Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, eF. napisał:

nie rzucający za trzy Griffin 14 vs McHale? oglądałbym! :D 

Griffin w atletycznym prime vs Kevin 210 lbs McHale? Yup, byłoby bardzo efektownie.

7 minut temu, Gregorius napisał:

@BMF 

brałbyś Branda przed Griffinem?

Nie, Griffin jest mocno niedoceniany.

Już przy naszym wcześniejszym fantasy mnie zastanawiało o co chodzi z tym, że zawsze znajduje się ktoś, kto skusi się na Chrisa Webbera w drugiej rundzie, a Griffin z reguły idzie w tych fantasy daleko, pomimo tego, że z grubsza to ten sam tier, jeden po prostu lepiej rzuca midrange, a drugi jest zajebistym finisherem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Griffin w atletycznym prime vs Kevin 210 lbs McHale? Yup, byłoby bardzo efektownie.

Nie, Griffin jest mocno niedoceniany.

Już przy naszym wcześniejszym fantasy mnie zastanawiało o co chodzi z tym, że zawsze znajduje się ktoś, kto skusi się na Chrisa Webbera w drugiej rundzie, a Griffin z reguły idzie w tych fantasy daleko, pomimo tego, że z grubsza to ten sam tier, jeden po prostu lepiej rzuca midrange, a drugi jest zajebistym finisherem.

Co do Chris to się zgodzę. Dosyć przeceniony gracz. Tylko poza tym że Brand jest lepszym obrońca to w ataku daje dobry midrange  i jest zajebistym finisherem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Griffin w atletycznym prime vs Kevin 210 lbs McHale? Yup, byłoby bardzo efektownie.

ale grają na starych zasadach :D

napisałem to z perspektywy fana, bo to byłoby ciekawe starcie dwóch różnych graczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Nie, Griffin jest mocno niedoceniany.

Już przy naszym wcześniejszym fantasy mnie zastanawiało o co chodzi z tym, że zawsze znajduje się ktoś, kto skusi się na Chrisa Webbera w drugiej rundzie, a Griffin z reguły idzie w tych fantasy daleko, pomimo tego, że z grubsza to ten sam tier, jeden po prostu lepiej rzuca midrange, a drugi jest zajebistym finisherem.

O ile z grubsza zgoda (C-Webb i Blake to ten sam tier grajków) o tyle to wynika bardziej z przeceniania C-Webba niż z niedoceniania Blejka :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregorius napisał:

Co do Chris to się zgodzę. Dosyć przeceniony gracz. 

to zależy . w RS naprawdę świetnie się sprawdzał , ale jako franchise player w PO to kaka drill . był nawet sezon ( chyba 2004) gdzie grali bez Webbera z pół sezonu z Peja na PF i mieli 1 seed , wrócił Chris i spadli . jako 2-3 opcja sobie go wyobrażam przy dobrym pnroll game 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregorius napisał:

Co do Chris to się zgodzę. Dosyć przeceniony gracz. Tylko poza tym że Brand jest lepszym obrońca to w ataku daje dobry midrange  i jest zajebistym finisherem. 

Czy był overall lepszym obrońcą, ciężko powiedzieć, na pewno nie był ''zajebistym finisherem''.

4 minuty temu, julekstep napisał:

O ile z grubsza zgoda (C-Webb i Blake to ten sam tier grajków) o tyle to wynika bardziej z przeceniania C-Webba niż z niedoceniania Blejka :P 

Zależy. Griffin w sezonie 13/14 miał impakt superstara i był (w skali ligi) dobrym obrońcą, zakładam, że część osób z tą opinią się nie zgodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, polishllama69 napisał:

Ciekawi mnie fit tercetu Embiid Griffin Nash w ofensywie, chociaż podejrzewam, że mało beda ze soba grali

Wręcz przeciwnie, Griffin to bardzo wszechstronny w ataku wysoki. 

Zresztą - mając Klaya z early 2nd, gram tutaj tylko o honor, Griffin super pasuje do Nasha, można go wykorzystywać w różnych formach w ataku i jako-tako może grać obok Embiida. No i - Suns mieli świetny atak z tercetem Nash-60-letni Shaq-Kemp dla ubogich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Wręcz przeciwnie, Griffin to bardzo wszechstronny w ataku wysoki. 

Zresztą - mając Klaya z early 2nd, gram tutaj tylko o honor, Griffin super pasuje do Nasha, można go wykorzystywać w różnych formach w ataku i jako-tako może grać obok Embiida. No i - Suns mieli świetny atak z tercetem Nash-60-letni Shaq-Kemp dla ubogich.

Zobaczymy co zgarniesz dalej i na kogo trafisz, ale cieszy mnie Embiid u Ciebie jak mam byc szczery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój top wyborów tych 30% draftu  

Tier #1 @Gregorius @karpik @polishllama69 @Pablo81 @lorak

Tier #2 @eF. @Qcin_69 @RappaR @january 

wyroznienia: świetne połączenie oldschool z nowoczesnością: gregorius

sklad z marszu grający dzisiejszy basket: polishlama i lorak

skład największych skurwieli : qcin69 ... jeżeli tylko jakiś Payton zacznie klepać jęzorem to z marszu ekipa gaduły przegrywa a jezeli Embeed wstawi coś w internecie to tamte chłopaki i tak tego nie zauważa  😀

ekipa która głosujący najbardziej nie docenia : pablo81 to co piszecie o Webberze to powinien iść ban  strasznie go niedoceniacie  bo taki Griffin to nie wiem czy to realnie połowa wartosci cweba 

tak samo niezrozumiała antykrucjata Paytona bo gość był fantastyczny a wy to ograniczacie do dyskusji o trójce  czy rzucał czy nie  

Top teamy 

1. eF.
- Michael Jordan 1991
- Gary Payton 1996
- Kevin McHale 1990 

3. karpik
-Kevin Durant 2017
-Sir Charles Barkley 1990
-Pau Gasol 2010

4 Qcin_69
-Tim Duncan 2003
-John Stockton 199
-Larry Bird 90

6. RappaR
-Kawhi Leonard 2019
-Karl Malone 1997
-Grant Hill 
 

7. polishllama69
-Stephen Curry 2016
-Draymond Green 2016
-Ray Allen 2001
 

8. Pablo81
-Shaquille O'Neal 2000
-Chris Webber 2001
-Clyde Drexler 91-92
 

9. january
-Dirk Nowitzki 2011
-Emanuel Ginobili 2005
-Alonzo Mourning 2000

13. lorak 
-Giannis Antetokounmpo 2019
-Rasheed Wallace 2005
-Damian Lillard 2019

17. Gregorius
-David Robinson 1994
-Scottie Pippen 1995
-Reggie Miller 1993
-Elton Brand 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał:

co piszecie o Webberze to powinien iść ban  strasznie go niedoceniacie  bo taki Griffin to nie wiem czy to realnie połowa wartosci cweba 

Webber dawno został ,,wyjaśniony'' - był gwiazdą, ale przecenianą, bo jego support był niedoceniany. Reszta to sentymenty.

2 minuty temu, Chytruz napisał:

Wtedy jak im raz zapisali wage jak wchodzili do ligi, to nigdy to nie bylo updejtowane. Nie ma opcji, ze McHale wazyl pozniej 210.

Hm. No, może ważył te 223 funty w peaku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, eF. napisał:

w końcu ktoś docenił Paytona, dzięki! :D 

Doceniam bardzo ale lambier nie podoba mi się tu już tak bardzo, świetnie stawial zaslony i tu duży plus bo to bardzo ważne przy grze z tymi dwoma. No ale do bitew z shakami timai hakeem w prime trzeba duuuuzo wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marzec napisał:

Doceniam bardzo ale lambier nie podoba mi się tu już tak bardzo, świetnie stawial zaslony i tu duży plus bo to bardzo ważne przy grze z tymi dwoma. No ale do bitew z shakami timai hakeem w prime trzeba duuuuzo wiecej.

jaki Laimbeer? :D 

przeca ja mam gracza, który jest ze dwa poziomy wyżej od wariata z Detroit 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

@lorak lillard i oladipo zusammen ?

a coś z nimi nie tak?

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

@lorak brzydko z tym Oladipo, są drużyny którym bardziej by się przydał..

draft ma wysoki poziom w porównaniu z tymi z poprzednich lat (widocznie nie tylko koszykówka idzie do przodu, ale i kibice ; ]) i trudno o dobre picki, więc trzeba brać co się da skoro jeszcze się uchowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.