Skocz do zawartości

[2031-2032] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Tylko słabsi

Niekoniecznie. Jeszcze nie widzieliśmy ich w pełnym składzie - a wydaje się że mają s5 kompletne (najmocniejsze w lidze?). Rezerwy też są ok - brak tylko solidnego backupu na PG i C.

W PO to będzie najbardziej niedoszacowana ekipa (bo po kolejnych INJ wydaje się że nie mają szans na miejsce wyższe niż 7).

Powodzenia przeciwko nim w 1szej rundzie PO zatem (oj będziesz potrzebował) :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Niekoniecznie. Jeszcze nie widzieliśmy ich w pełnym składzie - a wydaje się że mają s5 kompletne (najmocniejsze w lidze?). Rezerwy też są ok - brak tylko solidnego backupu na PG i C.

W PO to będzie najbardziej niedoszacowana ekipa (bo po kolejnych INJ wydaje się że nie mają szans na miejsce wyższe niż 7).

Powodzenia przeciwko nim w 1szej rundzie PO zatem (oj będziesz potrzebował) :P 

Zdecydowanie słabsi, nie ma o czym dyskutować

Co do najlepszego S5 w lidze to chyba zapomniałeś o kimś

Spokojnie, nie nastawiam się na nic w tym sezonie. Chłopaki byli młodzi i lepsi i nic nie ugrali więc czemu teraz mieliby to zrobić? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A koledzy bardziej doświadczeni w tej grze podzielcie się jedna uwaga dotycząca zawodników. 
 

czy jezeli zawodnik gra 2/3 świetnego sezonu ponad stan czy ta gra już zdradza ze on ma sezon po prostu doskonały czy w każdej chwili się to może zmienić?

my nowi nie znamy mechaniki tej gry i pewnych zależności ale weterani wiedza dobrze raczej jak to jest z tymi graczami. 
 

czy gra jest na tyle płaska ze gracze zawsze lub często trzymają poziom czy ten random jest zmienny i jest raz tak raz inaczej i zmienia sie to co miesiąc np. 

To samo tez w druga stronę. Jak wafel cegli to crgli bo mu taki sezon gra wylosowała czy może wyjść z dołka?

Oczywiście nigdy nie jest tak ze istnieje słuszna jedyna prawda w tym zakresie ale chodzi Mi o motor tej gry raczej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, SlaKB napisał:

Zdecydowanie słabsi, nie ma o czym dyskutować

Nope.

Sama jakość podobna a w Wizards wydaje się to lepiej spasowane (nie mają takich minusów jak np bloki Malone'a)

17 minut temu, ignazz napisał:

A koledzy bardziej doświadczeni w tej grze podzielcie się jedna uwaga dotycząca zawodników. 
 

czy jezeli zawodnik gra 2/3 świetnego sezonu ponad stan czy ta gra już zdradza ze on ma sezon po prostu doskonały czy w każdej chwili się to może zmienić?

my nowi nie znamy mechaniki tej gry i pewnych zależności ale weterani wiedza dobrze raczej jak to jest z tymi graczami. 
 

czy gra jest na tyle płaska ze gracze zawsze lub często trzymają poziom czy ten random jest zmienny i jest raz tak raz inaczej i zmienia sie to co miesiąc np. 

To samo tez w druga stronę. Jak wafel cegli to crgli bo mu taki sezon gra wylosowała czy może wyjść z dołka?

Oczywiście nigdy nie jest tak ze istnieje słuszna jedyna prawda w tym zakresie ale chodzi Mi o motor tej gry raczej 

Tutaj najlepsza metoda jest ta którą przyjął chociażby january -> simowanie, simowanie, simowanie i potem wyciąganie średniej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz nie jestem weteranem, nie wiem co kombinujesz, ale ja bym na Twoim miejscu już nic nie kombinował jak tak dobrze idzie. Masz szansę na majstra a jeszcze przekombinujesz.

Oczywiście mnie się nie słuchaj, ja jak chcę wygrywać to przegrywam a jak chcę przegrywać to wygrywam 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinuje z Dee który praktycznie nawet w tych przegranych meczach nie zawodzi. 
on skubany ma tak dobrze dopasowane do moich potrzeb Staty i gra grubo ponad stan. Ale jest drogi i blokuje jakiekolwiek ruchy. Sportowo gra świetnie. 

Nie pomaga tu ze jestem liderem ligi. Choc jak patrzę na 76ers to raczej mało wierze gdy tam jest kumulacja dwóch bajecznych graczy ligi plus najtańszy z topu Horry za 1,2 czy tani idealny Kittles. To jest monstrum i nie wiem czy tu coś da wszystkonrzucic na teraz 

Dałem Harpera do S5 i gra dużo gorzej niż Dee a to gracz wysokoststystyczny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ignazz napisał:

Nie pomaga tu ze jestem liderem ligi. Choc jak patrzę na 76ers to raczej mało wierze gdy tam jest kumulacja dwóch bajecznych graczy ligi plus najtańszy z topu Horry za 1,2 czy tani idealny Kittles. To jest monstrum i nie wiem czy tu coś da wszystkonrzucic na teraz 

Tu masz odpowiedź na poprzednie pytanie - 76ers zaczęli słabiutko -> nic nie zmieniali praktycznie (minimalna zmiana z wstawieniem Horry'ego do s5) i się odbili z czasem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 82 (na pierwszym miejscu goscie)

Bucks 80 - Hawks 114
play-by-play

Pistons 110 - Mavericks 119
play-by-play

Spurs 109 - Nuggets 127
play-by-play

Clippers 82 - Bulls 85
play-by-play

Magic 105 - Cavaliers 126
play-by-play

Hornets 118 - Raptors 125
play-by-play

76ers 124 - Pacers 115
play-by-play

Grizzlies 142 - Suns 120
play-by-play

Lakers 98 - Wizards 102
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Mitch Richmond (Mavericks) - 5
    Al Thornton (Bulls) - 51
    Isaiah Rider (Cavaliers) - 26
    Ben Gordon (Pacers) - 11


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 83 (na pierwszym miejscu goscie)

Bulls 84 - Timberwolves 102
play-by-play

Rockets 105 - Bucks 124
play-by-play

Knicks 80 - Cavaliers 126
play-by-play

Pistons 122 - Lakers 106
play-by-play

Kings 98 - Suns 110
play-by-play

Nets 128 - Trailblazers 135
play-by-play

Hornets 90 - Pacers 93
play-by-play

Heat 86 - Magic 113
play-by-play

Grizzlies 127 - Spurs 129
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Dan Gadzurić - MIN - 8 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna wygrana, po dramatycznej koncowce, z Memphis - ekipą, która ma jeden z najsilniejszych rosterów na Zachodzie (obok geriatrii z Denver i Warriors).

W Heat formy strzeleckiej nie mogą ostatnio ustabilizować Finley i przede wszystkim Hill, co przekłada się na wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.