Skocz do zawartości

NBA 2020/2021 season - plotki, wolni agenci i trejdy


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Qbajag napisał:

Następnym razem trzeba zrobić tematy: trejdy, plotki, wolni agenci - grube ryby i kocury oraz trejdy, wolni agenci, plotki - małe płotki (tylko dla maniaków) 
;)

I oddzielny temat dla fanów OKC: trejdy, wolni agenci, plotki, picki, swapy, zamiany 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qbajag napisał:

Następnym razem trzeba zrobić tematy: trejdy, plotki, wolni agenci - grube ryby i kocury oraz trejdy, wolni agenci, plotki - małe płotki (tylko dla maniaków) 
;)

A ja bym nawet tak zrobił, ale idę o zakład, że wtedy od niektórych opierdol zbiorę, że dwa tematy zakładam, a potem że wpisy daje nie do tych co trzeba;)

Już się przyzwyczaiłem, że nie dogodzisz wszystkim;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, WD_czterdzieści napisał:

I oddzielny temat dla fanów OKC: trejdy, wolni agenci, plotki, picki, swapy, zamiany 😜 

Oraz oddzielny temat dla fanów spurs: trades do których nie doszło. Zostawiłbym nawet identyczny układ szablonu:

1. Trejdy 

2. wolni agenci

3. plotki

4. picki

5. swapy

6. zamiany

Dla spurs dodałbym zakładkę :

last 20 years extra i dopisał w tej samej kolejności 

1. Leonard DDR 2018

2. LMA 2016

3. Pau Gasol 2017

4. #15 2011 vs Hill 

5. None

6. Nazr Mohamed 2005

i mamy wszystko wypełnione choć zastanawiam się czy do zmian nie dopisać extra Marcusa Morrisa i jego ZMIANY decyzji extra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, WD_czterdzieści napisał:

I oddzielny temat dla fanów OKC: trejdy, wolni agenci, plotki, picki, swapy, zamiany 😜 

Nie wiem czy wiesz ale istnieje osobny temat dla fanów Thunder.... I tam głównie żyją ( a właściwie to tylko @Eld bo resztę fanów Thunder wymiotło) własnie wyborami.. Choć odkąd wiadomo ,że Rockets mają ogromne szansę na obronę swapu TOP4 a Heat przestało być zespołem z loterri to praktycznie stracili zainteresowanie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, josephnba napisał:

Dobra, większości pasuje, więc ja się wycofuję.

Sorki za zamieszanie

Dziękujemy. Martwiłem się ze bez twojej akceptacji i przy braku wycofania stanowiska z dnia wczorajszego byśmy tu tak nielegalnie dyskutowali. Po twojej decyzji społeczność odetchnęła z ulga. Teraz wszystko odbędzie się już w duchu praworządności. ;) 

1 minutę temu, ely3 napisał:

Nie wiem czy wiesz ale istnieje osobny temat dla fanów Thunder.... I tam głównie żyją ( a właściwie to tylko @Eld bo resztę fanów Thunder wymiotło) własnie wyborami.. Choć odkąd wiadomo ,że Rockets mają ogromne szansę na obronę swapu TOP4 a Heat przestało być zespołem z loterri to praktycznie stracili zainteresowanie 🙂

Coś czuje ze jakiś zespół straci swap. Gdzieś mi mignęło ze według nowych reguł ( 2 lata ) 5 z 8 ekip w topie było spoza top 3 

Czyli więcej niespodzianek niż pewniaków na gorze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Gdzieś mi mignęło ze według nowych reguł ( 2 lata ) 5 z 8 ekip w topie było spoza top 3

Ale Houston ma aż TOP4 chronione a Sota nie ma swapu więc nie wiem co masz na myśli mówiąc o utracie swapu? W praktyce to Thunder traci prawo do swapu ale nie jestem pewien czy akurat to miałeś na mysli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ely3 napisał:

Nie wiem czy wiesz ale istnieje osobny temat dla fanów Thunder.... I tam głównie żyją ( a właściwie to tylko @Eld bo resztę fanów Thunder wymiotło) własnie wyborami.. Choć odkąd wiadomo ,że Rockets mają ogromne szansę na obronę swapu TOP4 a Heat przestało być zespołem z loterri to praktycznie stracili zainteresowanie 🙂

Widać kto jest prawdziwym die hard fanem :(. Widzę to też na profilach OKC na fejbuku gdzie z kilkunastu komentarzy dziennie są może dwa, może trzy. Na zagranicznych profilach Thunder za to jest nieustanna podnieta Poku i jak mi ze parę razy dziennie na tablicy nie wyskoczy to się zastanawiam czy neta mam podłączonego. 

A w temacie to smutno mi tam samemu. Wpadajcie czasami! Co do picków to tank ruszył pełną gębą, choć nie ma co ukrywać, że jak się Wolves i Rockets nie wezmą za siebie ( nie zaczną wygrywać ) to pozostaje liczyć na farta w loterii. Wszystkie drużyny grające o coś w tym sezonie cieszą się niezmiernie, że mają OKC na tapecie. W zasadzie do końca RS mamy tylko jeden mecz z bezpośrednim rywalem do wysokiego picku - Pistons. Niby jeszcze Beal i spółka dwa razy na tapecie ale Ci nie sprawiają wrażenia, że mieli by się poddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShamsCharania  





The Toronto Raptors are waiving guard Patrick McCaw, sources tell @TheAthletic @Stadium.
9:45pm · 8 Apr 2021 · TweetDeck 

nKXnm0aN_normal.jpg 
Shams Charania 
ShamsCharania 
3m 
The Oklahoma City Thunder are waiving swingman Darius Miller, creating roster space to sign Euroleague forward Gabriel Deck of Real Madrid to a contract, sources tell @TheAthletic@Stadium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Nie wiem czy wiesz ale istnieje osobny temat dla fanów Thunder.... I tam głównie żyją ( a właściwie to tylko @Eld bo resztę fanów Thunder wymiotło) własnie wyborami.. Choć odkąd wiadomo ,że Rockets mają ogromne szansę na obronę swapu TOP4 a Heat przestało być zespołem z loterri to praktycznie stracili zainteresowanie 🙂

Jeśli poszerzą ligę i SuperSonics się reaktywują w Seattle to może i @Eld zniknie z tematu Thunder. Czy jednak nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Nie wiem czy wiesz ale istnieje osobny temat dla fanów Thunder.... I tam głównie żyją ( a właściwie to tylko @Eld bo resztę fanów Thunder wymiotło) własnie wyborami.. Choć odkąd wiadomo ,że Rockets mają ogromne szansę na obronę swapu TOP4 a Heat przestało być zespołem z loterri to praktycznie stracili zainteresowanie 🙂

Wiem że jest, czytam ale sie nie udzielam; taka ironia miała być.

Już nie nabijam pustych postów 😬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qbajag napisał:

Jeśli poszerzą ligę i SuperSonics się reaktywują w Seattle to może i @Eld zniknie z tematu Thunder. Czy jednak nie?

Zastanawiałem się nad tym już parę lat temu i jednak nie. Trochę nocy zarwanych, liczne 1/14 Westbrooka, 3 peat w odpadaniu w I rundzie, zachowanie Duranta i big3 z Melo odcisnęło jednak jakieś piętno i głupio będzie od tak zrobić switcha na SuperSonics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

Choć odkąd wiadomo ,że Rockets mają ogromne szansę na obronę swapu TOP4 a Heat przestało być zespołem z loterri to praktycznie stracili zainteresowanie

No jeśli Rockets mają ogromną szansę obrony swapu, to OKC ma wciąż wielką szansę na ten swap. Od kilku miesięcy wiadomo, że jedni i drudzy mają szansę zbliżone do wygrania rzutu monetą. 

A jak już jesteśmy przy OKC, to wiadomo, że Poku MVP.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał:

że jedni i drudzy mają szansę zbliżone do wygrania rzutu monetą. 

Gdyby od razu losowano TOP5 to wtedy Rockets mają tylko 52%. Ale o ile mnie pamięć nie myli to najpierw losowany jest nr 1. Potem usuwane jego piłeczki i z pozostałej puli kolejny itp.. I tu oczywiście cięzko policzyć ale biorąc pod uwagę ,że Rockets jest obecnie drugie to chyba ich szanse przy losowaniu nr 4 mogą oscylować w okolicach 80% szans... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ely3 napisał:

Gdyby od razu losowano TOP5 to wtedy Rockets mają tylko 52%. Ale o ile mnie pamięć nie myli to najpierw losowany jest nr 1. Potem usuwane jego piłeczki i z pozostałej puli kolejny itp.. I tu oczywiście cięzko policzyć ale biorąc pod uwagę ,że Rockets jest obecnie drugie to chyba ich szanse przy losowaniu nr 4 mogą oscylować w okolicach 80% szans... 

Losuje się top4, a nie top5 i szanse są takie jak tutaj http://www.tankathon.com/pick_odds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Eld napisał:

Widać kto jest prawdziwym die hard fanem :(. Widzę to też na profilach OKC na fejbuku gdzie z kilkunastu komentarzy dziennie są może dwa, może trzy. Na zagranicznych profilach Thunder za to jest nieustanna podnieta Poku i jak mi ze parę razy dziennie na tablicy nie wyskoczy to się zastanawiam czy neta mam podłączonego. 

A w temacie to smutno mi tam samemu. Wpadajcie czasami! Co do picków to tank ruszył pełną gębą, choć nie ma co ukrywać, że jak się Wolves i Rockets nie wezmą za siebie ( nie zaczną wygrywać ) to pozostaje liczyć na farta w loterii. Wszystkie drużyny grające o coś w tym sezonie cieszą się niezmiernie, że mają OKC na tapecie. W zasadzie do końca RS mamy tylko jeden mecz z bezpośrednim rywalem do wysokiego picku - Pistons. Niby jeszcze Beal i spółka dwa razy na tapecie ale Ci nie sprawiają wrażenia, że mieli by się poddać.

Rozumiem tą samotność. Tyle że w temacie Celtics to nawet ja się nie udzielam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.