Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, julekstep napisał:

ja zawsze jestem przeciwko banom, szczególnie jak jest potencjał na dramę!

jestem też przeciwko kasowaniu rage-postów które triggerują dramy (więc dzięki że mi ostatnio popsułeś lekturę beGM jak nie mogłem przeczytać już postu Ronniego pfff)

Nic nie kasowałem, poza tym co się działo parę dni temu ww beGM. Oj stary, popcorn w łapę i byś miał ubaw jak nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2021 o 05:21, julekstep napisał:

No spoko, ale tak było już 14 lat temu jak byłem w Londku na saksach (ciuchy, elektronika, śmieciowe żarcie - wszystko 1 do 1 tak jak w PL albo i taniej)

Mnie po 10 latach z takich przyziemnych, najbardziej rozjebaly paczki/jagodzianki za 5-7pln, 1L cola za dyszke, kawa za 20 i ogolnie podstawowe produkty spozywcze (ceny hipermarketowe) to juz parytet z europa (francja) czy nawet stany. Jedno co sie nie moglo zmienic to szarosc w miastach (no bo wysadza w kosmos te bloki z 50-60tych?) i deficyt usmiechu, bo jak sie usmiechasz do kogos to albo musisz byc gej albo masz beke hehe ergo wpierdol sie nalezy

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, memento1984 napisał:

Mnie po 10 latach z takich przyziemnych, najbardziej rozjebaly paczki/jagodzianki za 5-7pln, 1L cola za dyszke, kawa za 20 i ogolnie podstawowe produkty spozywcze (ceny hipermarketowe)

eeeee

gdzie takie ceny? na lotnisku? :) 

7 minut temu, memento1984 napisał:

i deficyt usmiechu, bo jak sie usmiechasz do kogos to albo musisz byc gej albo masz beke hehe ergo wpierdol sie nalezy

tu zgoda - mnie najdłużej pół roku nie było i już się to rzucało w oczy przy pierwszej przejażdżce metrem :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

eeeee

gdzie takie ceny? na lotnisku? :) 

tu zgoda - mnie najdłużej pół roku nie było i już się to rzucało w oczy przy pierwszej przejażdżce metrem :) 

Warszawa - Mokotow i Zoliborz. Pamietam taka miejscowka najbardziej obdarty sklep spolem a teraz jakas kawodajnia, Pan z dluga broda w hipsterskiej oprawie, dwa lezaki, plastikowa krata na browar odwrocona sluzaca za “modern” stolik. High life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, memento1984 napisał:

Warszawa - Mokotow i Zoliborz. Pamietam taka miejscowka najbardziej obdarty sklep spolem a teraz jakas kawodajnia, Pan z dluga broda w hipsterskiej oprawie, dwa lezaki, plastikowa krata na browar odwrocona sluzaca za “modern” stolik. High life

to miały być ceny hipermarketowe a jednak byłeś w jakiejś hipsteroknajpie, więc teges

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, memento1984 napisał:

No kuzwa przeciez kawy nie pilem w auchan, to samo drozdzowka nie z auchan tylko z bazarku z budy, cola z lokalnego sklepu

no ok - kawa w jakimś hipsteromiejscu za 20 zeta pewnie jest (nie wiem, nie znam się, nie piłem w życiu łyka kawy blee)

no ale litr coli ze sklepiku za dychę i pączek z bazarku (a nie z jakiegoś Bliklego czy innego 'posh' miejsca) za piątaka to musieli Cię nieźle oszukać, masz akcent jak Krupa? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, darkonza napisał:

Czasem jednak nie ogarniam. Mozecie mi zdradzić czemu nie pasuje wam TVP drwiąca z Jarka Kaczyńskiego? Gdyby to robił TVN byłoby przeciez fajnie?

oni nie drwia z kaczynskiego, drwia z tego ze ktos drwi z nich na temat tego jak nie obiektywni sa i jak dzialaja tak jak im prezes zagra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

no ok - kawa w jakimś hipsteromiejscu za 20 zeta pewnie jest (nie wiem, nie znam się, nie piłem w życiu łyka kawy blee)

no ale litr coli ze sklepiku za dychę i pączek z bazarku (a nie z jakiegoś Bliklego czy innego 'posh' miejsca) za piątaka to musieli Cię nieźle oszukać, masz akcent jak Krupa? :P 

Nie no ceny odczytane z kartonika na polce, jeszcze nie zapomnialem jak sie czyta jak Krupa

2 godziny temu, julekstep napisał:

no ok - kawa w jakimś hipsteromiejscu za 20 zeta pewnie jest (nie wiem, nie znam się, nie piłem w życiu łyka kawy blee)

no ale litr coli ze sklepiku za dychę i pączek z bazarku (a nie z jakiegoś Bliklego czy innego 'posh' miejsca) za piątaka to musieli Cię nieźle oszukać, masz akcent jak Krupa? :P 

Nie no ceny odczytane z kartonika na polce, jeszcze nie zapomnialem jak sie czyta jak Krupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, julekstep napisał:

eeeee

gdzie takie ceny? na lotnisku? :) 

tu zgoda - mnie najdłużej pół roku nie było i już się to rzucało w oczy przy pierwszej przejażdżce metrem :) 

We Wrocławiu sprzedają donuty po kilkanaście złotych. Kawy za mniej niż 15 nie kupisz (chyba że espresso)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blackmagic napisał:

We Wrocławiu sprzedają donuty po kilkanaście złotych. Kawy za mniej niż 15 nie kupisz (chyba że espresso)

Ale Jagodzianki za 2,90 do 3,5O to normalne, mufinki za  6 też normalne. Kiełbasa - zwykła podła kiełbasa za 25 też normalna. 

Ale nie ma się co dziwić. Surowce do produkcji mamy dokładnie w takich samych cenach jak na zachodzie a zmienną są koszty pracownika, które zwyczajnie z roku na rok coraz bardziej rosną. Przyjdzie nowy ład to znów będzie cyk o kilka procent bo wiadomo, że klient musi zapłacić podatki za firmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.