Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę przyznać, ze Fidesz go ładnie strolowal dziś dziękując mu za wkład w rozwój polityki konserwatywnej 😂🤣

Niech wraca, tyle jego!

Z reszta jego kumpel po fachu przygotował mu ustawę o wybitnych artystach, wiec w Polsce tez się sporo dzieje! Hahahaha. Dodajmy, ze to człowiek, który doprowadził teatr do zapaści, wiec wie z czym to się je!

Poziom absurdu dziś grubo przekroczony :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, polskignom napisał:

Kurde panowie europoseł fideszu uciekał z gay gangbangu po rynnie przed policja, a Wy dalej Nowacka męczycie hahahahh

oprócz ucieczki po rynnie, to jak z filmu mamy plecak z narkotykami, który targał ze sobą XD

w ogóle to ciekawe, że znowu mocny antyhomo konserwatysta sam okazał się gejem. poza tym w belgijskim necie są plotki, że wśród tych 25 zatrzymanych, jest 2 z PiS. byłyby jaja, gdyby okazało się to prawdą.

19 minut temu, jack napisał:

ktoś dopasuje inicjały do dat? może to jednak ludki z konfederacji? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

Słyszysz, że milicja nielegalnie przetrzymuje ludzi. 

Skoro oni nie chcieli się wylegitymować (wylegitymowanie osób biorących udział w nielegalnym zgromadzeniu jest jak najbardziej zasadne) to policja powinna ich zatrzymać.

 

Nie zrobiła tego - kolejny przykład na to jak łagodna się stała ta formacja za PiSu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

O, Panie oni są tak łagodni i delikatni, że spisują i otaczają tylko protesty kobiet. 

Wy serio nie umiecie google'a obsługiwać czy tylko udajecie głuptasów na potrzeby forumowych ról?

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26504701,po-konferencji-przedstawicieli-marszu-niepodleglosci-spisala.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Wy serio nie umiecie google'a obsługiwać czy tylko udajecie głuptasów na potrzeby forumowych ról?

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26504701,po-konferencji-przedstawicieli-marszu-niepodleglosci-spisala.html

Zatrzymali przemarsz, otoczyli i wszystkich spisali? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

Zatrzymali przemarsz, otoczyli i wszystkich spisali? 

przecież na filmiku który komentowałeś główna bohaterka sama mówi że 2/3 poszło już do domu xD

no ale jeśli ta grupka co ją widać na filmiku to 'wszyscy' to faktycznie te protesty się już skończyły ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

przecież na filmiku który komentowałeś główna bohaterka sama mówi że 2/3 poszło już do domu xD

no ale jeśli ta grupka co ją widać na filmiku to 'wszyscy' to faktycznie te protesty się już skończyły ❤️ 

2/3 po spisaniu poszła do domu. 

Marsz 11 nieniepokojony śmigał sobie po Warszawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał:

uśmiałem się jak norka 

tymczasem problemy w równoległej rzeczywistości

https://www.tvp.info/51139621/donald-tusk-kupil-zonie-prezent-za-300-tysiecy-luksusowy-samochod-wart-tyle-co-dom

 

Ale atak. To tylko w Polsce. Najlepiej gdy polityk jest nieudacznikiem i nie ma nie tylko samochodu ale i prawa jazdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, ignazz napisał:

Ale atak. To tylko w Polsce. Najlepiej gdy polityk jest nieudacznikiem i nie ma nie tylko samochodu ale i prawa jazdy. 

Akurat prawo jazdy ma każdy tłok, do tego nie trzeba nawet skończyć podstawówki. Kiedyś reagowałem podobnie do Ciebie, natomiast od paru lat mi się to zmienia i widzę istotną różnicę pomiędzy zaradnym człowiekiem, który ma hajsy z biznesu, spieniężenia talentu, patentów itp. a technokratą, który dorobił się na opowiadaniu bzdur i życiu z pieniędzy podatników. Tusk niezależnie od politycznych sympatii jest z tej drugiej kategorii więc nie dziwię się, że nieprzychylne mu media wyciągają takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat co do polityków z każdej strony mam podobne zdanie. Nieudacznicy bez wiedzy klasy i kasy często bez języków obcych czyli darmozjady. Dalej tez jesteśmy bardzo zaściankowi. Ale jakbym miał się czepiać na sile to Donaldinio w dzisiejszej rzeczywistości jest celem dosyć odległym. Nie bronię polityków co można wyczytać w moich innych wpisach ale taki kotlet mnie akurat zdziwił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Akurat co do polityków z każdej strony mam podobne zdanie. Nieudacznicy bez wiedzy klasy i kasy często bez języków obcych czyli darmozjady. Dalej tez jesteśmy bardzo zaściankowi. Ale jakbym miał się czepiać na sile to Donaldinio w dzisiejszej rzeczywistości jest celem dosyć odległym. Nie bronię polityków co można wyczytać w moich innych wpisach ale taki kotlet mnie akurat zdziwił. 

 

10 minut temu, andy13 napisał:

Akurat prawo jazdy ma każdy tłok, do tego nie trzeba nawet skończyć podstawówki. Kiedyś reagowałem podobnie do Ciebie, natomiast od paru lat mi się to zmienia i widzę istotną różnicę pomiędzy zaradnym człowiekiem, który ma hajsy z biznesu, spieniężenia talentu, patentów itp. a technokratą, który dorobił się na opowiadaniu bzdur i życiu z pieniędzy podatników. Tusk niezależnie od politycznych sympatii jest z tej drugiej kategorii więc nie dziwię się, że nieprzychylne mu media wyciągają takie rzeczy.

Fascynuje mnie to przypisywanie wszystkich osobom pracującym w sektorze prywatnym niesamowicie wysokiej etyki, nieskazitelności moralnej, kryształowej uczciwości i całkowitego wyzbycia się jakiejkolwiek chciwości i pożądania dóbr materialnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.