Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Kirylow napisał:

 i nawet katolik (bez obrazy, ale jest to grupa w Polsce, którą kojarzy się z homofobią) 

Ja się nie obrażam, w Kościele moje poglądy należą do mniejszości i znam mnóstwo osób, które są bardzo zaangażowane w różnych wspólnotach i notorycznie używają tego rodzaju sformułowań. Mimo, że oficjalna nauka Kościoła wprost mówi, że tak nie wolno i że to grzech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kirylow napisał:

Niezależnie od tego używanie słowa "pedał' publicznie jest homofobicznie i nawet katolik (bez obrazy, ale jest to grupa w Polsce, którą kojarzy się z homofobią) to rozumie.  

nie jesteśmy na wiecu wyborczym ani nie jesteśmy politykami tylko jest to forum dyskusyjne.  jak znajomy rugbista lub judoka nazwie koszykówkę sportem pedalskim, ciotowatym czy sofy to się nie obrażę w ogóle . gej lub @fluber być może poczuje się urażony bo widocznie z tą grupą się utożsamia i czuje się obrażony - took it personally 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

No sam podałeś ten przykład jako pewien eksperyment myślowy, który ma pokazać, co osoba bez żadnego wykształcenia, wiedzy i języka może zarobić w Niemczech. Sam to zaznaczyłeś w swojej wypowiedzi.

Moje przykłady odnoszą się do mnie. Ja nie jestem zmyślony. 

Napisałem, że osobę, która nie jest w stanie skończyć 1 klasy podstawówki przez 11 lat można nazwać kretynem, zgadza się. Szczerze, nie sądzę by taka osoba w ogóle istniała. Przypomnę też, że słowo " kretyn" oznacza  według definicji osobę tępą. Moim zdaniem nawet gdyby wymyślona przez Ciebie postać istniała, to spełnia warunki definicji osoby tępej, czyli kretyna.

Mógłbyś podać konkretny cytat, w którym napisałem, że jesteś Mieciem?

Nie wiem, jakie kropki chcesz, żebym połączył. Wydaje mi się, że powyżej wyjaśniłem, o co mi chodziło. nie podoba mi się wciskanie mi, że powiedziałem coś, czego nie powiedziałem.

Nie wiem jakich katolików poznałeś, ale na pewno nie poznałeś mnie, cokolwiek Ci się w tym momencie wydaje. 

 

13 godzin temu, fluber napisał:

Skąd wiesz ze kiedy próbuje wejść do pociągu to mnie nie wpuszczają bo przeciez czasem wsiadam na rower więc mi nie wolno? 

Ja pierdolę, Ty chyba pisząc o tym mieciu miałeś na myśli siebie 

Znowu klamiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kirylow napisał:

Niezależnie od tego używanie słowa "pedał' publicznie jest homofobicznie i nawet katolik (bez obrazy, ale jest to grupa w Polsce, którą kojarzy się z homofobią) to rozumie.  

C'mon używanie słowa pedał może być obraźliwe, chamskie i niekulturalne, ale co ma to wspólnego z fobią?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

nie jesteśmy na wiecu wyborczym ani nie jesteśmy politykami tylko jest to forum dyskusyjne.  jak znajomy rugbista lub judoka nazwie koszykówkę sportem pedalskim, ciotowatym czy sofy to się nie obrażę w ogóle . gej lub @fluber być może poczuje się urażony bo widocznie z tą grupą się utożsamia i czuje się obrażony - took it personally 

Fakt ze to jest forum dyskusyjne nie sprawia, że można tu powiedzieć wszystko, a w szczególności obrażać jakieś grupy społeczne że względu na orientację seksualną. Sformułowanie "pedał" albo "to jest dla pedałów" albo "może jesteś pedalem bo nie jesz mięsa" nie jest próba obrażenia konkretnej osoby tylko obraza całej szerokiej grupy społecznej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, jack napisał:

Czoooooo? Toż to jest ewidentne, modelowe nieumiarkowanie. Rapparowi jako bezbożnikowi to się nie dziwię, że se w bloku pierdolnął pałacowe komnaty jak jakiś noworuski ale Tobie, pustelnikowi? Faktycznie gowinowiec z Ciebie z krwi i kości 🤣

Skończyłem remont pół roku temu, a co niektórych dalej boli dupa

No ja pierdolę, aż głupio to komentować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

 

Znowu klamiesz.

Sformułowanie "ty chyba pisząc o tym mieciu miales na myśli siebie" nie oznacza ze nazywam Cię Mieciem, albo że nazywam Cię kretynem. Przykro mi jeżeli tak to zrozumiałeś, ale nie napisałem tego o co mnie posadzasz. 

5 minut temu, P_M napisał:

C'mon używanie słowa pedał może być obraźliwe, chamskie i niekulturalne, ale co ma to wspólnego z fobią?? 

Homofobia to nie tylko fobia, sprawdź definicję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Fakt ze to jest forum dyskusyjne nie sprawia, że można tu powiedzieć wszystko, a w szczególności obrażać jakieś grupy społeczne że względu na orientację seksualną. Sformułowanie "pedał" albo "to jest dla pedałów" albo "może jesteś pedalem bo nie jesz mięsa" nie jest próba obrażenia konkretnej osoby tylko obraza całej szerokiej grupy społecznej. 

a dlaczego szczególnie na orientacje seksualną? boli Cię to bardziej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Koelner napisał:

nie jesteśmy na wiecu wyborczym ani nie jesteśmy politykami tylko jest to forum dyskusyjne.  jak znajomy rugbista lub judoka nazwie koszykówkę sportem pedalskim, ciotowatym czy sofy to się nie obrażę w ogóle . gej lub @fluber być może poczuje się urażony bo widocznie z tą grupą się utożsamia i czuje się obrażony - took it personally 

To już Twoja sprawa, że Cię to nie obraża. To forum publiczne i nie wiesz ile gości lub użytkowników to osoby homoseksualne, które niespodzianka są też sportowcami, grają w kosza i są fanami nba a nawet e-nba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

a dlaczego szczególnie na orientacje seksualną? boli Cię to bardziej? 

Bo można w ten sposób wyrządzić największą krzywdę. Pomagam osobom w kryzysie zdrowia psychicznego, również nieheteronormatywnym. Dane są porażające:

25% młodzieży LGBT ma bądź miała objawy depresji lub stanu pourazowego. Około 1/3 badanych osób homoseksualnych do 20 roku życia próbowała popełnić samobójstwo

Jest to grupa, która najłatwiej skrzywdzić i wiem, jak potrafią ich boleć takie komentarze. Twój brak wyobraźni jest porażający.

Nazwij to medrkowaniem, ale bycie człowiekiem oznacza też szanowanie innych ludzi, dlatego przestań nazywać ludzi pedałami, nawet jeżeli w swojej głowie myślisz że komuś jak Twojemu koledze z pracy, może się to podobać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kirylow napisał:

To już Twoja sprawa, że Cię to nie obraża. To forum publiczne i nie wiesz ile gości lub użytkowników to osoby homoseksualne, które niespodzianka są też sportowcami, grają w kosza i są fanami nba a nawet e-nba.pl

Nie wierz też ile ludzi nie widzi swojego fiuta bo nie ma 20 koła na bieganie 

 

4 minuty temu, fluber napisał:

Bo można w ten sposób wyrządzić największą krzywdę. Pomagam osobom w kryzysie zdrowia psychicznego, również nieheteronormatywnym. Dane są porażające:

25% młodzieży LGBT ma bądź miała objawy depresji lub stanu pourazowego. Około 1/3 badanych osób homoseksualnych do 20 roku życia próbowała popełnić samobójstwo

Jest to grupa, która najłatwiej skrzywdzić i wiem, jak potrafią ich boleć takie komentarze. Twój brak wyobraźni jest porażający.

Nazwij to medrkowaniem, ale bycie człowiekiem oznacza też szanowanie innych ludzi, dlatego przestań nazywać ludzi pedałami, nawet jeżeli w swojej głowie myślisz że komuś jak Twojemu koledze z pracy, może się to podobać. 

jesteś na forum 24h, pomagasz w depresji, coś tam działasz na uczelni, Twittera masz w jednym palcu, tabele wrzucasz na zawołanie, robisz jakieś projekty dla firm, pracujesz w państwówce, biegasz maratony, udzielasz się w parafii, pomagasz potrzebującym , oglądasz basket, nogę , żużel, siatkówkę, szachy, połykasz filmy i seriale w dodatku ( jak coś zapomniałem to dopisz ) i będziesz mi udzielać porad :) załóż temat „jak żyć?” - czekamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

 

jesteś na forum 24h, pomagasz w depresji, coś tam działasz na uczelni, Twittera masz w jednym palcu, tabele wrzucasz na zawołanie, robisz jakieś projekty dla firm, pracujesz w państwówce, biegasz maratony, udzielasz się w parafii, pomagasz potrzebującym , oglądasz basket, nogę , żużel, siatkówkę, szachy, połykasz filmy i seriale w dodatku ( jak coś zapomniałem to dopisz ) i będziesz mi udzielać porad :) załóż temat „jak żyć?” - czekamy 

Nie jestem na forum 24h , a poza tym...Nie zapomniałeś, ale nie wiesz o najlepszym. Zawodowo prowadzę też konsultacje jak być dobrze zorganizowanym, układać efektywne plany i realizować założone cele. 

Generalnie Twoją opinię powinienem sobie wstawić do referencji. 

W dużym skrócie, ludzie mi płacą za to że pomagam im odpowiedzieć na pytanie "jak żyć" i są bardzo zadowoleni z mojej pomocy i zmieniają swoje życie dzięki temu. A wy z tego śmieszkujecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

To nie jest rola wójta, to rola władzy ustawodawczej, ona powinna odpowiadać za wydanie poleceń z wada prawną, nie wykonawcy tych poleceń. Wójt nie musi sie na tym znać

W takim razie pozostaje mi jedynie odnotować, że sformulowalem swoje myśli w taki sposób, że mnie źle zrozumieliście. Cały czas zapominam, że jesteście uprzedzeni w stosunku do mnie i niezależnie od moich intencji będziecie dopowiadac sobie coś czego nie napisałem, kiedy tylko pozostawię w wypowiedzi jakiekolwiek pole do interpretacji. Trudno. 

Nie masz racji co do uprzedzenia, po prostu bardzo często kreujesz się na człowieka bez skazy a ja przeżyłem tyle lat, że wiem, że takich ludzi nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

 

W dużym skrócie, ludzie mi płacą za to że pomagam im odpowiedzieć na pytanie "jak żyć" i są bardzo zadowoleni z mojej pomocy i zmieniają swoje życie dzięki temu. 

w dodatku naciągacz 🤣

 

Teraz, julekstep napisał:

bo masz mnie na ignorze mordeczko! xD

🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.