Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2020/2021


Konto usunięte (BullsFaN)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie potrafiłem zrozumieć hype na WCJa, który dostał podczas pierwszego sezonu gry. Nie ma żadnego wyróżniającego się skillsetu, ani na x-factora w ataku, ani by być wartościowym obrońcą.

Zastanawiam się jaki potencjał i w jakiej roli widzą go jego fani inwestując w ten projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Ja nie potrafiłem zrozumieć hype na WCJa, który dostał podczas pierwszego sezonu gry. Nie ma żadnego wyróżniającego się skillsetu, ani na x-factora w ataku, ani by być wartościowym obrońcą.

Zastanawiam się jaki potencjał i w jakiej roli widzą go jego fani inwestując w ten projekt.

Nikt z niego nie robi dopty

Ot solidny grajek i tyle 

Nie rozumiem jednak tego krytykowania jego każdego meczu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na mój post że w każdym poście narzekasz lekko się oburzyles, a teraz sam to niejako potwierdziles ;)

Jedyne w czym się z tobą zgadzam aktualnie to go Bulls 

Za dużo sobie wg mnie wyobrażałeś po tym sezonie.

A wiadomo było, że Bulls potrzebują czasu i zmian w rosterze, które nie nastąpią wcześniej niż w trade dedline, a może dopiero latem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja w Bulls jest wypadkową wielu lat nieudolnych rządów i skąpstwa właścicieli .

Takich rzeczy nie naprawisz w miesiąc czy dwa. 

Zmiana opinii o klubie wśród FA to długa droga, a jedną z nich jest choćby dawanie szans swoim pickom. Wendell nie jest idealny i ja tego nigdzie nie podważam. Jest jaki jest, ale na pewno nie tak tragiczny jak piszesz. Nigdzie go usilnie nie hajpuje, bo widzę jego grę podobnie jak Ty. 

 

2 minuty temu, BullsFaN napisał:

Serio? 😏

Rzuciłeś tezę że gafford wyglądał lepiej. Więc teraz jej broń. 

Gafford ma niskie IQ, jest jednowymiarowy, ale teżefektowny, sam lubię patrzeć na jego powerdunki.

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wendell, chyba naprawdę czyta to forum. Ma swoje wady, ale dopóki jest na niskiej umowie można je zaakceptować. Gdyby dziś miał podpisywać kontrakt i wyskoczył z kwotą 20/30 milionów na sezon, to niech spada na drzewo.

Takie pytanie. Macie do wyboru Carter'a z jego kontraktem, albo Gobert'a z jego "kosmiczną" umową, kogo wybieracie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Thomas napisał:

Wendell, chyba naprawdę czyta to forum. Ma swoje wady, ale dopóki jest na niskiej umowie można je zaakceptować. Gdyby dziś miał podpisywać kontrakt i wyskoczył z kwotą 20/30 milionów na sezon, to niech spada na drzewo.

Takie pytanie. Macie do wyboru Carter'a z jego kontraktem, albo Gobert'a z jego "kosmiczną" umową, kogo wybieracie?

Pytasz czy wolimy dopty i all stara od średniego centra 🤔

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Thomas napisał:

Dokładnie.

Wybierasz Goberta, masz zapchane salary i nadal masz przeciętny zespół.

Ale masz top gracza na swojej pozycji, który w przyszłości może być wabikiem dla FA.

Lepiej rekrutować Gobertem niż Carterem.

Lepiej bronić Gobertem niż Carterem.

Lepiej walczyć o ósemkę Gobertem niż Carterem.

 

Jeśli Bulls mają się zmienić na lepsze to muszą przepłacać gracza. A jak mają dać np 100/5 carterowi to ja wolę kontrakt Goberta

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, że by Bulls stało się contenderem choćby na wschodzie to trzeba więcej niż 1-2 wymiany. Będąc naprawdę szczerym, nie widzę, by i Harden uczynił ich ekipa na grę w finale vs zachód. 

Naprawdę oby się im to udało. Ile można tkwić w przeciętności? Od czasów Bulls Rose'a? Nawet wtedy nie mając Heat LBJ i spółki.

 

 

 

Edytowane przez KeepItDirty
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, josephnba napisał:

W dupie mam Hardena

Wsadź go sobie

Koleś zjeżdża po równi pochyłej, za 2 lata jego umowa będzie kamieniem przywiązanym do szyi zespołu który go pozyska

W tym sezonie bym go nie oceniał.

Na ile mu się chce obecnie? Przy tej dramie co wywołał?

Tak samo przy team rosterze to jest podwajany co rusz i zważywszy to co napisałem wyżej, może powodować, że mu się odechciewa. 

Im gorzej gra tym będzie Hou bardziej skórę go oddać, a mimo wszystko w nowym zespole, otoczony chociażby jednym legitnym all Starem, a nie WB czy Wallem i zmotywowany dalej jest zagrożeniem i jedna z opcji, o których trener Twój musi pamiętać, rozpisując gameplan.

Nie lubię Hardena, ale trzeba docenić, że jednak jest tym top 15 graczem ligii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego styl nie jest gwarantem sukcesów w PO 

Wiek w tym nie pomaga. 

A za rok będzie miał już 32 lata. Dla takiego gracza przejście w wieku 32 lat do zespołu dopiero się budującego jest pomyłką. On powinien i raczej na pewno chce trafić gdzieś, na tu i teraz. Dlatego mówi o Heat, Bux czy Nets.

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, BullsFaN napisał:

Młody chłopak, niech gra, potencjał jest. Powiedz lepiej co sądzisz o najmłodszym w historii zdobywcy TD, czego dokonał już w 2 profesjonalnych ligach.😌 Dalej twierdzisz, że porównanie z Luka było odlotem? 😎

Ciekawe na jak długo tym razem?

 

No zwłaszcza że jest takiż zagrożeniem że obrońca 4m od kosza ma go kompletnie w dupie 

 

Przy obecnych prędkościach i stylu gry triple double przestało już robić na kimkolwiek wrażenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.