (Blazers) - 7


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

świetny deal @elwariato !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.