Skocz do zawartości

[2031-2032] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, eMeS napisał:

Nie martw się, i tak jest niezly. Po prostu nie aż tak jak myślałem, że będzie. A muszę sobie jakoś ulżyć, po bardzo dobrym campie Perkinsa, który u mnie zamiast trenować zajadał się pizza rollsami :P

Jak dla mnie to Top10 PG, ale ja tam słabo się znam 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

Nah -> to jest w tym roku jeszcze luźno team na HCA

ale lada moment (rok, dwa) będzie case Bullsów -> w tym kontekście retirement Malone'a byłby pozytywny :P 

W tym roku tak, ale to ostatni taki rok

A case Bullsow nie będzie, bo moi weterani są na stosunkowo niskich umowach + w Bullsach nie ma takiego kozaka jak AI

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krzemo napisał:

Pistons:

image.png.d0521282a8fd3eab14c4b2046146e018.png

76ers

image.png.505da6b91c2b1d7139a55323bb953e13.png

Heat

image.png.5e4f19db2aac1a8040fe12ee4d8df083.png

bardzo dobra wiadomość to Hill i Boozer i przede wszystkim Elden !!!  których się obawiałem że spadną sporo patrząc na moment kariery.

Finley poprawiający się troszeczkę? 

Duże pudło z Lucasem III choć celowałem w Duhona - niestety nie dotrwał do wyboru

z agentury załuję że nie powalczyłem o Van Exela i Millsa. Jak im poszło?

 

niestety Dee Brown i nowe Lle czyli Austin robią wynik w dół statystycznie ale idzie nowe: Lou który myślę że dalej się będzie rozwjał oraz Javaris oraz mój ulubieniec Carney dostaną minuty w rotacji.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SlaKB napisał:

Na ustawieniach CPU nie ma to żadnego znaczenia :)

Też prawda, ale jakiś wyznacznik potencjału jednak jest - w sensie, że Hawks w żadnej nie zabrnęli za drugą rundę i prowadzenie 3:0 (wpierdol 3:4 i tak). Jak coś to Iverson się wymienia z Shaqiem, co drugą simkę, nagrodą MVP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power Ranking by Krzemo.

Zrobiłem sobie szybkie podejście już selekcjonując skille istotne (IMO) dla danej pozycji, w nawiasach kryteria, które przyjąłem. Jest kilka ciekawych zmian względem overalli.

PG (InsideScoring, Jumpshot,  3P,  Handling, Passing, Quickness, PerimeterD,  DriveD,  Stealing, Jumping)

image.png.fa72a9612375de36b94be41cb964c20e.png

Wypadli Francis, Anderson, czy Kidd. Na topie AI zmienia Davisa. Do 10 wskakują Perry i Strickland. Zadziwiająco wysoko Blaylock.

SG (InsideScoring, Jumpshot, 3P,  Handling,  Quickness, PerimeterD, DriveD, Stealing, Jumping)

image.png.cc857d9aadcff9ec8c779669da494ca2.png

Wypadli Wade i Pierce, są Miller i Gill. Dużo wyżej Scott.

SF (InsideScoring,  Jumpshot,  3P,  Handling,  Quickness,  PostD, PerimeterD,  DriveD, Stealing,  Oreb,   Dreb , Jumping, Strength)

image.png.6b581e6ad8d680166fcf0bd41b91c267.png

Nie ma Walkera, za to jest Pippen. To najbardziej wszechstronna pozycja, więc i zmiany  minimalne.

PF (InsideScoring, Jumpshot, Quickness, PostD, DriveD, Blocking, Oreb, Dreb, Jumping, Strength)

image.png.59e5fb83ec81ad3f21c23a6c9864842c.png

Vin Baker wskakuje na 1 miejsce, zamiast Dirka i Okura są Okafor i Duncan.

C (InsideScoring, PostD, DriveD,, Blocking, Oreb,  Dreb, Jumping, Strength)

image.png.509c0857a37ef950fae25766ae57755a.png

Brad Miller z 2 miejsca wypada poza 10, JONeal i Bison Dele również wylatują. Na ich miejsce wpadają Robinson, Kwame i Yao.

 

Oczywiście w ramach skilli dla danej pozycji trzeba byłoby zrobić jakieś wagi, ale już nie chce mi się aż tak babrać.

Jak znajdę chwilę to w oparciu o tę selekcję zrobię Power Ranking dla poszczególnych drużyn w oparciu o 8 zawodników, z każdej drużyn, których widziałbym w rotacji.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zrobić analizę swojej drużyny:

- Lebron niby +11, rozwinął się w ofensywie (3P +8 co mnie cieszy) ale poleciał ciutkę w defensywie. Szkoda.

- Miller -2, lekkie zmiany ale powinien dalej być bdb, w wielu aspektach został na fajnym poziomie

- Howard +10, poprawił bloki i ofensywną zbiórkę, defensywa choć bdb to jeszcze poprawił atrybuty, powinien wskoczyć na bardzo dobry poziom z czego jestem bardzo zadowolony, na minus inside -4, no i siła -5 ale dalej na bardzo dobrym poziomie.

- Terry -6, w sumie bez zmian, ciutkę w defensywie poleciał, o dziwo, lekko poprawił zbiórkę :D

- Laettner -19, weteran, po campach lekko poprawił defensywę, poleciał w kilku aspektach ale mniej kluczowych dla pfa, no i w kilku dla pfa istotniejszych (zbiórka, siła, skoczność). Niemniej jestem zadowolony, bo obok pewnego pgka będzie liderem z ławki a w niektórych spotkaniach starterem.

- Prigioni +4 ale potencjał +15 (oO), poleciał w inside (-7), jumpshot (-6), handling (-12), passing i quickness (-8) i w postD (-15!), skoczność (-11) ale: trójka +22!!! perimeterD (+10), driveD (+7), oreb (+18), dreb (+8). Nie ogarniam właśnie co tu się stało. Może mi to ktoś wyjaśnić? Wydaje się być lepszych strzelcem i lepszym w defensywie ale poleciały mu aspekty pgka.

- Brandon -7, dosyć równo potracił po 1-2 atrybuty i gdzieniegdzie po 1 zyskał. Jest dobrze.

Dalsza rotacja czyli Miles jakoś bez większych zmian, Brewer rozwój w stronę defensywy fajny, ofensywnie lekko do przodu, Williams lekko na plus w ofensywie, Splitter stoi w kluczowych dla centra kwestiach, Boone w defensywie ciutkę lepiej, no i Jack lekko do przodu w po obu stronach.

Jest dobrze i to mnie cieszy

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.