Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.10.2020 o 18:35, Qcin_69 napisał:

Hawks-Mavs-Blazers 

Hawks out: POR 33’1st 

Hawks in:IND 33’ 1st, DAL 33’ 2nd 

Mavs out:E.Brand, J.Williams,J.Dumars, DAL 33’ 2nd

Mavs in:D.Brown 

POR out:D.Brown, IND 33’ 1st

POR in:J.Williams,E.Brand,J.Dumars, POR 33’ 1 st

@cvbe @Roger

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ice23 napisał:

Tu wysoki, ktory nie jest Szakiem, nie ma szans na MVP :P

Niby ta, ale z drugiej strony to jak niscy jak AI czy wcześniej Thomas kręcą okolice 30-10 to ciężko wysokim powalczyć, szczególnie że ze względu na silnik wysocy maja cienkie FG% i tu też nie plusują.

Jak taki Hill robi 27-8-3, a Iverson 30-9-4 to przy podobnych bilansach gierka wybiera AI i to zrozumiałe.

Nie wiem jak to było zanim zacząłem się w to bawić, ale za moich czasów to już era Thomas/Iverson, wcześniej też głównie PG dostawali, ale jak popatrzeć na historię to z wysokich dominujący był jedynie Duncan, który jakąś nagrodę dostał. Z niskich nie będących PG Kobe i TMac też coś dostali. Ciekawe jak będą wyglądały wybory jak nie będzie takich studow jak AI/Thomas, a jakiś LeBron zagra kosmiczny sezon.

PS. Big Al to dobry kandydat na przyszłość, bez Malone powinien siekać 26-14-3-3 na 50% z gry, powinno to być docenione :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

Knicks to drużyna która zaczęła ponad stan, ale na moje to oni wypadną z poważnego PO race już w okolicach 70-80 dnia :P 

Jak Knicks mogą wypaść poza playoffs, to ciekawa będzie walka na Wschodzie o 7 i 8 seed.

To samo robi się na Zachodzie, bo tak szczególnie w mojej Dywizji jest baaardzo blisko. Już teraz kontuzje troche Lakers szyki pomieszały, a Memphis faktycznie słabo - choć moich leją regularnie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

A który jest Amare?

Już pomijając jakieś wybory gierki to ja miałbym to tak na razie:

1. Iverson

2. Davis

3. Hill

4. Thomas

5. Marbury

6. Johnson (trzeba docenić ten bilans Jazz)

7. Amare

8. Shaq

9. Big Al

10. LeBron

 

btw. jeszcze co do tematu przyznawania nagród przez gierkę, to POTM podejrzewam, że jest przyznawane na tej samej zasadzie co później MVP i póki co dostał LeBron (mocno na wyrost, AI robił 30-10 i miał najlepszy bilans) i bigAl więc tonyrs ciekawa kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

3. Hill

4. Thomas

5. Marbury

6. Johnson (trzeba docenić ten bilans Jazz)

7. Amare

Hill na trzecim miejscu wydaje mi się mocno kontrowersyjny. Ciągle mam w pamięci, że Heat dwa razy lekko zlałem.

Thomas też. Przecież Cavs długo grali lepiej nawet bez Niego.

Marbury lepszy od STATa? Początek sezonu miał tragiczny.

Tylko Johnsona okradzionego z nagrody HOFa szanuje z tego towarzystwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Hill na trzecim miejscu wydaje mi się mocno kontrowersyjny. Ciągle mam w pamięci, że Heat dwa razy lekko zlałem.

Thomas też. Przecież Cavs długo grali lepiej nawet bez Niego.

Marbury lepszy od STATa? Początek sezonu miał tragiczny.

Tylko Johnsona okradzionego z nagrody HOFa szanuje z tego towarzystwa.

Marbury robi 24-10-4 na chorych %

Co biorąc pod uwahey cieniutki początek pokazuję, że od jakiegoś czasu gra jak TOP3 ligi

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cvbe napisał:

Byłby spoko drugą opcją w ataku, to dodane do kandydata do DPOTY i już wiadomo, czemu nawet nie słucham za niego ofert :D

Taki Hughes by fajnie pasował do niego :P

3 minuty temu, Roger napisał:

Wallace w ataku jest słabszy niż Kirilenko, a robi +6ppg więcej, choć może to też dlatego że nie ma tak piłkożernego pg jak Brown.

Derek Smith też swoje pożera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grant Hill 26,2 pts - 8,8 zb - 3,2 as - 1,4 stl - 1,5 TO - 108 wymuszonych fauli - 0,458 FG% - 0,382 3FG%

Paul Pierce 26,1pts - 8,1 zb - 3,6 as - 2,4 stl - 2,2 TO - 138 wymuszonych fauli - 0,466 FG% - 0,372 3FG%

Pierce jest bardziej skuteczny i lepiej broni. Te trzecie miejsce dla Granta Hilla się nie broni.

Chyba ułożę swój ranking wieczorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.