Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Random Shit


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Lucas napisał:

Nieładnie robić nowa formuła gry i nie poinformować pozostałych graczy begm przez priv/FB, że coś takiego powstaje :(

no ja bym poczekał do 24, zresztą jeszcze możemy, inna sprawa, że user z 24 wyborem będzie miał ciężko powalczyć

ma ktoś link do poprzedniego drafta post MJ era? nie wiem gdzie teraz tego szukać

dobra mam

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Eld napisał:

Pewnie nie, ale jak coś to wpisz mnie pierwszego na listę. 

No i idealnie by sie bylo zamienic,bo masz grajka ktoregp bym najbardziej chcial, jednak obawialem sie opinii o nim.

Jak tu ludzie sie doszukuja wad w Duncanie czy KG to strach co bedzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

No i idealnie by sie bylo zamienic,bo masz grajka ktoregp bym najbardziej chcial, jednak obawialem sie opinii o nim.

Jak tu ludzie sie doszukuja wad w Duncanie czy KG to strach co bedzie dalej.

No Kawhi to za poprzedni sezon a szczególnie za sick PO run to raczej nie może mieć złej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

No Kawhi to za poprzedni sezon a szczególnie za sick PO run to raczej nie może mieć złej opinii.

Nie takie numery zrobił w 2003 Duncan. Proszę pamiętać o tym ze on był 12 kg lżejszy szybszy i motoryka była dodatkowym atutem. Kolano rozwalił sobie w styczniu 2005 roku i od tego momentu był innym graczem gdy go na szybko polatali aby zagrał koniec regulara przed PO. 
w 2002 czy 2003 to bardzo szybki gracz 

Coś czuje ze wy to tylko pamiętacie starego Duncana 

 

szkoda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Nie takie numery zrobił w 2003 Duncan. Proszę pamiętać o tym ze on był 12 kg lżejszy szybszy i motoryka była dodatkowym atutem. Kolano rozwalił sobie w styczniu 2005 roku i od tego momentu był innym graczem gdy go na szybko polatali aby zagrał koniec regulara przed PO. 
w 2002 czy 2003 to bardzo szybki gracz 

Coś czuje ze wy to tylko pamiętacie starego Duncana 

 

szkoda 

Ja nie. Masz moje słowo. Timmy to topka alltime a co dopiero za dwa lata które wybrałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, Eld napisał:

Ja nie. Masz moje słowo. Timmy to topka alltime a co dopiero za dwa lata które wybrałeś. 

Przede wszystkim świetny balans O/D 

kolejne wybory tego nie maja a oczywiste jest ze zacząłem od lidera i kotwicy. 
mlody Duncan był szybki na nogach w obronie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.