Skocz do zawartości

New York Knicks 2020/2021


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Wujek Wójcik napisał:

Ohhh gdyby tak Rose z Knicks w Playoffs, marzenia ściętej głowy ehh....

To jest prawdopodobne . Zawsze jakaś magia nazwiska , a może jakby Knicks udomowili się w PO to łatwiej będzie ściągnąć jakiegoś sensownego FA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rose to b. pozytywna postac i swietny grajek z lawki, ale pamietajmy, ze 'nazwisko' nie gra (derrick przegral nam w tym sezonie co najmniej 2 (3?) spotkania). jak go thibbs nie bedzie wpuszczal na koncowki, to powinno byc dobrze; osobiscie ciesze sie, ze nie poszedl w tej wymianie ten francuski wafel (bo chodzily sluchy, ze bedzie w motown 3-ch muszkieterow)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś z tych NYK będzie w tym sezonie. 

Ostatnio Rose wyglądał w ich Jerseyu słabo, ale teraz, odpukac, jeśli nie będzie żadnej kontuzji czuje, że może być dobrze.

E.

Sorka za double ale zupełnie z innej beczki.

Jak myślicie, który poleci pierwszy? Payton czy Ntilikina? Bo jednak to za dużo na ten roster, żaden z nich nie może być w pełni nazwany combo guardem. Nawet Bullock strasznie obniżył przez ostatnie 2 sezony loty.

A dalej na trójce są braki. No i center z lepszą ofensywa by się zdał. Noel fajny, ale w ataku wiele nie przeskoczy obecnie. A Taj? No cóż. To już nie czasy Bulls jak walczyli z młodym LBJ.

Edytowane przez KeepItDirty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu urodzaj wysokich, a najslabsza pozycja - rozgrywajacy, teraz rozgrywajacych pod dostatkiem, a wysokich (w razie kontuzji rondla) licho :)

karuzela Knicks trwa :D

 

ps. już niech sprzedadzą tego Randla i zaczna tankować (po TOP 5) , bo jak już wszyscy nastawili się na przegrywanie i naukę kultury pracy, to Ci zaczęli wygrywać.....

 

karuzela Knicks trwa i ma się dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BullsFaN napisał:

Tankowanie?  Za chwilę pozyskają JJR i kto wie kogo jeszcze.  NYK i Hornets w PO to byłoby coś. 😎

NYK, które wyżej zajdzie niż sasiedzi zza miedzy.

To by była historia dekady!

Nie wierzycie? Ja też nie.

Dajmy jednak prawdziwym fanom Knicks pomarzyć.

Należy im się - za marzenia nie karają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Koelner napisał:

Śledzę Knicks , zajebiście się nimi jaram ale oni nadal maja tylko 13-15 ;) na eastern front to i tak nieźle ale jak to złudzenie czasami myli :)

Knicksom brakuje "tylko" dobrego PG w s5 żeby stać się legit playoffowym zespołem. Już teraz byle Rose sprawił, że Toppin i Quickley wyglądają lepiej. Barrett niestety musi się męczyć z Paytonem, a on też by bardzo mocno skorzystał na graniu z klasowym PG. 

W lato powinniśmy podpisać Conleya albo Lowry'ego na krótkim kontrakcie. Lepszych opcji chyba nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pomimo, że wszyscy tak rozpaczali z powodu Thibsa, to myślę, że akurat wiele lepszych (na papierze) zespołów wiele by dało. aby zmiana trenera przyniosła takie skutki !!! Swoją drogą ciekawe czasy... Knicks bez większych zmian odwrócili karte meczową i grają "twardą" koszykowkę - i to w sezon w którym draft niby tak mocno jest obsadzony !!!!!! Od dekady fani (w tym i Ja) bidują, jaka to beznadziejna organizacja, jak beznadziejnie wyglądają itd, a teraz nie wiadomo czy się cieszyć, czy dalej bidować (fanom NYK nie dogodzisz !!!!! )

 

Jakie są wasze pomysły na trade deadline ? - wymieniać ? walczyć o wysokie miejsce w drafcie ? rozwijać młodych ? walczyć o "finał konferencji" ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LukaszKopys napisał:

Pomimo, że wszyscy tak rozpaczali z powodu Thibsa, to myślę, że akurat wiele lepszych (na papierze) zespołów wiele by dało. aby zmiana trenera przyniosła takie skutki !!! Swoją drogą ciekawe czasy... Knicks bez większych zmian odwrócili karte meczową i grają "twardą" koszykowkę - i to w sezon w którym draft niby tak mocno jest obsadzony !!!!!! Od dekady fani (w tym i Ja) bidują, jaka to beznadziejna organizacja, jak beznadziejnie wyglądają itd, a teraz nie wiadomo czy się cieszyć, czy dalej bidować (fanom NYK nie dogodzisz !!!!! )

 

Jakie są wasze pomysły na trade deadline ? - wymieniać ? walczyć o wysokie miejsce w drafcie ? rozwijać młodych ? walczyć o "finał konferencji" ? :)

Zostawić tak jak jest, ew oddać Paytona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LukaszKopys napisał:

Pomimo, że wszyscy tak rozpaczali z powodu Thibsa, to myślę, że akurat wiele lepszych (na papierze) zespołów wiele by dało. aby zmiana trenera przyniosła takie skutki !!!

Byłem w tej mniejszości która się cieszyła z przyjścia Thibo i obecnie ze wzmocnienie Derricka ( sygnał że nie tankujemy ) . Knicks idą zdrową normalną drogą - świetnie się ogląda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Jakie są wasze pomysły na trade deadline ? - wymieniać ? walczyć o wysokie miejsce w drafcie ? rozwijać młodych ? walczyć o "finał konferencji" ? :)

Knicks maja assety pod Beala, ale Wizards pewnie chcieliby dwoch z trojki Barrett, Quickley, Robinson plus picki.

Najwiekszy dylemat jest z Randlem. Chlop jest w tym sezonie niesamowity, ale pytanie czy to walka o nowy kontrakt czy on rzeczywiście poskładał wreszcie wszystko do kupy/dostał odpowiedniego coacha i utrzyma ten poziom przez najbliższe kilka lat.

Edytowane przez camby23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.