Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

No niewesoło to wygląda, choć z drugiej strony trzeba też dostrzec pewne pozytywy - bilans na plusie pomimo 2 porażek z Celtics, jednej z Nets, jednej z Clipps i dwóch z Bucks (które bolą najmniej, bo Bucks są na plusie).

Nie przegrywamy takich spotkań i mamy 18-7 i 2/3 miejsce na zachodzie.

Muszę w weekend przysiąść i popracować nad taktyką, bo coś nie gra najwidoczniej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o lol jaki oklep dostał @SlaKB od @MarcusCamby dziś ❤️❤️❤️

PAPIEROWY CONTENDER!

Teraz, Roger napisał:

No niewesoło to wygląda, choć z drugiej strony trzeba też dostrzec pewne pozytywy - bilans na plusie pomimo 2 porażek z Celtics, jednej z Nets, jednej z Clipps i dwóch z Bucks (które bolą najmniej, bo Bucks są na plusie).

Nie przegrywamy takich spotkań i mamy 18-7 i 2/3 miejsce na zachodzie.

Muszę w weekend przysiąść i popracować nad taktyką, bo coś nie gra najwidoczniej.

 

 

luz! dziś wygrałeś z Bulls! (1 punktem xDDD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 41 (na pierwszym miejscu goscie)

Pistons 100 - Hornets 143
play-by-play

Mavericks 99 - Bulls 98
play-by-play

Magic 125 - Bucks 102
play-by-play

Cavaliers 118 - Heat 119
play-by-play

Lakers 93 - Spurs 120
play-by-play

Rockets 109 - Nuggets 125
play-by-play

Timberwolves 113 - Kings 114
play-by-play

Grizzlies 98 - Trailblazers 101
play-by-play

Knicks 99 - Sonics 106
play-by-play

Hawks 116 - Celtics 84
play-by-play

Raptors 114 - Pacers 121
play-by-play

Suns 114 - Clippers 99
play-by-play

Wizards 80 - Jazz 104
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Stephon Marbury (Timberwolves) - 9


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

4 minuty temu, Roger napisał:

A 2 dni temu wygrałem z nimi 40 punktami. Ta gra jest pojebana i tyle ;]

jak się patrzy na pojedyncze mecze to tak, ale jak się parzy na większą próbkę to jednak zazwyczaj wyżej są ci co mieli być wyżej itp, choć są ofc wyjątki...jak np Grizzlies będący Wizards zachodu (wtf, co tam może nie grać - to miał być ścisły top w tym roku...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Roger napisał:

A 2 dni temu wygrałem z nimi 40 punktami. Ta gra jest pojebana i tyle ;]

Szczególnie jak simuje @julekstep to jej odpierdala ;)

@julekstep ja po wymianie po Big Ala pisałem, że to sezon przejściowy i że na nic wielkiego nie liczę więc ten świetny start to było miłe zaskoczenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielcy Trailblazers!! 
Mutombo zatrzymał Howarda na 3/16 :D 

Wielki Gallo zdominował Lebrona :D 

Co za sezon! 

1 godzinę temu, Krzemo napisał:

Ale może być Top10. Tam jest jakaś protekcja? 

A zdrowi, albo może nie aż tak trapieni przez kontuzje, to PO team. 

Nie ma protekcji, pick jest czysty jak talent Wielkick Trailblazers :D 

Juz widzę jak w 2039 roku Andrew Bynum pytany w wywiadzie który z 5 pierścieni wspomina najlepiej opowiada o sezonie 32’ gdzie Wielcy Trailblazers skreślani przez wszystkich zagrali w PO po raz pierwszy od oddania Jordana, to będzie opowieść o miłości, braterstwie, odwadze a w tle będzie majestatycznie wirował pick Lakersow który zamieni się w Jamesa Hardena, brakujące ogniwo! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dopiero sprowadzony Arvydas Sabonis graczem meczu!!! 12pkt. 16zb. 4prz. 3bl. 3as. Niesssamowita wszechstronność w jego wieku. :) I oczywiście do tego łin z playoffowymi Knicks ze Wschodu. McGrady po słabszym starcie sezonu, wyraźnie wraca do formy. Millsap znów swoje - 16pkt. 12zb. Do tego dobry mecz Lopeza (25pkt.) W zwycięstwie nie przeszkodził nawet brak odpowiedzi na guardów Knicks. 

Hornets dzis roznieśli Pistons. @ignazz - gratulacje passy 10-0 Twoich Heat. :) W dobrej formie są tez Trailblazers, którzy mi niestety uciekają.. ale gonimy nr10 i nr11 na Zachodzie - Suns i Lakers! :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

o lol jaki oklep dostał @SlaKB od @MarcusCamby dziś ❤️❤️❤️

PAPIEROWY CONTENDER!

Papierowy contender przegrał z true contenderem.

Godzinę temu, Roger napisał:

Camby kolejna kompromitacja

Właśnie rozniosłem Pistons 43 punktami, więc o czym ty do mnie rozmawiasz :P

@SlaKB coś oszczędny w słowach po tym wpierdolu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Papierowy contender przegrał z true contenderem.

Właśnie rozniosłem Pistons 43 punktami, więc o czym ty do mnie rozmawiasz :P

@SlaKB coś oszczędny w słowach po tym wpierdolu :D

Co ja mogę napisać? Moi zawodnicy nie wyszli z szatni, pewno grubo pobalowali w Nowym Orleanie, jak wiadomo Iverson nie ma z tym problemu, a i Malone lubi się zabawić więc czasem się zdarza :P

Twoim z kolei wszystko wychodziło, zdarza się. Dopiero w PO zacznie się zabawa, RS przy tak wyrównanej stawce ma małe znaczenie.

(Chociaż jak idzie to wiadomo, że warto się pocieszyć :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Juz widzę jak w 2039 roku Andrew Bynum pytany w wywiadzie który z 5 pierścieni wspomina najlepiej opowiada o sezonie 32’ gdzie Wielcy Trailblazers skreślani przez wszystkich zagrali w PO po raz pierwszy od oddania Jordana, to będzie opowieść o miłości, braterstwie, odwadze a w tle będzie majestatycznie wirował pick Lakersow który zamieni się w Jamesa Hardena, brakujące ogniwo! 

ja im wróżyłem PO przed sezonem!!!

ej btw - teraz dopiero zauważyłem  że Hawks mają twój tegoroczny pick, więc już wiadomo czemu jeszcze nie odpaliłeś Rozkazu 66 (full tank :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W sumie w MVP race na drugim miejscu sensacja - Baron Davis

 Big Al zaliczył najlepszy tydzień oraz miesiąc w karierze - po raz pierwszy został wybrany POTW oraz jednocześnie POTM! Gratulujemy, będziemy w Detroit bawić się do białego rana. Tydzień wcześniej POTW po raz 28 został Iverson 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

ja im wróżyłem PO przed sezonem!!!

ej btw - teraz dopiero zauważyłem  że Hawks mają twój tegoroczny pick, więc już wiadomo czemu jeszcze nie odpaliłeś Rozkazu 66 (full tank :P)

Ja też nie wiedzialem, że Hawks mają jego pick, to trochę zmienia postać rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.