Skocz do zawartości

Utah Jazz 2020/2021


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Kit ,że Jazz ma dziś mecz o 21 @matek zapraszamy jako fana Indiany. Kit ,że jutro też o 21.... To nieważne bo Wade właśnie został udziałowcem w Jazz.. Chce się bardzo aktywnie włączyć w klub region ...

Oby to był dobry prognostyk i dla Mitchella ( ostatnio nauczył się jak atakować rywali by ci go faulowali) i dla klubu

Witamy na pokładzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ely3 napisał:

Kit ,że Jazz ma dziś mecz o 21 @matek zapraszamy jako fana Indiany. Kit ,że jutro też o 21.... To nieważne bo Wade właśnie został udziałowcem w Jazz.. Chce się bardzo aktywnie włączyć w klub region ...

Jutro 22:30. :) Już zacieram rączki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ely3 napisał:

Kit ,że Jazz ma dziś mecz o 21 @matek zapraszamy jako fana Indiany. Kit ,że jutro też o 21.... To nieważne bo Wade właśnie został udziałowcem w Jazz.. Chce się bardzo aktywnie włączyć w klub region ...

Oby to był dobry prognostyk i dla Mitchella ( ostatnio nauczył się jak atakować rywali by ci go faulowali) i dla klubu

Witamy na pokładzie

Akurat wszystko co robił i mówił Wade off basketball to raczej spore kontrowersje, ty pewnie śledzisz, jak zareagowała na to (tak mi się wydaje) raczej konserwatywna fanbaza Jazz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kołczu33 napisał:

jak zareagowała na to (tak mi się wydaje) raczej konserwatywna fanbaza Jazz?

Ale tak wg Ciebie to jak miała zareagować? Dla tej fanbazy bohaterem jest Donovan Mitchell , który jest jednym z głównych głosów protestu BLM w NBA ( obok LeBrona) a antybohaterem jest biały Hayward , który ma konserwatywne poglądy. Mało kto miesza sport z polityką więc i Ty nie idź tą drogą. Wade jako współwłaściciel Jazz został przyjęty entuzjastycznie i sam fakt ,że odmówił Arisonowi a przyjął ofertę Jazz pokazuje ,że jemu też zależało akurat na Utah....

Jak na razie nie widziałem jakiegoś sporu. Raczej entuzjazm. Ale dziennikarze i insiderzy w większości to raczej są demokratami

Ale nawet ultra konserwatywny Jody Genessy wpadł w ekstaze więc nie chyba nikomu to nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

Ale tak wg Ciebie to jak miała zareagować? Dla tej fanbazy bohaterem jest Donovan Mitchell , który jest jednym z głównych głosów protestu BLM w NBA ( obok LeBrona) a antybohaterem jest biały Hayward , który ma konserwatywne poglądy. Mało kto miesza sport z polityką więc i Ty nie idź tą drogą. Wade jako współwłaściciel Jazz został przyjęty entuzjastycznie i sam fakt ,że odmówił Arisonowi a przyjął ofertę Jazz pokazuje ,że jemu też zależało akurat na Utah....

Jak na razie nie widziałem jakiegoś sporu. Raczej entuzjazm. Ale dziennikarze i insiderzy w większości to raczej są demokratami

Ciekawe zawsze utożsamiałem kibiców z  Utah z kibicami z regionów jak Oklahoma/Texas/Loui. Nie ważne, miło się zaskoczyłem.

>Mało kto miesza sport z polityką

Tu ciężko mi się zgodzić ale nie dyskutujmy o tym na tej części forum.

pozdrawiam

Edytowane przez Kołczu33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwayne Wade w Utah Jazz. 
 

Wzmocnienie, chociaż nie na tej pozycji, co trzeba i o jakieś 5-10 lat za późno. 

Czytałem, że ze Smithem znają się od dłuższego czasu i już kiedyś coś wspominali o wspólnym biznesie. No i pykło. 
 

Marketingowo super ruch. Fajną technologiczną paczkę mają w tym ownership Jazz. Sexy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, matek napisał:

biedy raczej nie będzie

Zmieniam zdanie, wyglądało jednak źle. Z drugiej strony czasem mniejsze wykręcenie kończy się fatalnie, a z pozoru wykręcona kostka szybko wraca do siebie. Kwestia jak tam więzadła zareagują. Ja po mocnym skręceniu prawie przez rok ciągałem lekko nogę za sobą. 

Aj, zaczęło siedzieć za trzy Jazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno tylko skręcenie. RTG nic nie wykazał i teraz oceniają na ile poważne skręcenie ,. Powrót pewnie dopiero na PO

 

 

Wynik jest sprawa drugorzędną choć cieszy wygrana nawet jeśli Jazz na poważnie zagrało dopiero w drugiej połowie. ALe niestety stracili Mitchella... Wiadomo ,że poważnego uszkodzenia nie ma. Za 2-3 h będzie robione MRI i wtedy będzie wiadomo czy tydzień czy miesiąc przerwy. Kontuzja dość pechowa bo właściwie został ścięty.

Ogólnie Gobert w drugiej połowie zagrał jak supergwiazda. Właściwie samodzielnie zgasił światło w Indianie. Ten blok na Sabonisie właściwie wbił Litwina w parkiet. Jazz podkręciło grę w obronie. Po zejściu Mitchella dobrze zaczął grać Ingles i Clarkson. Po przerwie kompletnie inne Jazz widzieliśmy bo przed to Gobert dawał się ośmieszać jakiemuś Bissettowi, A Brogdon z Bitadze robili co chcieli.

Mam tylko nadzieje ,że jutro zobaczymy więcej Morgana bo Ersan na centrze to nie jest dobry pomysł. Ale całe Jazz o pierwszej połowie powinno zapomnieć. No i Bojan powoli powoli wraca do swojego grania. Szukanie ścieć pod kosz. Granie post up za każdym razem jak broni go niższy gracz. Trójka , podania a bardzo mało kozłowanie. To jest najlepsza wersja Bojana

Favors jutro out. Mitchell out. Nie wiem co z Conleyem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dzisiejszy mecz to może być kadłubek . W Jazz na pewno nie zagra Conley. Mitchell, Favors oraz najpewniej Gobert. Jazz chyba wystawi na centrze Morgana w s5 . Ingles i może Oni w s5... To może być dość dziwaczny mecz

Z tym ,że Gobert to nie wiadomo czy zagra czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest potwierdzenie 

Rudy Gobert, Mike Conley Jr., and Derrick Favors will sit out Jazz’s game vs. Lakers today on ESPN, sources tell ESPN. Donovan Mitchell is out with an ankle injury. Jazz are on a back-to-back after beating Pacers Friday.
 
 
Nie traktują Lakers poważnie czy wyciągają do nich pomocna dłoń?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, nba2midnight napisał:

Jest potwierdzenie 

Rudy Gobert, Mike Conley Jr., and Derrick Favors will sit out Jazz’s game vs. Lakers today on ESPN, sources tell ESPN. Donovan Mitchell is out with an ankle injury. Jazz are on a back-to-back after beating Pacers Friday.
 
 
Nie traktują Lakers poważnie czy wyciągają do nich pomocna dłoń?

Nie chcą na nich za szybko wpaść w playoffs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, nba2midnight napisał:

Jest potwierdzenie 

Rudy Gobert, Mike Conley Jr., and Derrick Favors will sit out Jazz’s game vs. Lakers today on ESPN, sources tell ESPN. Donovan Mitchell is out with an ankle injury. Jazz are on a back-to-back after beating Pacers Friday.
 
 
Nie traktują Lakers poważnie czy wyciągają do nich pomocna dłoń?

Favors już od pewnego czasu boryka się z kontuzją. Conley od momentu kontuzji nie gra w meczach dwa dni pod rząd. A po kontuzji Mitchella uznali pewnie ,że lepiej dać odpocząć Gobertowi by nie było powtórki zwłaszcza ,że Gobert grał aż 38 minut wczoraj. Jazz tak realnie chce być zdrowe na PO a mecze po drodze nie mają znaczenia

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Nie chcą na nich za szybko wpaść w playoffs. 

Do końca zostało chyba 16-17 meczów i niby jak mają przewidzieć gdzie skończy Lakers. Pomijając ,ze akurat wygrywając z nimi zwiększają szansę ,że ich unikmą. To nie ma znaczenia. Liczy się tylko zdrowie. Conley nie gra w żadnym meczu pod rząd od miesiąca dwóch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

Favors już od pewnego czasu boryka się z kontuzją. Conley od momentu kontuzji nie gra w meczach dwa dni pod rząd. A po kontuzji Mitchella uznali pewnie ,że lepiej dać odpocząć Gobertowi by nie było powtórki zwłaszcza ,że Gobert grał aż 38 minut wczoraj. Jazz tak realnie chce być zdrowe na PO a mecze po drodze nie mają znaczenia

Do końca zostało chyba 16-17 meczów i niby jak mają przewidzieć gdzie skończy Lakers. Pomijając ,ze akurat wygrywając z nimi zwiększają szansę ,że ich unikmą. To nie ma znaczenia. Liczy się tylko zdrowie. Conley nie gra w żadnym meczu pod rząd od miesiąca dwóch

Skrót myślowy :) 

Nie no, wiem przecież że grają b2b, a jednak troche energii w mecz z Pacers włożyli + urazy i zmęczenie robią swoje. 

Znam też grafik Jazz pozostałych 16 meczy i wiem, że sobie mogą pozwolić na taki experyment z rezerwami, tym bardziej że za 2 dni znów grają z Lakers. 

Lakersi akurat play in nie będą grali, a każdy dodatkowy łin drużyny z LA zwiększa ich szanse na wyższy seed. Zakładając, że Jazz obronią 1 seed przed Suns, to chyba z ich perspektywy najlepiej by było, gdyby Lakersi na 6 seedzie skończyli - ale to na razie tylko takie wróżenie z fusów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żadnej kalkulacji odnośnie rozstawienia przed PO tutaj nie ma, bo gdyby Jazz chcieli uniknąć LAL to właśnie zrobiliby wszystko co w ich mocy aby im sprezentować +2L do bilansu. Każde zwycięstwo Lakersów, zwłaszcza pod nieobecność Lebrona, przybliża ich do zakotwiczenia się na 5 miejscu, powyżej 4 raczej nie mają szans podskoczyć. Chyba, że na czas nieobecności Mitchela Jazz zaczną przegrywać i nie utrzymają pozycji lidera, ale biorąc pod uwagę moc pozostałego terminarza Suns i Jazz jest to mało prawdopodobne.

Kontuzja Mitchela chyba skłoniła decydentów klubowych do bardziej zachowawczego podejścia w kwestii zarządzania ryzykiem odniesienia kontuzji przez zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, PangLoss napisał:

Kontuzja Mitchela chyba skłoniła decydentów klubowych do bardziej zachowawczego podejścia w kwestii zarządzania ryzykiem odniesienia kontuzji przez zawodników

Conley i Favors i tak by nie grali w tym meczu to już było wiadomo 2 dni temu. Jedynie Goberta usadzili z powodu kontuzji Mitchella.

Coś czuje w s5 Morgana i Oni. Z ławki duże minuty Brantleya i Ersana . To będzie ciekawe jak cała liga zobaczy graczy o których nawet nie wszyscy fani Jazz są coś w stanie powiedzieć

Inna sprawa ,że kontuzja Mitchella chyba jest dość lekka... Żadnych uszkodzeń .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.