Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, BMF napisał:

Prawda.

Jeden bardzo dobry sezon w Rockets tak naprawdę, w Lakers w skali ligi pewnie był dalej solidny, ale względem oczekiwań/umiejętności/atmosfery - nope, potem się jeszcze bardziej posypał.

I miejsca w MVP voting Howarda/Robinsona/Ewinga

5, 4, 4, 2, 7 

6, 3, 3, 6, 2, 1, 2, 7, 12, 10

4, 5, 11, 5, 4, 5, 4, 8

Jak wyżej, Howard jakby się skończył w wieku 31 lat, to można byłoby go wrzucać do takich porównań, zwłaszcza, że dostał jeszcze mocnego Bryanta i Hardena przed 30-tką, a tak ani nie ma lepszego peaku, a przegrywa longevity.

podsumowując

dla mnie różnica jaką prezentowali w PO sprawia że Dwight spokojnie jest w tym samym tierze co D-Rob

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś czytał “Złego do szpiku kości" i wierzy Rodmanowi (vel temu, kto to pisał) i kojarzy jakieś mecze PO Robinsona jako alpha doga Spurs, ten ma świadomość, że mentalnie Admiral przed kazdym ważnym meczem był obsrany na miętowo. Zbyt miękka faja na top 30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy Howard był w prime (2007-2012) to najlepszymi centrami byli Amare, Bynum, Yao (do 2009 r.), Chandler, Al Horford i 50-letni Shaq (do 2009 r.).

W 2009 roku w play-off na wschodzie napotkał takich tuzów jak Dalembert, Perkins i post-prime Ilgauskas. Rok później 50-letniego Ratliffa, Horforda i ponownie Perkinsa.

Nie wiem czy jakikolwiek superstar miał słabszą konkurencję na swojej pozycji przez cały swój prime.

Generalnie to taki prime Mourning na miejscu Howarda również zdominowałby All-NBA Teams, dostawałby nagrody dla najlepszych defensorów i robiłby podobne statsy. Howard jednak zrobił coś ekstra, bo pokonał LeBrona (a raczej wykorzystał słabość jego supportu) i poprowadził zespół do finału. Czy jednak sam ten fakt stawia go ponad Robinsonem i Ewingiem? Nie bardzo. Same nominacje do all-nba teams wyżej stawiają Robinsona (4-2-4 przy 5-1-2 Howarda). A przypominam, że D-Rob miał najsilniejszą konkurencją w historii, a Dwight najsłabszą. Ewing w all-nba teams wypada nieco gorzej (1-5-0), ale wiadomo, że w prime Hakeema i Robinsona taki Howard by tych wyróżnień raczej więcej nie uzbierał. Rozstrzygające powinny być play off i tutaj jednak trzeba wyżej postawić świetny występ Ewinga w 1990 roku + dwie wyrównane serie z Bulls Jordana + jeden finał niż pokonanie przeciętnych Cavs + bardzo dobrą serię z Atlantą w 2011 roku.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Lu- napisał:

Jeśli ktoś czytał “Złego do szpiku kości" i wierzy Rodmanowi (vel temu, kto to pisał) i kojarzy jakieś mecze PO Robinsona jako alpha doga Spurs, ten ma świadomość, że mentalnie Admiral przed kazdym ważnym meczem był obsrany na miętowo. Zbyt miękka faja na top 30.

Rodman nie zostawił też suchej nitki na Popovichu, a jak się dalej potoczyły kariery obu panów, nie trzeba chyba przypominać. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jendras napisał:

Rodman nie zostawił też suchej nitki na Popovichu, a jak się dalej potoczyły kariery obu panów, nie trzeba chyba przypominać. 😉

"Pisząc" tę książkę mógł nie przewidzieć, że lada moment do tych dwóch Panów trafi kolo, który zostanie top-5 grajkiem (wg mnie, ale w top-10 to ma go pewnie każdy) w historii :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jendras napisał:

Gdyby Popovich był taką zarazą, jak uważał Rodman, to Duncan uciekłby stamtąd przy pierwszej okazji (czyli pewnie do Orlando w 2000).

btw. pisząc o dwóch panach, miałem na myśli Popa i Rodmana.

książka była pisana w sezonie 95/96 z tego co widzę -> więc po jej napisaniu Rodman zdobył jeszcze 3 misie w wieku 35, 36 i 37 lat, gdzie odgrywał kluczową rolę w zespole

ciężko oczekiwać więcej od zawodowego koszykarza :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odejście ze Spurs było najlepszym co spotkało Rodmana w jego karierze :) 

 

btw, co Panowie sądzicie o Mutombo? Bo widzę, że tu D-Rob nie ma miłości... to co będzie z moim Cookie Monster 😮 

dla mnie to elita w obronie w skali All-Time, efektywny w RS i w PO (zastanawiam się czasem czy on nie jest trochę underrated)

w def RAPM jest w absolutnej czołówce... jego największą wadą jest chyba to, że nigdy nie był gościem od punktów, heh 

(wielu pewnie zapomina, że 35-letni Cookie Monster zrobił mnóstwo dobrej roboty dla Sixers, ale wtedy każdy jarał się Iversonem w NBA Finals)

EDIT - może jednak ruszymy z tym draftem, bo za chwile minie trzeci dzień? 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eF. napisał:

btw, co Panowie sądzicie o Mutombo? Bo widzę, że tu D-Rob nie ma miłości... to co będzie z moim Cookie Monster

Mutombo był super, ale tutaj jego wartość trochę spadnie ze względu na odsunięcie gry od pomalowanego. myślę, że ciągle czołówka w D (coś jak Gobert), ale za bardziej mobilnymi środkowymi (jak np. DRob), którzy sprawniej bronią picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
46 minut temu, Jendras napisał:

Rodman nie zostawił też suchej nitki na Popovichu, a jak się dalej potoczyły kariery obu panów, nie trzeba chyba przypominać. 😉

Pytanie ile sprzedałby egzemplarzy, gdyby nie kontrowersje. Akurat książki zawsze promuje się w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

książka była pisana w sezonie 95/96 z tego co widzę -> więc po jej napisaniu Rodman zdobył jeszcze 3 misie w wieku 35, 36 i 37 lat, gdzie odgrywał kluczową rolę w zespole

ciężko oczekiwać więcej od zawodowego koszykarza :) 

Można by polemizować z "kluczową rolą", przynajmniej po '96. W każdym razie, problemy sprawiał nadal, a z kolejnych dwóch klubów szybko go wyrzucono.

Popovich z kolei okazał się jednym z najlepszych trenerów w historii. 

2 minuty temu, StaryFan napisał:

Pytanie ile sprzedałby egzemplarzy, gdyby nie kontrowersje. Akurat książki zawsze promuje się w ten sposób.

Jasne, ja po prostu poddaję w wątpliwość jego wiarygodność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jendras napisał:

Popovich z kolei okazał się jednym z najlepszych trenerów w historii.

okazał się ale.... sukcesy jego i spurs łączą się z Duncanem.

past Duncan wygląda słabo , nie wypał z Aldridgem , konflikt z Leonardem ....

Jackson osiągając sukcesy w przeciągu 20 lat w dwóch różnych klubach , z różnymi zawodnikami wybronił się , u Popa został jeszcze jeden test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, lorak napisał:

Mutombo był super, ale tutaj jego wartość trochę spadnie ze względu na odsunięcie gry od pomalowanego. myślę, że ciągle czołówka w D (coś jak Gobert), ale za bardziej mobilnymi środkowymi (jak np. DRob), którzy sprawniej bronią picki.

dlatego D-Rob poszedł w 1 rundzie, a Mutombo pod koniec 4 rundy (bodajże 72 pick) :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Artlan napisał:

Nie wiem czy jakikolwiek superstar miał słabszą konkurencję na swojej pozycji przez cały swój prime.

LeBrom ?

Godzinę temu, julekstep napisał:

"Pisząc" tę książkę mógł nie przewidzieć, że lada moment do tych dwóch Panów trafi kolo, który zostanie top-5 grajkiem (wg mnie, ale w top-10 to ma go pewnie każdy) w historii :) 

różnie bywa, czesto czytam głąbów, którzy wolą KB24 nad TD jednocześnie Tima wyrzucając z top10, bo jest nudny (temu mnie wkurwia pi****lenie marca, bo już za dużo się takich naczytałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, airmax napisał:

To jak ktoś miałby przejmować team regisa to może poczekajmy max dziś do 21/22? Jak nikt się nie zgłosi na ochotnika do przejęcia to wtedy już @Reikai będzie pickował 

 

To już wsio ryba. Zróbmy tak - zaklepuję wstępnie Siakama dla Regisa, niech pickuje @Reikai Nowy gracz/Regis jak wróci mogą sobie go zostawić albo zmienić na cokolwiek chcą. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.