Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Krzemo napisał:

1 mecz. Mieszczą się w regułach.

ale trzeba na nich patrzeć -> każdy kolejny to może być niezadowolenie Rose'a, Beasleya albo Gasola (którzy znają swoją wartość rynkową i nie zawahają się złożyć TR :) )

beznadziejna simka tak w ogóle (Magic przegrali mecz w którym byli luźnym faworytem, Sonics wygrali na wyjeździe z PO teamem -> wtf!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Będą konsekwencje wobec "taktyki" Bulls?

@Krzemo @SlaKB

Proponuję przyjrzeć się sytuacji TMaca w Sonics. W realu na pewno zawodnik wyrastający ponad resztę, All-Star byłby niezadowolony z bycia zmiennikiem prospectu (Ilyaova).

@ignazz dzięki za deal z Harperem. Ostatnio zmusił Barona do słabego FG%, a teraz Paul miał 8 strat. Ty też jesteś pewnie zadowolony z Kennego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

ale trzeba na nich patrzeć -> każdy kolejny to może być niezadowolenie Rose'a, Beasleya albo Gasola (którzy znają swoją wartość rynkową i nie zawahają się złożyć TR :) )

beznadziejna simka tak w ogóle (Magic przegrali mecz w którym byli luźnym faworytem, Sonics wygrali na wyjeździe z PO teamem -> wtf!)

Ty to się lepiej z T-Maca tłumacz, bo może nie robisz tak bezczelnych ruchów jak Tecu, ale też mi się rzuciło w oczy, że przegrywa rywalizacje z Ilyasovą.

Skoro są trzy mecze na kombinowanie ( w sumie po co? ), to T-Mac już powinien złożyć oficjalne niezadowolenie z roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

@Krzemo @SlaKB

Proponuję przyjrzeć się sytuacji TMaca w Sonics. W realu na pewno zawodnik wyrastający ponad resztę, All-Star byłby niezadowolony z bycia zmiennikiem prospectu (Ilyaova).

T A M P E R I N G

T-Mac gra 20+ minut, czyli to co rok temu było akceptowane w takich przypadkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

nom

dostałby to by się swoją taktyką zajął a nie innych sprawdza xD

Hahaha :)

3 minuty temu, Krzemo napisał:

To już od Ciebie zależy, teoretycznie dopuszczalne są 3 mecze benchowania przed ostrzeżeniem.

Ok, tak czy siak trochę słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMac to nie jest ordynarne benchowanie, ale myślę, że jeśli taki stan rzeczy się utrzyma dłużej (20 mpg) to trzeba bedzie się przyjrzeć jego sytuacji.

TMac to allstar, który regularnie robi okolice 23-7-5, poszedł do młodej drużyny Sonics, gdzie jest powiedzmy, że drugim najlepszym graczem, ale ma zdecydowanie największą reputację i wchodzi z ławki.. na pewno nie byłby zadowolony ze swojej sytuacji ;)

Big Al co za dzik, w 12 minut zrobił 13/9 :)

Baron Davis mocny mecz na rozpoczęcie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Aczkolwiek możesz @julekstep czy @Alonzo zacząć grać T-Maciem w piątce dopiero szóstej serii spotkań najlepiej.

Właśnie zerknąłem, że następny mecz gram z SuperSonics 😅

Muszę cos gdzieś wpisać? Zmienić? - nie mam pojęcia jeszcze o regułach. 

2 minuty temu, julekstep napisał:

OK

TO ZABIERAM MANATKI I ODCHODZĘ Z SONICS

foch

Julek jak ich prowadzi(sz)łeś to byłbym wdzięczny jakbyś mi na Priv parę rzeczy doradził i wyjaśnił

1 minutę temu, january napisał:

Ktoś musi stać na straży uczciwości tankowania! 

Jeżeli mówisz o Sonics, to od teraz naturalnie Sonics nie tankują :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Julek jak ich prowadzi(sz)łeś to byłbym wdzięczny jakbyś mi na Priv parę rzeczy doradził i wyjaśnił

już dostałeś 1szego 'ogólnego' PMa

potem opiszę sytuację Sonics

+ jako nowy GM będzie pending do Twoich trade'ów (3 dni od ogłoszenia inni GMowie będą mogli je przebijać) -> bo nie oszukujmy się Sonics mają super assety i zaraz zaczniesz być spamowany dziesiątkami oszukańczych PMów o wymiany (gdzie połowa będzie od @Pablo81 xDDD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, julekstep napisał:

już dostałeś 1szego 'ogólnego' PMa

potem opiszę sytuację Sonics

+ jako nowy GM będzie pending do Twoich trade'ów (3 dni od ogłoszenia inni GMowie będą mogli je przebijać) -> bo nie oszukujmy się Sonics mają super assety i zaraz zaczniesz być spamowany dziesiątkami oszukańczych PMów o wymiany (gdzie połowa będzie od @Pablo81 xDDD)

Nie takie złe te moje oferty skoro tyle dochodzi do skutku. To dzięki wymianom ze mną powstał na wschodzie nowy conteder.

A przez Julka przemawia zwykła zazdrość - też chciałby pograć w finałach konferencji, ale patrząc po dzisiejszych wynikach w tym sezonie się na to nie zanosi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.