Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2020/2021


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Lucas napisał:

Nie sądziłem, że aż tak ucieszy mnie powrót Sapa, ale cóż, no to trochę pokazuje jak slabe na razie offseason ma Denver, bo ten Sap to był mus.

Fajnie że zostaje na kolejny rok :)

Ja pi****le Lucas już nie rób do buta, brak długich przepłaconych kontraktów z miejscem do rozwoju młodziezy + extension Monte (chyba) to nie jest zły offseason, serio wolałbyś Granta za 60/3? parę dziwnych decyzji było, ale to nie jest żadna tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ja pi****le Lucas już nie rób do buta, brak długich przepłaconych kontraktów z miejscem do rozwoju młodziezy + extension Monte (chyba) to nie jest zły offseason, serio wolałbyś Granta za 60/3? parę dziwnych decyzji było, ale to nie jest żadna tragedia

No dla mnie Hampton i Campazzo biorąc pod uwagę potrzeby nie mają sensu.

Nie jestem użytkownikiem kcpcyferki z tematu Pistons, żeby każdy ruch ulubionego klubu chwalić, bo to mój ulubiony klub.

To znaczy jak to na parkiecie się obroni to wiadomo przyznam się do błędu, ale liczę na to, że jakieś wymiany będą, bo Sap po prostu dał więcej czasu i spokoju na znalezienie PF do Jokicia. To tylko i aż tyle jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

żeby każdy ruch ulubionego klubu chwalić, bo to mój ulubiony klub.

tego nie wymagam, ale imo trochę przesadzasz, ja nie widzę tych problemów, Nuggets mają armię kilkunastu scautów, którzy w większości jeżdżą po całym świecie i każdy z osobna monitoruje danego gracza, to nie są decyzje Viveka po alko-chińczyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rw30 napisał:

tak, @Eld mi pisał że przypadkowo go usunął ale żebym nikomu nie mówił bo się wkur*icie

Ale pierdzielisz.

5 minut temu, nba2midnight napisał:

Czy Wam tez padl temat o offseason 2020?

Aż sprawdziłem w treściach usuniętych.

Sam go sobie wyjebałeś :D.

Spróbuję przywrócić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tego nie wymagam, ale imo trochę przesadzasz, ja nie widzę tych problemów, Nuggets mają armię kilkunastu scautów, którzy w większości jeżdżą po całym świecie i każdy z osobna monitoruje danego gracza, to nie są decyzje Viveka po alko-chińczyku

No ja ogólnie nie oceniam Hamptona i Campazzo jako graczy, bo ich nie znam, w tym sensie ufam Denver i ocenie zawodników.

Oceniam negatywnie to, że wydali asset (pick) i jeden z dwóch wyjątków (BAE), na graczy gdzie na tę pozycje w sumie mogli wziąć kogoś za minimum i nie byłoby afery, a wzmocnić 3/4 PF, nawet nie mówię o samym Grancie, bo to on się tu idiotyzmem wykazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

Obecnie Denver ma 14 zawodników na umowie( tzn 12 plus dwóch z pierwszej rundy draftu) a chcą Bol Bola na normalnej umowie więc Craig musi odejść

W tej 14 masz Keite i Doziera z  umowami bez gwarancji, KDB do poniedziałku chyba jak dobrze pamiętam i wolałbym Craiga od niego, bo Doziera warto zostawić i rozwijać :P

Po KDB sporo się spodziewałem gdy zaczynał w Minnesocie, ale to potencjalny kolejny "projekt" w Denver i na tej pozycji chyba starczy inwestycji w Bola i MPJ, a Craig byłby uzyteczniejszy po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

dzięki @dannygd za kolejne zjinxowanie, jesteś nieoceniony ;)

Bardzo proszę! Ale mocniej podziękuj IQ Granta, bo bez tego nie byłoby tych +10 mln dla Sapa!

I choć z oczywistych względów wolałbym go w 2 innych ekipach którym mocniej kibicuję, to bardzo mnie cieszy, że Sapa udało się baryłom zatrzymać.

Jeszcze tylko jakiś solidny backup C za min. i wg mnie mają lepiej zbilansowany skład niż przed rokiem.

Wady? Nie mają na dziś kim bronić Kawhiego i LBJa... tzn. tego drugiego to przez 10-15 min może jeszcze da radę SAP, ale wtedy Davis będzie szalał. 

Pytanie tylko czy jeszcze jest opcja kogoś takiego pozyskać, kto nie byłby drewnem w ataku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lucas napisał:

KDB do poniedziałku chyba jak dobrze pamiętam i wolałbym Craiga od niego

Moim zdaniem Keita to równie dobry obrońca, a.na pewno mniejsze drewno w ataku. Oczywiście jak będą mieć opcje ktoś lepszego to go spuszczą, ale on ma potencjał rozwinąć się w rolsa jak choćby w takiego Granta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, dannygd napisał:

Bardzo proszę! Ale mocniej podziękuj IQ Granta, bo bez tego nie byłoby tych +10 mln dla Sapa!

I choć z oczywistych względów wolałbym go w 2 innych ekipach którym mocniej kibicuję, to bardzo mnie cieszy, że Sapa udało się baryłom zatrzymać.

Jeszcze tylko jakiś solidny backup C za min. i wg mnie mają lepiej zbilansowany skład niż przed rokiem.

Wady? Nie mają na dziś kim bronić Kawhiego i LBJa... tzn. tego drugiego to przez 10-15 min może jeszcze da radę SAP, ale wtedy Davis będzie szalał. 

Pytanie tylko czy jeszcze jest opcja kogoś takiego pozyskać, kto nie byłby drewnem w ataku?

Spoko. To dziala tez w druga strone. Widze ze wielu fanow Lakers na swiecie juz robi w portki z powode utraty Dwighta i braku odpowiedzi na Joka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dannygd napisał:

Moim zdaniem Keita to równie dobry obrońca, a.na pewno mniejsze drewno w ataku. Oczywiście jak będą mieć opcje ktoś lepszego to go spuszczą, ale on ma potencjał rozwinąć się w rolsa jak choćby w takiego Granta.

No Keita ma potencjal, generalnie gdy wchodził do ligi to byłem pewny, że będzie solidnym rolesem, potem chyba jakoś poważniejszy uraz złapał, a w Denver to prawie nie grał, więc ciężko go jako gracza Nuggets w ogóle ocenić.

Czy Keita może być lepszym graczem od Craiga? Oczywiście, bo Torrey jakimś wirtuozem koszykówki nie jest, ale to jednak dość sprawdzony gracz w roli agresywnego defensora w Denver i po prostu większy pewniak, a Nuggets jak na finalistę konferencji to mają sporo niewiadomych w rosterze i dlatego wolałbym pewniejsza opcje niż KDB.

Choć może cierpliwość jeśli go zagwarantują poplaci. Ja jak w kilku komentarzach pisałem jestem trochę meeh z tymi ruchami ogólnie wykonanymi przez Denver, choć nie wszystkie oceniam źle, bo Sap wracający, Zeke w drafcie czy Green to fajne ruchy, jeśli przedłuża Monte to też. Z Grantem to on zepsuł, ale trochę boli mnie ten pick na Hamptona (żeby to był chociaż gość na Sf/Pf) i wyjątek na Campazzo, jeszcze jeden z nich to ok, ale dwie takie inwestycje w guardow przy braku stopera na wingow przesada.

Dlatego liczę na trade jakis, choć mozliwe że dopiero w deadline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.