Skocz do zawartości

Boston Celtics 2020/2021


ptak

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, ely3 napisał:

To mnie masz myślałem że ma rok krótszy. 

Połowicznie miałeś rację, bo CY Horforda jest częściowo gwarantowany. 

Może to nie jest samo szukanie oszczędności i Boston poświęci jeszcze jakiś pick/prospekta i puści Horforda dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, niby Tatum i Brown to jakaś 3 opcja + jeden solidny roles away od ścisłej czołówki wschodu - czyli niby niedaleko. A jednak od paru dobrych lat zupełnie się to nie udaje. Tak czy inaczej, powodzenia, bo zdaje się że tych dwóćh gości ma papiery na poważne granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ime od lat był asystentem Popa i jest nastawiony na D. Czy będzie głównym coachem na poziomie nie wiem. W Bostonie akurat była rasistowska nagonka poprawiona jeszcze zachowaniem plaskoziemca wiec na bank kolor miał niestety znaczenie. 
co do trenera to pracowity gość którego lubią gracze choć może nie mieć autorytetu u tych największych gwiazd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, the_secret napisał:

kolor skóry jest taki jaki powinien być, to najważniejsze, od reszty można znaleźć asystentów itp

3 obecnie najlepszych trenerów w lidze jest black, większość zawodników też, więc może warto naprawić ten dziwny odsetek białych coachów do reszty.

Jak już wspomniał ignazz, Udoka był asystentem w SAS i to chyba drugim najważniejszym ever po Budzie ( który też jest świetny jako coach ).

Dodatkowo spędził po roku w takich organizacja jak Philly i Nets - bezpośredni rywale Bostona w Konferencji, gdzieś też mógł zdobyć cenne doświadczenie.

Raczej bardzo dobry ruch, w odróżnieniu tej wymiany z Horfordem - Kembą.

11 minut temu, ignazz napisał:

jest nastawiony na D

Dokładnie, czyli za rok Robercik Williams z 15-13-2-3 wygrywa DPOTY.

11 minut temu, ignazz napisał:

może nie mieć autorytetu u tych największych gwiazd. 

A to na podstawie czego? Gość był kluczowy w decyzji LMA w dołączeniu do Spurs.

A sam LMA może troszkę podchodzić pod jeden z cięższych przypadków bycia primadonną.

Myślę, że sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chytruz napisał:

Przeciez od lat jest nadreprezentacja czarnych trenerow w stosunku do % w USA, bywala nawet 3-4 krotna.

a czemu mamy patrzeć na % USA a nie graczy ?

Jeśli chodzi o koszykówkę, to zdecydowanie jest to sport bardziej popularny u czarnoskórych, co zatem idzie powinno być tam większy odsetek osób znających się na koszykówce.

Chyba że sugerujesz, że trenerem może być ktokolwiek, a nie ktoś z jakąś specjalistyczną wiedzą, z czym się w sumie mogę zgodzić.

Wtedy można patrzeć na całą populację USA. Chociaż też NBA to produkt globalny i może można by też wziąć całą populację świata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mac napisał:

a czemu mamy patrzeć na % USA a nie graczy ?

Bo pula potencjalnych graczy NBA i potencjalnych trenerow, to dwie rozne grupy. Czarni dominuja jako zawodnicy, bo maja przewage atletyzmu i warunkow fizycznych, ktora nie ma zadnego znaczenia w coachingu.

 

7 minut temu, mac napisał:

Jeśli chodzi o koszykówkę, to zdecydowanie jest to sport bardziej popularny u czarnoskórych, co zatem idzie powinno być tam większy odsetek osób znających się na koszykówce.

Wiekszosc ludzi, ktorzy wybieraja zawod trenera wychodzi ze sciezki highschoolowo-uniwersyteckiej, ktora jest duzo bardziej biala niz NBA i ma bardzo mocne tradycje w stanach typu Indiana, Kansas itp. Zreszta przy ostatnim kryzysie rasistowskim przed sezonem bylo czesto wspominane, ze podaz potencjalnych czarnych trenerow jest niewysoka, bo do niedawna niewielu wychodzilo ze sciezki HS-NCAA, bo niewielu bylo zainteresowanych.

Do tego Europa, ktora tez jest jakims tam zrodlem, to prawie sami biali trenerzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiem o specyficznej widowni, nawet Smart c¹os wspominał. Aczkolwiek trzeba mieć zryty beret żeby siedzieć w koszulce czarnoskórego gracza, oklaskiwać czarnych graczy i zarazem ich nie lubić.

W Bostonie nie ma jak na razie gwiazd, bo nie zdążyło im się jeszcze w du.ie poprzewracać.

"Wymiana" Kemby na Ala jak dla mnie na razie jest trudna do oceny. Liczę, że to nie koniec.

Time Lord pewnej granicy nie przeskoczy, będzie tylko solidnym wyrobnikiem.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.