Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ignazz napisał:

Ciekawe ze za relatywnie niskie pieniądze możliwe ze wywalone w błoto nerwy puszczają Tobie a nie widzisz nic złego w systematycznym przepalaniu miliardów czyli kwot wielokrotnie większych gdzie bezczelność jest moim zdaniem nieporównywalnie większa. 

Ale gdzie są przepalane te miliardy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał:

Ale gdzie są przepalane te miliardy?

Wszędzie. Na przykład w karach za Turów. W dotacjach dla urzędników - ukraińskich.  W dodatkach Covidowych dla lekarzy, którzy mieli prawie najgorsze wyniki leczenia Covid. 

 

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Koelner napisał:

To jest faszysta 

56802801467KS.jpg

MTQzMTc2YjUwGDtnTElvIHNAbz0KEGF2JFh3dkwK

Alerty z krytycznym niedoborem wody w Polsce.

Większa dzietność, wincyj ferm, kurników, wybetonowanych miast, rzek itd.

Czy to już jest ta chwila, w której będziemy kupować powietrze i wodę do mycia od Piotra, Józefa, Zygmunta?

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@starYfaN nie wiem, zapytaj może swoich dlaczego przez 7 lat nikt nie zajął się zbiornikami retencyjnymi, infrastrukturą wodną. Dlaczego nikt nie myśli w tym rządzie długofalowo?

Ja rozumiem że to nie tak chwytliwy temat jak pińcetplus czy przekop przez mierzeję szansą na niezależność energetyczną, ale gdyby ten twór, który rządem nazywasz był choć w 10% tak dobry jak piszesz, znalazłoby się choć kilku ludzi z wizją  

Za to chętnie wydawane są pieniądze (nasze- im) na cpk czy atom, choć jedno i drugie to pieśń dalekiej przyszłości 

Ze o komisji wróżenia z fusów Antka, która wciąż pomimo (podobno) zakończenia prac wciąż ciągnie mój hajs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, josephnba napisał:

@starYfaN nie wiem, zapytaj może swoich dlaczego przez 7 lat nikt nie zajął się zbiornikami retencyjnymi, infrastrukturą wodną. Dlaczego nikt nie myśli w tym rządzie długofalowo?

Ja rozumiem że to nie tak chwytliwy temat jak pińcetplus czy przekop przez mierzeję szansą na niezależność energetyczną, ale gdyby ten twór, który rządem nazywasz był choć w 10% tak dobry jak piszesz, znalazłoby się choć kilku ludzi z wizją  

Za to chętnie wydawane są pieniądze (nasze- im) na cpk czy atom, choć jedno i drugie to pieśń dalekiej przyszłości 

Ze o komisji wróżenia z fusów Antka, która wciąż pomimo (podobno) zakończenia prac wciąż ciągnie mój hajs

Których swoich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS spina pośladki żeby zmobilizować twardogłowych i resztę "moherów" ze swojego obozu (a raczej rydzykowego obozu)

(Tak celowo użyłem słowa moher. Z klawiatur losowych wyborców leming i inne obraźliwe słowa padają częściej) 

Kaczyński próbuje pokazać po której stronie stało ZOMO swoim wywiadem dla sieci  

Jarus wie, że nie wygra, lub choć nie będzie drugą siłą w nowym sejmie bez sekty z Torunia więc zaczyna bić w ich ulubione tony 

Już tylko czekam aż wykopią sobecka i Macierewicza, żeby głaskali Tadzika po zwiednietych jajkach, a ten po raz kolejny szantażem (ostatnio przebąkiwal chyba o założeniu swojej partii) wymusi na Kaczyńskim wciśnięcie na szczyty list swoich przydupasow  

Nie zdziwię się, jak pod obrady wejdą postulaty Kai godek i jej podobnym

Wiadomo że Jarek jest chory tylko na jedno i tylko o jedno mu chodzi.  

 

 

 

 

BTW 

Mateuszek serio powiedział że za Tuska nie było wakacji kredytowych czy to jakiś fejk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Sebastian napisał:

Gramy tu w Plemiona ? Nie wiedziałeś ? 

Wiedziałem. Nie wiem tylko, którzy i dlaczego są moi?

2 minuty temu, Koelner napisał:

powiedział, że jakby był Tusk to byłaby inflacja 80% jak w Turcji i że Donald jest wilkiem w owczej skórze. 

Nie byłoby 80 %. Wynalazł maść na inflację i będziemy mieli kolejnego noblistę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, starYfaN napisał:

 

Nie byłoby 80 %. Wynalazł maść na inflację i będziemy mieli kolejnego noblistę.

Nie nudzi Ci się? Rzucasz głupie tezy i jeszcze głupsze pytania, w dodatku prowadzisz dyskusję sam z sobą. Jesteś bratem bliźniakiem deltusia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w tym tygodniu te nieprzyjemnosc być na dworcach w Poznaniu i Toruniu i nie wiem @ely3 @ignazz czy to wina rządu, samorządu czy c*** wie kogo, ale standard w porównaniu do Wrocławia do którego jestem przyzwyczajony to jest jakaś katastrofa. 

Nie wiem czy ja mam takie szczęście ale zawsze jak jestem w Poznaniu to Poznań śmierdzi a dworzec jest po prostu brudny. Czy tam ktoś w ogóle sprząta??? rozumieć komunikatów się nie da, stary budynek dworca wygląda jak kilka stodół w mojej okolicy, menele leżący na oknach, oznaczenia nie wiem kto tam projektował, przejścia podziemne to jeden wielki zapach szczochów sprawiły że przeniosłem się do galerii handlowej. No nie powiem, 3 złote za kibel w galerii handlowej, to chyba tylko Poznań mógł wymyślić. Dobrze że ostatecznie trafiłem na pociąg, chociaż co innego wyświetliło a co innego stało na peronie ( te podwójne perony to nieporozumienie). 

A te szklane klatki w Toruniu głównym to jakiś pomysł na darmowa saunę w lipcu? Kto projektuje takie koszmary, kto to w ogóle dopuścił do realizacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro ze się dworzec po remoncie nie podoba. Zawsze po tej stronie Wisły wszystko kiedyś było traktowane po macoszemu ale jednak w miarę budynek jsk i płac wokół z obu stron torów ogarnięto. Nigdy kolej mi się jakoś nie kojarzyła w Polsce z luksusem ale dworzec Wrocław to przecież jedno z najpiękniejszych miejsc i to potężnie zabytkowych z dusza. Tu rozumiem zachwyt sam w sobie ale aby tak wyprowadzać strzał wobec innych miejsc stawiając wzorzec i top jako punkt porównania? 
trochę przewrotny pomysł. 

To tak jakbym kręcił nosem na hale sportowa w zielonej pisząc o MSG. 

Niby można ale taka dziwna zaczepka nie w twoim stylu moim zdaniem. 

Ogólnie to zapraszam na Toruń Wschód. Tsm się poczujesz jak u Siebie. 

„Jestem przyzwyczajony do standardu Wrocławia” 

Jak to brzmi?

Przecież to top 

Ale jak wspomniałem szkoda ze nie spodobał się zabytkowy i ładnie wypiaskowany i w środku unowocześniony choć oczywiście niedorobiony dworzec w Toruniu. Który kiedyś był koszmarny ale i tsk nigdy nie będzie jakimś znaczącym wydarzeniem na tle innych zabytków. Choć mający swój urok. 
 

zapraszam do Aleksandrowa Kuj czy Włocławka przed remontem ;€ 

Byłeś w Toruniu tylko siku na dworcu czy mimo wszystko jakieś pozytywne przeżycie tez Ciebie spotkało? 

Bo w upał to pojedynczy bezdomny może estetykę wywindować do granic piękna. Zależy kto co lubi. 

Ja np lubię film „Sztuczki” ;) 

Odpowiadając na twoje pytanie to za dworce odpowiada MInfra a za meneli Rząd.
Ciebie spotkało combo ale jak złe to znosisz to zawsze możesz napisać ze to wina Tuska.  

Wracajac do Wrocławia który jest dla Ciebie norma nie wiem czy wiesz ze hala peronowa tam to jest raczej ewenement na skale Polski niż norma. 
F5-DC4802-851-F-4-D7-A-8-CA1-418-C134286

 

Dla mnie Dworzec Wrocław to arcydzieło. 

Choć i tu….

https://www.infoarchitekta.pl/artykuly:4-projekty:7154-najladniejsze-polskie-dworce-kolejowe-top-10.html
 

niespodzisnka 

https://podroze.onet.pl/ciekawe/najladniejsze-stacje-kolejowe-w-polsce/repkjrs.amp#slidehash-1
 

W obu przypadkach Poznań co mnie zaskoczyło wyżej niż Wrocław. 
 

widocznie sikanie chyba nie poszło lub brsk tych 3 złotych zrobiło traumę;) 

mimo wszystko „twój” dworzec raczej top 

https://sztuka-architektury.pl/article/15332/dworzec-roku-2021-zobacz-najladniejszy-dworzec-w-polsce

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.