Skocz do zawartości

[2033] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Krzemo napisał:

harper ma 188 ... billups ma spory jumpshot

ok tu jest słabiej, ale mimo to +8 asyst wyciągał

jest większa różnica między dwoma skillami 'rozgyrwajkowymi' na korzyść Harpera (+35) niż między trzema skillami 'scoringowymi' na korzyść Billupsa (+21) 

3 minuty temu, Krzemo napisał:

nie średniawka tylko przyzwoity poziom, 1 fp mniej od twojego blejka :P

od początku jak trejdowałem po blejka krzyczę że to trade fitowy wzmacniający ofensywę - tak więc o ile u Billupsa D to najlepszy element to nawet tu jest gorszy od tego blejka u którego D to element najgorszy :)

6 minut temu, Krzemo napisał:

nie ma tragedii, znów lepiej niż Harper / poziom blejka :P

wow! faktycznie wart swojej kasy!

6 minut temu, Krzemo napisał:

+ na b.dobry jak na PG jumping co jest u nas bardzo niedocenianym skillem :P

jumping to faktycznie ważny skill - ale akurat u PG najmniej

7 minut temu, Krzemo napisał:

+20 pts, + 8as, +45% FG i 40 % 3S to są solidne cyfry , w Memfis do dziś kibice plączą za takim PG ;)

wypisz wymaluj Tony Parker (czyt -> bieda PG, który powinien grać za minimum, w porywach do 3 baniek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

wypisz wymaluj Tony Parker

nietrafione porównanie :P , parker jest totalnie niegrywalny z powodu swojej marnej defensywy

11 minut temu, julekstep napisał:

od początku jak trejdowałem po blejka krzyczę że to trade fitowy wzmacniający ofensywę - tak więc o ile u Billupsa D to najlepszy element to nawet tu jest gorszy od tego blejka u którego D to element najgorszy

7 minut temu, julekstep napisał:

jumping to faktycznie ważny skill - ale akurat u PG najmniej

historia rozgrywki pokazuje, że jumping pozwala billupsowi nadrobić inne skille, przy pg po prostu najtrudniej przewidzieć/ocenić wpływ jumpingu na grę na tej pozycji

a liczby mówią same za siebie, billups jest dobry po obu stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

wow! faktycznie wart swojej kasy!

10 baniek za takiego pg/sg to jest przyzwoity kontrakt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzemo napisał:

nietrafione porównanie :P , parker jest totalnie niegrywalny z powodu swojej marnej defensywy

historia rozgrywki pokazuje, że jumping pozwala billupsowi nadrobić inne skille, przy pg po prostu najtrudniej przewidzieć/ocenić wpływ jumpingu na grę na tej pozycji

a liczby mówią same za siebie, billups jest dobry po obu stronach

10 baniek za takiego pg/sg to jest przyzwoity kontrakt :P

jakiś three-way kombinujecie z wariatem że się tak twardo trzymasz tych farmazonów? xD

przypominają mi się czasy jak wmawiałem wszystkim że Webber jest lepszy od Shaqa ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał:

przypominają mi się czasy jak wmawiałem wszystkim że Webber jest lepszy od Shaqa ❤️

no to akurat były farmazony :P

14 minut temu, julekstep napisał:

jakiś three-way kombinujecie z wariatem że się tak twardo trzymasz tych farmazonów? xD

jak wariat nie ogarnie jakiegoś klocka od obrony pod kosz , to będzie kiepski deal dla obu stron :P

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff na telefonie skład zmieniałem po kontuzji Dereka i missclick spowodował wskoczenie do pierwszego składu Sweetneya w zamian za Memo, na szczęście bez konsekwencji. Mega ważne zwycięstwo z Warriors, choć pomogło że KG się szybko połamał. No ale jak grałem bez wielkiego Johna Williamsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

72zb. do rekordu co prawda brakuje kilku, ale sprawdzając zauważyłem, że przegapiłem iz niedawne 8 trafionych trójek Mookiego Blaylocka, to indywidualny rekord klubu, a przypomnę, że w poprzednim sezonie ustanowiliśmy drużynowy rekord 16 trafionych trójek w jednym meczu! 

Dumne SuperSonics dobiło do 19-19 i liczymy na to, że od teraz już koniec z ujemnymi bilansami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 52 (na pierwszym miejscu goscie)

Hornets 124 - Pacers 135
play-by-play

Celtics 88 - Cavaliers 119
play-by-play

Raptors 120 - Hawks 100
play-by-play

Knicks 95 - Rockets 97
play-by-play

Wizards 106 - Trailblazers 87
play-by-play

Heat 105 - Grizzlies 128
play-by-play

Jazz 132 - Clippers 100
play-by-play

Magic 94 - Nets 92
play-by-play

Timberwolves 97 - Spurs 107
play-by-play

Sonics 118 - Warriors 114
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.