Skocz do zawartości

Coronavirus Shit 2021


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, ely3 napisał:

Czy ja dobrze widziałem ,że Seth Curry ma pozytywny wynik a całą pierwszą kwartę spędził na ławce więc obecnie cała ekipa 76ers będzie poddana testom . Czy to oznacza, że cały zespół idzie na kwarantanne? I najbliżej tydzień 76ers nie gra? I w sumie czemu oni kontynuowali mecz skoro wiedziel ,że jeden z zawodnków ma Covid ? 

Z tego co czytałem to na razie do czasu testów i ich wyników cała drużyna zostaje w Nowym Yorku. Embid już zapowiedział, że przez 10 dni nie spotka się z rodziną nawet jak wynik będzie miał negatywny. 

Shams napisał, że ponoć cała ekipa ma mieć kwarantannę w NY.

Brooklyn bez KD i Irvinga, ale ma lecieć do Memphis.

Edytowane przez Qbajag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z graczy Mavs , który grał w meczu w Denver ma pozytywny test i został w Denver. Tak samo jak dwóch zawodników pozostaje na kwarantannie. Wszyscy w Denver. Jeszcze trochę i ogłoszą przerwę w rozgrywkach

Boston ma 3 na kwarantannie z czeog dwóch kluczowych Tristan i Williams III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, KyleLowryass napisał:

ciekawe te kontuzje Embiida i Simmonsa, takie niepodejrzane

10 minut wcześniej było info Some Sixers players unsure about playing on Saturday.

W szatni musiało być trochę niezręcznie jak Doc powiedział "Joel i Ben nie grają bo nie chcemy ich narażać, zdrowie najważniejsze, wiadoma sprawa. No, ale ktoś musi wyjść żeby nie było walkovera, także ten..."

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

76ers ma 8 z czego Scott nie pojawi się na parkiecie. Boston ma dwóch z pozytywnym wynikiem i Tatum chyba też. Bulls jednego i dwóch na kwarantannie. Dallas trzech z czego conajmniej jeden ma Covid. Idzie lawinowo. 

Jedynie Durant ma wrócić szybciej bo już jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, january napisał:

Tak jak ely pisze, to raczej zaraz padnie, Tatum teraz out na dłużej.

 

No więc jest potwierdzone ,że Tatum ma pozytywny wynik.. I od razu Beal z Wizards ma 10 dni kwarantanny bo po meczu rozmawiałem z Tatumem. W Bostonie to już chyba 3 przypadek bo R.Wiliams na 100% , Tatum i chyba G.Williams też... Ciekawe ilu zaraz wypadnie ze wzgleu na kontakt z Tatumem.. 76 ers najbliższy tydzień będzie mieć ciężko . Boston za chwilę też. Nie chciałbym by sezon przerwano ale z drugiej strony to trochę robi się kadłubek. Np Nuggets już miało 2 mecze z zespołami które mogły wystawić max 8 zawodników bo reszta na kwarantannie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ten sezon nie idzie w dobra strona. Nie podoba mi się to, nawet gdy korzysta na tym Denver jak dzisiaj.

A sytuacja z Bealem to w ogóle jest dziwne cholernie, bo zawodnicy przecież grając na boisku wymieniają między sobą więcej kontaktu niż w tej krótkiej jego rozmowie z Tatumem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

No więc jest potwierdzone ,że Tatum ma pozytywny wynik.. I od razu Beal z Wizards ma 10 dni kwarantanny bo po meczu rozmawiałem z Tatumem. W Bostonie to już chyba 3 przypadek bo R.Wiliams na 100% , Tatum i chyba G.Williams też... Ciekawe ilu zaraz wypadnie ze wzgleu na kontakt z Tatumem.. 76 ers najbliższy tydzień będzie mieć ciężko . Boston za chwilę też. Nie chciałbym by sezon przerwano ale z drugiej strony to trochę robi się kadłubek. Np Nuggets już miało 2 mecze z zespołami które mogły wystawić max 8 zawodników bo reszta na kwarantannie

21.01 o 1 naszego czasu grają Sixers vs Boston w Wells Fargo, to może być śmieszny mecz

4 minuty temu, KeepItDirty napisał:

Jeszcze jest początek sezonu, ale co będzie w ostatnich meczach decydujących o rozstawieniu lub o wejście do Play In?

ciekawe czy na PO zrobią bańkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozum nakazuje sądzić, że powtórzą to co w zeszłym sezonie. 

Wiem, że to nie realne i zaraz by była afera.

Czy liga NBA w pewnym momencie sezonu właśnie tak miesiąc przed planowanymi PO nie będzie forsowała szczepień wśród graczy? To niby sci fi. 

I odrazu nawiązując do powyższego. Ma ktoś jakieś dane czy i ilu graczy obecnie odważyło się na szczepienia? Ciężko o te dane w zalewie informacji ogolnopublicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KeepItDirty napisał:

I odrazu nawiązując do powyższego. Ma ktoś jakieś dane czy i ilu graczy obecnie odważyło się na szczepienia? Ciężko o te dane w zalewie informacji ogolnopublicznych

Liga swego czasu powiedziała ,że koszykarzy to młodzi silni mężczyżni więc nawet jeśli złapią wirusa to śmierć im nie grozi więc nie będą załatwiać szczepionek poza kolejnością. Więc w pierwszej kolejności szczepione są inne grupy. Nie wiem czy tam obecnie istnieje mozliwość szczepień prywatnych ale na początku takiej opcji nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.