Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, barcalover napisał:

Nie, próbuję Wam pokazać, że nie tylko przestępcy są ofiarami rasizmu. Ten temat pięknie wyjaśnił tutejszą społeczność. Masakra.

No pewnie, bo gdyby Blake był biały to policjanci grzecznie pozwoliłby się pociąć nożem albo powystrzelać. 

Ta cała interwencja nie miała nic wspólnego z kolorem skóry napastnika. Była podjęta w imię ochrony czarnej kobiety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bulek napisał:

Dobra nie jestem w temacie, ale po cholerę mieli go wogóle obezwładniać, co on takiego zrobił, bo jakoś nigdzie o tym mowy nie ma?

Bo nie chciał dać się wylegitymować, był poszukiwany za napaść seksualna na dziewczynke poniżej 16 roku zycia i pobił się z policjantami przy pierwszej próbie zatrzymania chwile wcześniej, nie reagował na polecenia, trzymał nóż i sięgał po pistolet. Tak w dużym skrócie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Bo nie chciał dać się wylegitymować, był poszukiwany za napaść seksualna na dziewczynke poniżej 16 roku zycia i pobił się z policjantami przy pierwszej próbie zatrzymania chwile wcześniej, nie reagował na polecenia, trzymał nóż i sięgał po pistolet. Tak w dużym skrócie

Santo Subito!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

poprawiłem

Rok wyborów jest co 4 lata, ale co 4 lata nie mamy takich zamieszek.

Teoria marksistowska w prostej formie najlepiej wyłożona jest w amerykańskim filmie "Nieoczekiwana zmiana miejsc" (myślę że wszyscy znają), to byt określa nasze zachowania, jeśli nasz byt się mocno zmienia, nasze zachowania sie mocno zmieniają, wiec im szybsza i gwałtowniejsza zmiana dla dużych mas ludzi, tym większa zmiana myślenia i zachowania duzych mas ludzi

 

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, barcalover napisał:

Ujiri też się miał grzecznie położyć na parkiecie, zamiast pokazywać legitymację?

Gdyby ujiri dostał siedem kulek w tamtej sytuacji to myślę że wszyscy byliby oburzeni gdyby koszykarze nie zrobili jakiegoś protestu w postaci braku gry w meczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lorak napisał:

a Łukaszenka ile teraz dostał głosów? 80% poparcia?

otóż to. albo pojedź Koelner do afryki, to zobaczysz, że kobiety pracują, a chłopy w sile wieku bąki zbijają ; ]

Nie żeby coś, ale najaktywniejsi tutaj to chyba też nie pracują najciężej, pisząc całymi dniami na forum :) Doczepić się można zawsze, gorzej, jak przydałoby się nieco autorefleksji i zrozumienia drugiego człowieka.

P.S. Co was tak te minusy bolą? Dla mnie to świetny sygnał i informacja, kogo jak traktować. Także moje posty jak najbardziej proszę minusować, jeśli ktoś się nie zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, darkonza napisał:

Teoria marksistowska w prostej formie najlepiej wyłożona jest w amerykańskim filmie "Nieoczekiwana zmiana miejsc" (myślę że wszyscy znają), to byt określa nasze zachowania, jeśłi nasz byt się mocno zmienia, nasze zachowania sie mocno zmieniają

to drugie jest błędne, bo mamy np. te osławione przykłady ludzi, którzy wygrali na loterii i szybko pieniądze tracili. ale pierwsze słuszne w genetycznym sensie, a zatem marksizm jest w swej istocie rasistowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Gdyby ujiri dostał siedem kulek w tamtej sytuacji to myślę że wszyscy byliby oburzeni gdyby koszykarze nie zrobili jakiegoś protestu w postaci braku gry w meczu. 

W sumie za DDR Leonard należy mu się. 

3 minuty temu, barcalover napisał:

Nie żeby coś, ale najaktywniejsi tutaj to chyba też nie pracują najciężej, pisząc całymi dniami na forum :) Doczepić się można zawsze, gorzej, jak przydałoby się nieco autorefleksji i zrozumienia drugiego człowieka.

P.S. Co was tak te minusy bolą? Dla mnie to świetny sygnał i informacja, kogo jak traktować. Także moje posty jak najbardziej proszę minusować, jeśli ktoś się nie zgadza.

Ja tam pisze pracując ;)

niektórzy pamiętaj ze maja płacone za pisanie tutaj ;) 

 
Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, darkonza napisał:

Rok wyborów jest co 4 lata, ale co 4 lata nie mamy takich zamieszek.

Nie, jak rządzą Demokraci to nie ma takich zamieszek. Zazwyczaj są po 1 kadencji prezydenta Republikanina ( rodney king i bush, Floyd i Trump). Przecież wczoraj Hill z bRównem odczytali oświadczenie Bucks na temat blm i w ostatnim zdaniu powiedzieli: i pamiętajcie żeby głosować 3 listopada. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Gdyby ujiri dostał siedem kulek w tamtej sytuacji to myślę że wszyscy byliby oburzeni gdyby koszykarze nie zrobili jakiegoś protestu w postaci braku gry w meczu. 

Dziękuję, w takim razie sprawa załatwiona. Napiszę Ujiriemu na twitterze, to go uspokoi.

Wiesz, że to Ujiri został oskarżony przez Policję i gdyby nie film, to pewnie musiałoby się skończyć ugodą w sądzie lub czymś w ten deseń? I to tylko dlatego, że "na biednego nie trafiło".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lorak napisał:

to drugie jest błędne, bo mamy np. te osławione przykłady ludzi, którzy wygrali na loterii i szybko pieniądze tracili. ale pierwsze słuszne w genetycznym sensie, a zatem marksizm jest w swej istocie rasistowski.

Bo zmiana nie następuje od razu (i film też to pokazuje) muszą minąć lata albo dziesieciolecia by menel stał się arystokratą, jeśłi menel wygra kase to zacznie ja wydawac jak menel, jeśli jednak zostanie prezesem banku to po wielu latach, a moze dziesiecioleciach bedzie tak samo "dystyngowany" jak wczesniejsi prezesi banku. (z tym sie nie do końca zgadzam bo geny robią róznicę, ale tak mówi teoria marksistowska)

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, darkonza napisał:

W czasie gdy ich hitler zatakował mieli doskonała szanse obalić Stalina, ale 99% ludzi wolało komunistyczne porządki (nie wiedzieli na poczatku że za Hitlera byłoby im gorzej)

I początkowo wielu Rosjan pozytywnie zareagowało na przyjście Hitlera, w Armii Czerwonej dochodziło do masowych dezercji. To akwarelista spieprzył sprawę, bo przez swoje chore teorie rasistowskie, traktował podbitych jak podludzi, czym tylko zachecil ich do walki przeciwko Niemcom. Gdyby postępował bardziej racjonalnie, miałby sporą szansę na przynajmniej zajęcie Moskwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dn_91 napisał:

I początkowo wielu Rosjan pozytywnie zareagowało na przyjście Hitlera, w Armii Czerwonej dochodziło do masowych dezercji

Tych wielu to było kilka procent, większosc była zdecydowana bronic zsrr i za niego ginąć, byli do tego o wiele bardziej chętni niz dziś Polacy byliby chętni bronic IIIRP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, barcalover napisał:

Nie żeby coś, ale najaktywniejsi tutaj to chyba też nie pracują najciężej, pisząc całymi dniami na forum :) Doczepić się można zawsze, gorzej, jak przydałoby się nieco autorefleksji i zrozumienia drugiego człowieka.

 

Przede wszystkim przydałoby się trochę kultury z Twojej strony. Prowadzimy tu na ten moment kulturalna dyskusje, komentujemy wydarzenia z nba i wymieniamy się opiniami w sprawie i nie potrzebujemy personalnych wycieczek na temat tego czy i jak ciężko pracujemy bo to nie ma nic do rzeczy i jest zwyczajnie niegrzeczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, darkonza napisał:

Bo zmiana nie następuje od razu (i film też to pokazuje) muszą minąć lata albo dziesieciolecia by menel stał się arystokratą, jeśłi menel wygra kase to zacznie ja rozdawac jak menel, jeśli jednak zostanie prezesem banku to po wielu latach, a moze dziesiecioleciach bedzie tak samo "dystyngowany" jak wczesniejsi prezesi banku. (z tym sie nie do końca zgadzam bo geny robią róznicę, ale tak mówi teoria marksistowska)

tu się nie do końca zgadzam, bo taka zmiana to raczej kwestia co najmniej jednego pokolenia (jeśli nie więcej - wnuk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.