Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Będą przekazywać tym dzieciom coś wartościowego:) 

No chyba lepiej wychowywać się w zawodowej rodzinie zastępczej (opłacanej z podatków) niż w rodzinie pisowskiej. :)  Na pewno jest większa szansa, że te dzieci wyjdą wtedy na ludzi niż na klony Delty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Artlan napisał:

No chyba lepiej wychowywać się w zawodowej rodzinie zastępczej (opłacanej z podatków) niż w rodzinie pisowskiej. :)  Na pewno jest większa szansa, że te dzieci wyjdą wtedy na ludzi niż na klony Delty. 

Wszystkie zastępcze rodziny jakie znam są pisowskie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Artlan napisał:

No to trzeba zaostrzyć kryteria dla kandydatów na rodziców zastępczych. :)

Albo pogodzić się z tym co pisze Delta o ludziach wolacych koty od dzieci;) 

5 minut temu, Koelner napisał:

W ogóle chyba żyjesz w jakieś enklawie pisowskiej 🙂

No niestety w peowskiej:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Albo pogodzić się z tym co pisze Delta o ludziach wolacych koty od dzieci;) 

Pozwólcie Kaczyńskiemu i Pawłowicz żyć po swojemu. :)

W ogóle wy macie niesamowity problem z tym, że ludzie są różni i preferują różny model życia. Skąd ten ból dupy, że jakaś randomka ma wyjebane na dzieci? To chyba dobrze, że taka osoba nie decyduje się na zostanie matką tylko i wyłącznie z powodu presji społecznej. Jeżeli już kogoś potępiać to ludzie rozmnażających się bez większej refleksji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Artlan napisał:

Pozwólcie Kaczyńskiemu i Pawłowicz żyć po swojemu. :)

W ogóle wy macie niesamowity problem z tym, że ludzie są różni i preferują różny model życia. Skąd ten ból dupy, że jakaś randomka ma wyjebane na dzieci? To chyba dobrze, że taka osoba nie decyduje się na zostanie matką tylko i wyłącznie z powodu presji społecznej. Jeżeli już kogoś potępiać to ludzie rozmnażających się bez większej refleksji.

My istniejemy tylko w Twojej głowie, ja nie mam dzieci np:) 

4 minuty temu, Koelner napisał:

czyli szczęściarz 🙂 przynajmniej żyjesz w tej części bogatszej :P

Nie w każdej peowskiej enklawie jest jak w Gdańsku;) ale za to moja Komisja wyborcza przynajmniej głosuje w większości na PiS:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

Wiadomo , w Komisji chcą dorobić ;)

Miałem na myśli wyniki z mojego lokalu wyborczego:) 

Teraz, Artlan napisał:

@fluber co ty na to?  W bronieniu PiS jesteś jak Rudy Gobert w bronieniu swojego kosza. Ciekawe jakiego fikołka nam teraz zaprezentujesz. :)

FREE_840.jpg

W końcu ktoś się z uwaga pochyla nad sprawami a nie wydaje wyroków bez zastanowienia;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Koelner napisał:

W ogóle chyba żyjesz w jakieś enklawie pisowskiej 🙂

Ja znam jedną rodzinę która adoptowała 

Ona, bardzo pobożna kobieta, z dystansem do siebie.

On, góral ateista, również z dystansem do świata 

Oboje zdeklarowani antypisowcy 

Z obawy przed reperkusjami nie podam ich danych, bo jeszcze im władza dziecko odbierze, bo trochę z prawej strony forum jest konfidentów.

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Ja znam jedną rodzinę która adoptowała 

Ona, bardzo pobożna kobieta, z dystansem do siebie.

On, góral ateista, również z dystansem do świata 

Oboje zdeklarowani antypisowcy 

Z obawy przed reperkusjami nie podam ich danych, bo jeszcze im władza dziecko odbierze, bo trochę z prawej strony forum jest konfidentów.

Antypisowcow którzy adoptowali też znam ale rodziny zastępcze które znam to wyłącznie pisowcy:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Antypisowcow którzy adoptowali też znam ale rodziny zastępcze które znam to wyłącznie pisowcy:) 

Nie znam żadnej rodziny zastępczej. Spotkałem mnóstwo takich rodzin, ale żadnej nie znam na tyle, żeby wiedzieć o ich preferencjach.

 

Poza tym 

To, że ktoś jest rodziną zastępczą, nie oznacza wcale, że to dobrzy ludzie.

W mediach było kilka przypadków omawianych, jak to rodzice zastępczy terroryzowali czy głodzili dzieci oddane im pod opiekę.

Oczywiście ja z góry nie zakładam, że takie rodziny to norma, raczej promil. Niestety trzeba brać pod uwagę, że jednak i takie się zdarzały, będązdarzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według chrześcijan każdy człowiek rodzi się grzesznikiem a życie jest jego drogą do zbawienia. Po śmierci każdy zostanie osądzony na sądzie ostatecznym. Wydaje mi się, że według chrześcijan innowiercy mogą trafić do nieba, co jakiś czas temu potwierdził papież. Z jednej strony, nie jest to zgodne z przykazaniem Chrystusowym, przykazaniem miłości, z drugiej strony (tu mamy duże pole do interpretacji), Bóg jest w każdym człowieku więc żyjąc zgodnie z przykazaniem miłości, nawet bez świadomości tego, że Bóg istnieje można trafić do nieba.

 

https://m.huffpost.com/us/entry/us_3320757

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii czasu rozpatrywania spraw.

Zmiany w sądownictwie wydłużyły zajebiście czas.

Od 4rech lat walczymy z deweloperem o odszkodowanie. Cały blok, w którym kupiłem mieszkanie.

Po reformie czas tak się wydłużył, że do tej pory nie było jeszcze nawet pierwszej rozprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.