Skocz do zawartości

top X polskich sportowców wszech czasów


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, rahu napisał:

super ze Lewy  a potem Iga bo tez tak uważam ale Janek dokonał czegoś niesamowitego  po boksie w najważniejszym sporcie walki a i jego sama droga do tego jest piękna  i inspirująca 

Ale u nas sporty walki są bardzo mało popularne. A jeśli już to KSW czy Fame MMA. Zresztą dla zwykłego kibica ( który nie orientuje się co do poziomów federacji) widzie, że jest kilka różnych federacji wielu mistrzów, więc automatycznie uważa że bycie mistrzem w czymś takim nie jest jakimś wielkim osiągnięciem.

Przecież już widać komentarze poszczególnych ekspertów dlaczego Zmarzlik tak nisko, dlaczego  Kubacki za poprzedni rok tak nisko, dlaczego właśnie Błachowicz tak nisko. Pop prostu ludzie mają różne sportowe gusta i dla jednych ważniejsze jest wygranie 2-3 walk w ciągu roku a dla kogoś innego sukcesy w short-tracku czy na żużlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kolader napisał:

Koszt kupna rakiety jest niższy niż kupna nart a koszt budowy kortu jest zdecydowanie niższy niż budowy skoczni.

bro what u talkin about man? co z tego (co zacytowałem)? jak normalnie propsuje skoczków to akurat w 2020 Stoch nic wielkiego nie osiągnął z tego co się orientuję, już Kubacki powinien być wyżej za TCS 2020, ale oczywiście Janusze sportu po-sms'owali na sam koniec za TCS 2021 i masz babo placek, Stoch na 3, Kubacki 10, LOL.

 

Tenis jest fc*** globalny (jeden z niewielu naprawdę faktycznie globalnych sportów) , fakt że to sport (wyższej) klasy średniej (stąd póki co jego mała popularność w Polsce, ale rośnie), ale bogate dzieciaki łupio w niego od Patagonii po Kamczatkę pod okiem prywatnych trenerów.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kolader napisał:

Niech wygra, czego jej z całego serca życzę. 

Niech wygra! Cieszę się, że nie odniosłeś się do tego argumentu, czym niechybnie przyznałeś rację.

Najlepszy na świecie Stoch reklamuje Renault Cactus i jakąś chyba Mlekowitę. Roger Federer ma kontrakt z Nike na własną markę RF, chyba jeszcze kontrakt z Gilette z tego co pamiętam, ale i tak powiesz, że tenis to sport niszowy i w sumie skoki lepsze, bo w Cebulandzie ludzie jeżdżą za skoczkami tu i tam.

 

Jeżdzą, bo gdy Małysz wygrywał to w każdym innym sporcie wąchaliśmy dym z wydechów faworytów i tak już zostało. No i są sukcesy, ale to NIE jest sport większy niż tenis czy nawet MMA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kolader napisał:

Chcesz mi powiedzieć że przy założeniu że Anita zdobywa 3x z rzędu złoto na IO mogłaby być maksymalnie 2? Dla mnie to byłby no brainer.

 

7 minut temu, Cardi napisał:

Gdyby Iga wygrała 3x z rzędu złoto na IO w tenisie to Anita byłaby za nią.

Mogłyby i na głowie stawać, rozebrać się, nie wiem, ale nie ma c***a we wsi na Lewego za 2020. Gość pozamiatał wszystko, i nawet wygranie IO nikogo by nie wywindowało przed niego. 

Gdyby on tego nie wygrał, to pod hotelem wybuchłyby zamieszki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, matek napisał:

 

Mogłyby i na głowie stawać, rozebrać się, nie wiem, ale nie ma c***a we wsi na Lewego za 2020. Gość pozamiatał wszystko, i nawet wygranie IO nikogo by nie wywindowało przed niego. 

Gdyby on tego nie wygrał, to pod hotelem wybuchłyby zamieszki :)

Nie rozmawialiśmy czy złoto IO > Lewy, tylko o tym że sukces w tenisie Świątek (nie) zasłużył na top2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kolader napisał:

Chcesz mi powiedzieć że przy założeniu że Anita zdobywa 3x z rzędu złoto na IO mogłaby być maksymalnie 2? Dla mnie to byłby no brainer.

Jeśli by siatkarze wygrali złoto to nie wykluczam że Kurek bądź Leon byliby wyżej. Podobnie Świątek też mogła tam osiągnąć sukces. A dochodzą do tego jakieś niespodzianki które mogłyby być na Igrzyskach (Majka, Kwiatkowski, Maja może jakieś zapasy czy inne wioślarstwo), a sukces Anity byłby przy tym po prostu chlebem powszednim i wielu by wyżej ceniło innych.

Zresztą ja od razu mówię że to tylko hipotetyczne stwierdzenia, tylko nie rozumiem oburzenia że ktoś jest wyżej. Ja po prostu nigdy w takich plebiscytach nie głosowałem bo ciężko mi powiedzieć co jest lepsze jednorazowy sukces Igi ( na razie) potwierdzenie klasy przez Zmarzlika, czy mistrzostwo Błachowicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rw30 napisał:

bro what u talkin about man? co z tego (co zacytowałem)? jak normalnie propsuje skoczków to akurat w 2020 Stoch nic wielkiego nie osiągnął z tego co się orientuję, już Kubacki powinien być wyżej za TCS 2020, ale oczywiście Janusze sportu po-sms'owali na sam koniec za TCS 2021 i masz babo placek, Stoch na 3, LOL.

 

Tenis jest fc*** globalny (jeden z niewielu naprawdę faktycznie globalnych sportów) , fakt że to sport (wyższej) klasy średniej (stąd póki co jego mała popularność w Polsce, ale rośnie), ale bogate dzieciaki łupio w niego od Patagonii po Kamczatkę pod okiem prywatnych trenerów.

Gdyby skoki były bardziej dostępne dla przeciętnej osoby to miałyby większą popularność.

3 minuty temu, fluber napisał:

Dokładnie. Im więcej osób uprawia dana dyscyplinę tym trudniej być w czolowce. 

Śmiechłem.

2 minuty temu, Cardi napisał:

Niech wygra! Cieszę się, że nie odniosłeś się do tego argumentu, czym niechybnie przyznałeś rację.

Najlepszy na świecie Stoch reklamuje Renault Cactus i jakąś chyba Mlekowitę. Roger Federer ma kontrakt z Nike na własną markę RF, chyba jeszcze kontrakt z Gilette z tego co pamiętam, ale i tak powiesz, że tenis to sport niszowy i w sumie skoki lepsze, bo w Cebulandzie ludzie jeżdżą za skoczkami tu i tam.

 

Jeżdzą, bo gdy Małysz wygrywał to w każdym innym sporcie wąchaliśmy dym z wydechów faworytów i tak już zostało. No i są sukcesy, ale to NIE jest sport większy niż tenis czy nawet MMA.

A Wanda Panfil miała podpisany kontrakt z Reebokiem, na stole była także propozycja dożywotniego kontraktu a była tylko zwykła biegaczką, której w Polsce stawiano kłody nogi. Brawo ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

A Wanda Panfil miała podpisany kontrakt z Reebokiem, na stole była także propozycja dożywotniego kontraktu a była tylko zwykła biegaczką, której w Polsce stawiano kłody nogi. Brawo ty

Kto z trójki Serena, Roger, Stoch pojawia się w reklamach na kilku kontynentach/w kilku krajach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, matek napisał:

 

Mogłyby i na głowie stawać, rozebrać się, nie wiem, ale nie ma c***a we wsi na Lewego za 2020. Gość pozamiatał wszystko, i nawet wygranie IO nikogo by nie wywindowało przed niego. 

Gdyby on tego nie wygrał, to pod hotelem wybuchłyby zamieszki :)

Dlatego oceniać w takich plebiscytach powinny osoby które się znają a tu wychodzi konkurs popularności danej dyscypliny

Teraz, Cardi napisał:

Kto z trójki Serena, Roger, Stoch pojawia się w reklamach na kilku kontynentach/w kilku krajach? 

Nie widziałem nigdzie reklamy z Sereną/Rogerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

Gdyby skoki były bardziej dostępne dla przeciętnej osoby to miałyby większą popularność.

Śmiechłem.

Gdyby tak było to byśmy nie mieli dwóch top 5 All time zawodników w historii tej dyscypliny. 

No trudno traktować poważnie sport w którym najlepszy na świecie jest norweska przedszkolanka:) to jest raczej powód do śmiechu:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

Dlatego oceniać w takich plebiscytach powinny osoby które się znają a tu wychodzi konkurs popularności danej dyscypliny

Nie widziałem nigdzie reklamy z Sereną/Rogerem

 

 

Nike

Blachotrapez

 

Znajdź dwie różnice.

2 minuty temu, kolader napisał:

Dlatego oceniać w takich plebiscytach powinny osoby które się znają a tu wychodzi konkurs popularności danej dyscypliny

No i ja się nie znam, to się wypowiem.

1. Lewy

2. Iga

3. Janek

 

4. Zmarzlik

 

 

 

 

5. Leon/Stoch/Kubacki/ktokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Gdyby tak było to byśmy nie mieli dwóch top 5 All time zawodników w historii tej dyscypliny. 

No trudno traktować poważnie sport w którym najlepszy na świecie jest norweska przedszkolanka:) to jest raczej powód do śmiechu:) 

No i mamy tendencje do przeceniania niektórych sportów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kolader napisał:

Dlatego oceniać w takich plebiscytach powinny osoby które się znają a tu wychodzi konkurs popularności danej dyscypliny

Ale na tym własnie polega plebiscyt? Że głosują kibice i w zależności od mobilizacji mogą czasem wyjść kwiatki jak ze skokami gdzie kompletnie niezasłużenie Stoch bo lepszy rok miał Kubacki

5 minut temu, kolader napisał:

Nie widziałem nigdzie reklamy z Sereną/Rogerem

NBA nie oglądasz? Tam bardzo często były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cardi napisał:

 

 

Nike

Blachotrapez

 

Znajdź dwie różnice.

No i ja się nie znam, to się wypowiem.

1. Lewy

2. Iga

3. Janek

 

4. Zmarzlik

 

 

 

 

5. Leon/Stoch/Kubacki/ktokolwiek

Wrzucasz Jana wysoko bo uprawia dyscyplinę która się interesujesz. Który on jest w rankingu UFC? 15? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.