Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2020/2021


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

Last month, there were reports that Los Angeles Dodgers co-owners Mark Walter and Todd Boehly were set to buy a 27% stake in the Lakers from Philip Anschutz, the 224th-richest person in the world and billionaire head of AEG, the company that owns and operates Staples Center.

On Friday, that sale was finished, according to Randall Williams of Sportico (the outlet that has broken basically every story on this topic):

Walter and Boehly, co-owners of the L.A. Dodgers, closed on the purchase of the stake from billionaire Philip Anschutz on Friday. The sale of the minority stake, which values the Lakers at roughly $5 billion, was first reported by Sportico last month, and the NBA board of governors unanimously approved the deal.

As part of the deal, Boehly will join the Lakers’ board of directors to represent his and Walter’s interests. The Lakers are controlled by Jeanie Buss, whose late father Jerry bought the team in 1979. The stake includes the right of first refusal on any other Lakers shares that may come to market, putting Walter and Boehly in position to control the team should the Buss family ever decide to sell.

That last part is the most significant part of this deal, by far. While there have been no signs that the Buss family would like to sell — a sale that all the Buss siblings would have to agree to, as their 66% ownership of the team is in a trust that cannot be split into pieces — if they choose to at this point, Boehly and Walter would have the first crack at buying the Lakers. Given how free-spending they’ve been to try and help the Dodgers win, that’s a good thing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2021 o 14:32, Baptizia napisał:

3tvk6gd2.jpg

W tym dealu prócz Kuzmy musiał by pójść ktoś jeszcze z Lakers aby kontrakty się zgadzały.

I mam nadzieję, że tak jak pisze BMF jest to fake bo Kuzma to jeden z najbardziej irytujących mnie typów w grze i mam nadzieję, że nawet gdyby do tego doszło to Presti pchnie go następnego dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Eld napisał:

W tym dealu prócz Kuzmy musiał by pójść ktoś jeszcze z Lakers aby kontrakty się zgadzały.

Do momentu wygaśnięcia ppp w kontrakcie Kuzmy, ten deal jest nie do zrobienia (HC). Potem, ze względu na możliwość przesunięcia jednego z dwóch picków NOP najbliższy możliwy to bodajże 2027 (niech ktoś poprawi, jeżeli się mylę). Jeżeli Pelinka położyłby pick z 2027 za Kembę do którego dołożono już pierwszorundowiec aby zrzucić kontrakt, to byłby jego koniec w tej lidze.

Pomijając kwestie logiki i zysku, technicznie wymagałoby zgody osób na które nie mają już wpływu.

Natomiast gdyby OKC dołożyło 16 i 18 :) to kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Koelner napisał:

Bierzcie go ! Z pocałowaniem ręki 

Duarte podskoczył w mockach (szkoda) :) mam nadzieję, że tym razem Pelinka pogada z Voglem.

9 minut temu, nba2midnight napisał:

Kuzme jeszcze kumam, ale tego latwego oddawania KCP juz nie, chyba ze naprawde w pakiecie za jakis konkret.

Kogo wolisz KCP czy AC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, starYfaN napisał:

Duarte podskoczył w mockach (szkoda) :) mam nadzieję, że tym razem Pelinka pogada z Voglem.

Kogo wolisz KCP czy AC?

To nie jest iwestia tego kogo wole. KCP to najlepszy strzelec Lakers wiekszej probie. Jest streaky, ale jak ma serie meczow gdzie mu siedzi jest super, a jak ma gdy mu nie siedzi, to przynajmniej zawsze ma bardzo dobra obrone. Kontrakt ma nienajgorszy tez. Takich graczy wg mnie sie nie oddaje, jesli nie jest czescia pakietu za naprawde gruba rybe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś zdaje sobie sprawe, że zostało LBJ jeszcze rok, dwa gry na poziomie, gdzie może realnie robić nawet momentami różnice na miarę tytułu? Tu nie ma co się jebać. O ile Clippers odpadli na tą chwilę to liga tak się wzmocniła, że albo znów pójdą all in, albo znów może być blamaż. 

Jak masz na celowniku realne wzmocnienia i plan na nie to to robisz. Inaczej utykasz jak Utah czy Denver na etapie bycie pseudo contenderem nawet w takim sezonie jak ten. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KeepItDirty napisał:

A czy ktoś zdaje sobie sprawe, że zostało LBJ jeszcze rok, dwa gry na poziomie, gdzie może realnie robić nawet momentami różnice na miarę tytułu? Tu nie ma co się jebać. O ile Clippers odpadli na tą chwilę to liga tak się wzmocniła, że albo znów pójdą all in, albo znów może być blamaż. 

Jak masz na celowniku realne wzmocnienia i plan na nie to to robisz. Inaczej utykasz jak Utah czy Denver na etapie bycie pseudo contenderem nawet w takim sezonie jak ten. 

Isc all in musza, bo okno Lebrona coraz krotsze. Dobrze jednak przy tym sobie nog nie polamac, gdy chce sie szybko biec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, nba2midnight napisał:

To nie jest iwestia tego kogo wole. KCP to najlepszy strzelec Lakers wiekszej probie. Jest streaky, ale jak ma serie meczow gdzie mu siedzi jest super, a jak ma gdy mu nie siedzi, to przynajmniej zawsze ma bardzo dobra obrone. Kontrakt ma nienajgorszy tez. Takich graczy wg mnie sie nie oddaje, jesli nie jest czescia pakietu za naprawde gruba rybe.

Chodzi o to, że KCP jest "jakimś" assetem, a produkcje/zalety/wady ma dość podobną  do AC. Przy czym goat jest jeszcze lepszy w obronie. Z plotek byli mocno zainteresowani Duarte, który ma dość podobny profil, 24 lata i szanse na rotacje, ale jest mała szansa, że dotrwa.

Tak wiec próbują kapitalizować wszystko co mogą, bo ploty o CP3 to ploty, a realne szanse, to realne szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, starYfaN napisał:

Chodzi o to, że KCP jest "jakimś" assetem, a produkcje/zalety/wady ma dość podobną  do AC.
 

No nie do konca, bo AC ma np podobne % za trzy, ale probka juz znacznie inna. Jakby AC utrzymal taka produkcje na probce KCP, to wtedy co innego.

9 minut temu, starYfaN napisał:

Przy czym goat jest jeszcze lepszy w obronie. Z plotek byli mocno zainteresowani Duarte, który ma dość podobny profil, 24 lata i szanse na rotacje, ale jest mała szansa, że dotrwa.

Tak wiec próbują kapitalizować wszystko co mogą, bo ploty o CP3 to ploty, a realne szanse, to realne szanse.

 Dla mnie ten ruch z Westbrookiem na sporo sensu. Pomijajac wiele wad RW i kontrakt, ale oddajac mu tez, ze ostatnio byl naprawde na plus i dalej moze sam wiele zrobic, to patrzac na kontekst wydaje sie to dosc sensowny ruch. Zwlaszcza za pakiet Schroeder, Kuzma, Harrell jaki sie w plotach przewija.

Wg prawie wszystkich doniesien Schroeder koszulki Lakers juz nie zalozy, Kuzma tez chce odejsc dla wiekszej eolo, a Harrell ma zrobic opt in, bo nikt mu kasy wiecej nie da i chce walczyc o lepszy kontrakt. Ta trojka i tak ma isc na stracenie, wiec Westrbook za nich to spoko opcja.

Poza tym, sama wartosc RW i jego kontrakt pozwolilalby pozniej w sezonie na ewentualny trejd za innego superstara. Zrodla mowia ze taki Lillard chce jednak dac szanse Blazers i obserwowac sytuacje, aby potem przed trade deadline trejdu zazadac jakby szlo nie tak. I wtedy taki RW moglby naprawde sie przydac.

Bo ruszanie np. KCP i Kuzmy za Hielda jest wg mnie na minus, Jeszcze Kuzma plus Harrell w miare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, nba2midnight napisał:

No nie do konca, bo AC ma np podobne % za trzy, ale probka juz znacznie inna. Jakby AC utrzymal taka produkcje na probce KCP, to wtedy co innego.

Ale on się poprawia rok/do roku. KCP tez miał 1,5 solidnego sezonu.

5 minut temu, nba2midnight napisał:

Dla mnie ten ruch z Westbrookiem na sporo sensu. Pomijajac wiele wad RW i kontrakt, ale oddajac mu tez, ze ostatnio byl naprawde na plus i dalej moze sam wiele zrobic, to patrzac na kontekst wydaje sie to dosc sensowny ruch. Zwlaszcza za pakiet Schroeder, Kuzma, Harrell jaki sie w plotach przewija.

Jak pamiętam, miał i moim zdaniem ma, ujemny kontrakt. Nie szedłbym w tym kierunku w żadnym wypadku.

7 minut temu, nba2midnight napisał:

Bo ruszanie np. KCP i Kuzmy za Hielda jest wg mnie na minus, Jeszcze Kuzma plus Harrell w miare.

Spory volumen 3 i nic poza tym. Nie ta droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, starYfaN napisał:

Jak pamiętam, miał i moim zdaniem ma, ujemny kontrakt. Nie szedłbym w tym kierunku w żadnym wypadku.

To moze byc akurat spoko kontrakt, bo za rok ma PO. Jako treadeable asset zwlaszcza.

Teraz, starYfaN napisał:

Spory volumen 3 i nic poza tym. Nie ta droga.

Ja tego nie pisalem jako super ruch. Tylko ze jak juz chca Lakers tamtedy isc, to lepiej pchnac dwojke, ktora i tak chce odejsc, a nie KCP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.