Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2020/21


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, goozman napisał:

ej - już se nie dodawaj - tutaj jest 11 takich zespołów, w FBX2 jest 12, w ekstralidze hipermistrzów z tego co widzę na ten moment jest aż 8 (no plus 5 >39, żeby nie było, że są c***owi)  😉

Przepraszam, zawsze na własne podwórko patrzy się przychylniejszym okiem 😊 

Już nawet nie chodzi mi o to, że liga jest super mocna jak choćby elitarna numero uno, ale o fakt, że ponad połowa ligi mieści się w 3 fp w średniej i każdy z tych zespołów ma realna szansę na zwycięstwo/podium, co imo mocno dodaję funu grze niż jak po miesiącu jest dwóch, trzech, czterech (niepotrzebne skreślić) wyraźnych liderów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, goozman napisał:

ej - już se nie dodawaj - tutaj jest 11 takich zespołów, w FBX2 jest 12, w ekstralidze hipermistrzów z tego co widzę na ten moment jest aż 8 (no plus 5 >39, żeby nie było, że są c***owi)  😉

Weź się nie nabijaj któryś z nich pstryknie palcami i Cię wymaże i tyle będziesz z tego miał! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, evitacre napisał:

Weź się nie nabijaj któryś z nich pstryknie palcami i Cię wymaże i tyle będziesz z tego miał! ;)

oj mam poziew ciągle z tego ich tworzenia podziałów na gorszy i lepszy sort. widać fascynację polską sceną polityczną.. nawet efekty działań podobne - jeden krok do przodu i dwa w tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam ciekawa ofertę za Wismena. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to walcie śmiało. Od dłuższego czasu na transfer list jest Aaron i kilian hayes jeżeli mam oddac Wismana to tylko w pakiecie z Aaronem i Kilianem ;)  Panowie bez Ciśnienia - pisze żeby nie było ze ktoś nie wiedział itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.