Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, WD_czterdzieści napisał:

 Powstaje nam niezły hegemon paliwowo - energetyczny na rynku.

Po 89 rozbijano duże spółki jak PKP na mniejsze, w celu poprawy efektywności wykorzystania kapitału i lepszego zarządzania.

Komuno wróć.

Zaraz po 89 niekoniecznie ktokolwiek z tamtej kadry wiedział z czym się je "wolny rynek". 

19 minut temu, polskignom napisał:

Akurat rynek paliwowo-energetyczny jest dość mocno specyficzny. Jeśli to jest oznaka komuny, to cała branża jest komunistyczna. ;) 
No chyba, ze Shell, Bp, Total i inne wcale nie powstawały w wyniku takich fuzji/przejęć ;) 

Czy ja wiem, jak przejrzysz akcjonariat, to wychodzi, że gro sektora przedsiębiorstw mają w portfelu te same fundusze emerytalne i grupy kapitałowe.

Już to kiedyś pisałem, na rynku paliwowo energetycznym "duży może więcej". To dobra decyzja, abstrahując od tego, kto ją wymyślił.

Reguła kości w strukturze wielkości przedsiębiorstw jest stała w gospodarce rynkowej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian napisał:

Rappar dobrze wiesz, że realne bezrobocie w Polsce wynosi zero i każdy ma pełny etat. Kombinują Ci, którzy nie chcą wykazywać dochodów z różnych względów. I oni dostali nagrodę od PiSu :)

Głównie rozwodnicy unikający alimentów zatrudnieni na 1/4 albo 1/8 etatu.

No to im chyba nie powinniśmy zwiększać kwoty wolnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapka pokazująca jakie gminy bezprawnie przekazały dane wyborców do Poczty Polskiej w związku z sasinowymi wyborami.

Kolor zielony - gminy, które danych nie przekazały

Kolor niebieski - gminy, które przekazały dane, ale zaszyfrowane (bez klucza)

Kolor czerwony i czarny - gminy, które dane przekazały

Kolor żółty - gminy, które nie udzieliły jasnych odpowiedzi w związku z tymi wyborami

Jakoś mnie ten rozkład nieszczególnie dziwi. ;)

watchdogg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fluber napisał:

Nigdy nie było mody na Korwina;) 

Przecież on zawsze miał duże poparcie wśród gimnazjalistów, licealistów oraz studentów płci męskiej.

15 minut temu, julekstep napisał:

Czy ministrant właśnie zaargumentował to że 'nie ulega modom' tym że nie głosował na typa który ma średnio 2% poparcia?

o fuck xD

Jak wyżej.

Poza tym nie byłem nigdy ministrantem. A nawet jakbym był to co z tego. Przypominam, że dorastałem w czasach, w których nawet TVP komucha Kwiatkowskiego było pro katolickie a 99 procent dzieci uczęszczało na religię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Artlan napisał:

Przecież on zawsze miał duże poparcie wśród gimnazjalistów, licealistów oraz studentów płci męskiej.

Większość z nich go nie popierała, zawsze:) 

25 minut temu, Koelner napisał:

Obojętnie

Co obojętnie? :) nie pierdol że dalej robisz to co mamusia każe wbrew swojej woli;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

 

Co obojętnie? :) nie pierdol że dalej robisz to co mamusia każe wbrew swojej woli;) 

zastanawia mnie w jakim wieku zacząłeś chodzić do kościoła z własnej woli 🙂 ogólnie zamiast w niedziele iść pograć w basket z ziomkami wolałeś się modlić 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Większość z nich go nie popierała, zawsze:) 

Korwin wygrywał wiele ,,wyborów'' w gimnazjach oraz liceach. Konfederacja w ostatnich wyborach dostała ponad 20 procent wśród osób 18-29 lat. Partia Korwin w wyborach z 2015 roku miała 17 procent poparcia w tym samym elektoracie. Gdyby wziąć pod uwagę osoby w wieku 15-22 lat to pewnie obie te partie miałyby najwyższe poparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

zastanawia mnie w jakim wieku zacząłeś chodzić do kościoła z własnej woli 🙂 ogólnie zamiast w niedziele iść pograć w basket z ziomkami wolałeś się modlić 🙂

To było w wieku 11 lat:) w niedzielę grywalem też w basket z ziomkami:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.