Skocz do zawartości

[beGM Play-off '20 East 1st Round] Orlando Magic (48-23) – New York Knicks (44-27)


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Mi się wydaje, że Towns w PO w RL NBA się w ogóle nie pojawił i tu jest problem, gdy pijesz do George ;)

Ech, Alonzo. Miałem nadzieję, że może w game planach trochę zaszac***esz Knicks, by przynajmniej człowiek morza zaczął się trochę pocić, ale się nie zapowiada. Patrząc na różnicę talentu to ja tu widzę 4-2 dla Knicks.

 

4 minuty temu, fluber napisał:

Myślę, że Marcusowi chodzi raczej o to, że trudno jest karać gwiazdę za słabsze play-offs bardziej niż gwiazdę, która tych play-offs w ogóle nie zrobiła i nie ma nawet okazji zagrać w nich gorzej:)

Ok rozumiem już o co chodzi z Georgem :) - przyjmuje ten punkt widzenia do wiadomości.

Tylko wypominanie przy KATie słabości Minnesoty niczego też tu nie daje - jest jak jest i musimy bazować tylko na tym.

Gameplan jest ale dziś z oczywistych względów nie miałem kiedy tego napisać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Lucas napisał:

Super mecze Mitchella nie wystarczyły do wygrania z Nuggets irl, więc wątpię żeby Donovan przeciągnął w tej serii Magic kosztem Knicks.

Myślę, że w tym miejscu warto dodać, że po wypadnięciu Bogdanovića, drugim najlepszym strzelcem Jazz w sezonie regularnym był Jordan Clarkson.

I na niekorzyść Mitchella świadczy fakt, że Jazz mieli lepsze wyniki na początku niż na końcu serii. A przecież przed serią widziałem na szóstym graczu nawet typ 4:0 dla Nuggets u któregoś redaktora. Mitchell to bez wątpienia najlepszy gracz tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Myślę, że w tym miejscu warto dodać, że po wypadnięciu Bogdanovića, drugim najlepszym strzelcem Jazz w sezonie regularnym był Jordan Clarkson.

I na niekorzyść Mitchella świadczy fakt, że Jazz mieli lepsze wyniki na początku niż na końcu serii. A przecież przed serią widziałem na szóstym graczu nawet typ 4:0 dla Nuggets u któregoś redaktora. Mitchell to bez wątpienia najlepszy gracz tej serii.

Akurat kontuzjami to nie wiem kto miał lepiej/gorzej, oba zespoły miałe swoje problemy w tej serii. W Jazz out był Bogdanović, w Denver Barton, w Jazz początek opuścił Conley, ale potem wrócił, a Harris wrócił na sam koniec serii i grał mocno ograniczone minuty :P 

Co do Mitchella to polemizowałbym, to znaczy między nim i Murrayem generalnie w tej serii postawiłbym ~remis, obaj zagrali historyczny duel i kapitalnie się to oglądało, ale Murray miał jednak w zespole 3 najlepszego gracza tej serii i najlepszego gracza Game 7, więc Denver przeszło dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Miałem na myśli serię Magic - Knicks:)

A no to tak, choc biorac pod uwage brak Gordona, Prince i Oubre i totalny brak jakiekolwiek ciała na Kawhia to a) moim zdaniem nie starczy b) Kawhi pewnie "mógłby" gdyby musiał przejąć serie od Mitchella, ale punkt, w którym najlepszego gracza serii po tych popisach Donovana mają tu Magic jestem w stanie zaakceptować, choć jak w przypadku serii Denver - Jazz to TOP3 serii to już dwaj rywale Donovana i on :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

A no to tak, choc biorac pod uwage brak Gordona, Prince i Oubre i totalny brak jakiekolwiek ciała na Kawhia to a) moim zdaniem nie starczy b) Kawhi pewnie "mógłby" gdyby musiał przejąć serie od Mitchella, ale punkt, w którym najlepszego gracza serii po tych popisach Donovana mają tu Magic jestem w stanie zaakceptować, choć jak w przypadku serii Denver - Jazz to TOP3 serii to już dwaj rywale Donovana i on :P 

A czwarty i piąty najlepszy gracz serii to znowu gracze Magic:) Bardzo wyrównana seria:)

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Swoją drogą nie chce mi się na ogólnym, ale czy ktoś popiera mój punkt widzenia, że bezpośredni pojedynek Jokic - Gobert wygrał ten drugi?

Gobert zagrał chyba życiowe PO w ataku i w dodatku bardzo dobrze ograniczał Jokica.

Gdyby nie Game 7, to bym się zgodził:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Swoją drogą nie chce mi się na ogólnym, ale czy ktoś popiera mój punkt widzenia, że bezpośredni pojedynek Jokic - Gobert wygrał ten drugi?

Gobert zagrał chyba życiowe PO w ataku i w dodatku bardzo dobrze ograniczał Jokica.

No nie ja się nie zgodzę, choć obiektywny nie jestem. Jokić sobie dobrze radził + odsuwał Goberta od kosza i robił tym miejsce innym, gdyby nie kapitalna skuteczność za 3 to nie byłoby tego, a tak trochę rozwalił gameplan Jazz defensywny.

Gobert zagrał świetną serię, ale IMO nie był lepszy od Jokicia w tej serii. Zwłaszcza, ze Jokic na nim sobie bardzo ładnie trafiał :P 

Jokic (przy 112 oddanych rzutach) miał 53% gdy bronił go Gobert + 21 ast i 10 strat w tej serii.

Gobert miał w ataku co prawda 67% gdy bronił go Jokić, ale tylko 37 prób, więc no na Jokiciu sobie zdobył 52 pkt i miał 2 asysty, a Jok tych punktów 3x tyle na nim na stukał na elitarnej jak na takiej klasy defensora skuteczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Stary, ja już nawet nie pamiętam, kto w tej serii startował na PF przeciwko Davisowi w Blazers:)

Trochę słabo jak nie pamiętasz nazwiska jednego z najlepszych strzelców NBA w XXI :( 

Swoją drogą to 3 z 2 graczy, którym policzono oddane rzuty jako te bronione przez Davisa to Lillard i McCollum :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Gdyby nie Game 7, to bym się zgodził:)

A co w Game7 było nie tak? Świetna obrona, pewny finisher, który potrafił nawet zrobić akcje 2+1 i masa ofensywnych zbiórek. Gdyby Conley trafił tą trójkę to pewnie Rudy by został MVP game7, chociaż oczywiście trzeba przyznać, że Jokic mimo bardzo dobrej obrony trafiał dziś trudne rzuty.

Ogólnie czytam, że Jokic był trzecim najlepszym graczem serii. Ja sądzę, że jednak minimalnie Gobert. Jasne, mniej punktował niż Jokic, ale overrall impact na obie strony parkietu miał lepszy moim zdaniem.

4 minuty temu, january napisał:

Yo, to do tematu Kings-Nuggets u nas, w tym postów i wątków wystarczy :) 

Oj tam, oj tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Najlepsi rolesi to all-starzy w roli rolesa :) 

W wiekszosci przypadkow mysle, ze tak. Ale Ingram sie nie lapie :D

btw. 
Odnosnie serii, dla mnie tu jest ewidentnie 7 meczow i kluczowe moga byc opisy. Plus tak jak pisalem przed PO moge kupic tego Oubre w rotacji. Szerzej wypowiem sie w weekend.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie oubre gra jak coś - ale są to pierwsze mecze po przerwie dla niego, wiec wiadomo forma nie bedzie najwyższych lotów. Ale nie róbcie jaj, ze nie gra, on był game time decision cały czas, Suns byli w gazie bez niego, może nie chcieli po prostu psuć momentum/układu sił w składzie jego obecnością. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.