Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem właśnie w Polsce jakos pierwszy raz od roku na kilka dni i mam kilka rzeczy do załatwienia i kupienia, no i właśnie mi uzmyslowiliscie, że nic dzisiaj nie załatwię, a potem juz mogę nie mieć na to czasu, JA JEBIE co to jest w ogole za glupi przepis, to nie mam pytan , zapomniałem o nim kompletnie.

 

PS. Ceny wielu rzeczy juz są tutaj większe niż w UK, przeliczając 1 do 1 nawet, co zawsze było mega przewaga Polski, nie wspominając nawet o tym, ile godzin trzeba pracować na daną rzecz, bo tu zawsze leżeliśmy w porównaniu do innych krajów, dobra zmiana. Co nie zmienia faktu, że Polska jest zajebista i az nie chce się wracać do tego zasyfiałego UK, mamy o wiele piękniejszy kraj, ludzie są o wiele bardziej ludzcy, mądrzejsi i az chce się tu zyc, a jako naród jesteśmy 1000x lepsi jeśli chodzi o klasę,  co byśmy o sobie nie myśleli i jak duży kompleks zachodu próbowano nam wmówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Reikai napisał:

PS. Ceny wielu rzeczy juz są tutaj większe niż w UK, przeliczając 1 do 1 nawet

No spoko, ale tak było już 14 lat temu jak byłem w Londku na saksach (ciuchy, elektronika, śmieciowe żarcie - wszystko 1 do 1 tak jak w PL albo i taniej)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack napisał:

Ciekawe co w nim pozytywnego. 

Tylko nie pisz, że pracownicy sklepów mają wolną niedzielę bo zaraz idę do żabki. 

Wiesz dla niektórych to ważne 

Rozumiem że wskoczysz z tekstem "niech zmienią pracę" 

A ty zmień upodobnia i rób zakupy 6 dni w tygodniu

Mi tam świat nie legł w gruzach kiedy w niedzielę nie mogę iść do biedry 

I tak nie chodziłem bo zakupy od lat duże robimy w tygodniu, po prostu zawsze było wtedy mniej ludzi niż w weekend

 

Poza tym statystyki dowodzą że niedziela w galeriach była dniem spacerowym. Obroty były zdecydowanie niższe w stosunku do liczby wejść do sklepów 

Bo te bramki nie tylko wyłapują złodziei, ale też liczą wejścia i na podstawie ilości paragonów generują statystyki (i obniżają w ten sposób ewentualne premie dla pracowników).

 

Godzinę temu, Reikai napisał:

Jestem właśnie w Polsce jakos pierwszy raz od roku na kilka dni i mam kilka rzeczy do załatwienia i kupienia, no i właśnie mi uzmyslowiliscie, że nic dzisiaj nie załatwię, a potem juz mogę nie mieć na to czasu, JA JEBIE co to jest w ogole za glupi przepis, to nie mam pytan , zapomniałem o nim kompletnie.

 

PS. Ceny wielu rzeczy juz są tutaj większe niż w UK, przeliczając 1 do 1 nawet, co zawsze było mega przewaga Polski, nie wspominając nawet o tym, ile godzin trzeba pracować na daną rzecz, bo tu zawsze leżeliśmy w porównaniu do innych krajów, dobra zmiana. Co nie zmienia faktu, że Polska jest zajebista i az nie chce się wracać do tego zasyfiałego UK, mamy o wiele piękniejszy kraj, ludzie są o wiele bardziej ludzcy, mądrzejsi i az chce się tu zyc, a jako naród jesteśmy 1000x lepsi jeśli chodzi o klasę,  co byśmy o sobie nie myśleli i jak duży kompleks zachodu próbowano nam wmówić.

 

1 godzinę temu, fluber napisał:

Lewiatany są akurat zamknięte:) 

Podobno coraz więcej biedronek to teraz poczty 

Nie żebym jakoś specjalnie jeździł po Warszawie w poszukiwaniu swojej paczki ale dziś jeżdżąc rowerem dwie otwarte zauważyłem 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, josephnba napisał:

Wiesz dla niektórych to ważne 

Rozumiem że wskoczysz z tekstem "niech zmienią pracę" 

A ty zmień upodobnia i rób zakupy 6 dni w tygodniu

To wystarczyłby przepis, że każdy pracownik musi mieć 2 albo 3 niedziele w miesiącu wolne. Nic by się nikomu nie stało gdyby raz czy dwa razy w miesiącu przyszedł w niedzielę do pracy w zamian za wolny piątek czy poniedziałek.

Druga sprawa - czemu niby pracownicy handlu mieliby być jakoś szczególnie uprzywilejowani? Pracownicy stacji benzynowych, pracownicy gastronomii i pracownicy kwiaciarni jakoś nie mają wolnego w każdą niedzielę. Przecież ludzie mogą zmienić upodobania i korzystać z tych usług jedynie w dni powszednie, co nie?

Zakaz handlu to jedna z pierwszych rzeczy do zaorania po zmianie władzy.  

15 godzin temu, josephnba napisał:

Nie porównuj prawników którzy "śpią" na kasie i krzywdy sobie wzajemnie dać nie zrobią do policjantów zarabiających pewnie ok 3k miesięcznie

Przecież prokuratorzy, którzy postawili się władzy dostali zsyłki do innych miast albo degradację. Faktycznie żadna krzywda im się nie stała. :) 

Cytat

Druga sprawa to policja jest formacją mundurową, dostają rozkaz pilnować kurdupla do jadą pilnować kurdupla. Co taki policjant ma zrobić? Postawić się? Chyba tylko w serialu takich zobaczysz 

Rozumiesz pojęcie "rozkaz"?

Nie jest to rozkaz sprzeczny z zasadami moralnymi więc kazdy mający rodzinę człowiek wykonuje polecenie przełożonych, tym bardziej w formacjach mundurowych 

Te pacany poszły masowo na L4 gdy chodziło o ich własne podwyżki a w innych sprawach już nie mogli się postawić? 

Oczywiście większe pretensje mam do wyżej postawionych oficerów niż do zwykłych krawężników, ale fakt faktem, że cała formacja solidnie zapracowała na gniew społeczeństwa. 

Cytat

Ten polski Floyd to też jakaś kpina 

Nawąchany agresywny patus zostaje regulaminowo obezwładniony, serce staje prawdopodobnie z powodu przedawkowania dragów a ty z floydem wyskakujesz? Patusy pewnie będą za to winić policję, a ja tam jestem zdania że to selekcja naturalna jakkolwiek słabo to nie brzmi 

Film z interwencji sugeruje, że mogło dojść do uduszenia przez funkcjonariuszy. No i jeszcze ta nieudolna próba ,,cucenia''. xD

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Deltuś napisał:

mogę przyznać tylko , że z każdym postem udowadniasz jakim jesteś debilem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Deltuś napisał:

Twój stary 

I nie życzę sobie śmieciu takich insynuacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Deltuś napisał:

"..... i pedofil. Bo każdy antypisowiec to pedofil". 

Osiem gwiazdek ryje banie. Jedna na punkt szczepionkowy napada, drugi próbuje uwieść dzieci, a trzeci Fryderyka dostaje " :)

Pedofilia to nie jest temat do żartów. Myślę, że powinieneś odpocząć od forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Deltuś napisał:

Gdybyś nie był leniwy to poszukałbyś w tym temacie jak wielu pedofilię traktowało? (KK -> pedofile) Poważnie czy sobie jaja robili? Żarciki m.in o ministrantach i wiele innych obrzydliwych insynuacji. 

Wtedy żarciki z pedofilii byly dla ciebie ok. Hipokryzja. 

Kali.

wklej cytaty, bo inaczej masz marny case do wybronienia 🤷‍♂️

(a akurat Artlan to z tego co kojarzę sam był ministrantem, więc średnio trafiony tekst tbh)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Deltuś napisał:

Serio myślisz, że w 4 minuty to udowodnię.W 4 minuty nie, trochę czasu mi6to zajmie. Udowodnię to i wtedy mnie przeprosisz czy będziesz kolejny raz zgrywal durnia? 

Za co mam Cię przeprosić?

Za to że wyrażam dezaprobatę dla rzucania oskarżeń bez dowodów?

 

MOŻE JESZCZE INTERNETOWO ZWRÓCIĆ HONOR? xD kek

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Deltuś napisał:

Gdybyś nie był leniwy to poszukałbyś w tym temacie jak wielu pedofilię traktowało? 

Wtedy żarciki z pedofilii byly dla ciebie ok.

Oskarzyles wielu użytkowników tego forum że żartowali z pedofilii a Sebastiana o to że było to dla niego ok. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian napisał:

Pedofilia to nie jest temat do żartów. Myślę, że powinieneś odpocząć od forum.

I myślę, że tak się stanie bo wpłynęło zgłoszenie na niego.

Leci ban bo to naprawdę płytkie.

@Deltuś do zoba za 2 tygodnie.

Ktoś jeszcze chce kogoś nazwać pedofilem? Albo zainsynuować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

Teraz mówisz? :P

ja zawsze jestem przeciwko banom, szczególnie jak jest potencjał na dramę!

jestem też przeciwko kasowaniu rage-postów które triggerują dramy (więc dzięki że mi ostatnio popsułeś lekturę beGM jak nie mogłem przeczytać już postu Ronniego pfff)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.