Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, quevas napisał:

jak określić moment, w którym pojawia się zagrożenie życia matki na tyle poważne, by zgładzić, zakatrupić, zakatować, uśmiercić, wykończyć,  [naśladownictwo wymaga jednak końskiego zdrowia, muszę wziąć oddech], zmiażdżyć, poćwiartować, zamordować święte i święcone dziecko nienarodzone ?

No i trzeba jeszcze na czas załatwić lekarza, który nie powoła się na klauzulę sumienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Kubbas napisał:

Wiadomo że to okrutne

Ale na Białorusi zwiększają jeszcze liczby lotów podobno

Tu jest potrzebny pokaz siły odjebac 2, 3 na granicy, wiedza co robią i robią to nielegalnie wszędzie są ostrzegani o tym, to tak jak ja bym teraz próbował się dostać gdzieś gdzie nie mam prawa się dostać choćby do USA i nie liczył się z konsekwencjami

To już jest inwazja

Co oni mają tam zrobić na granicy jak im taka grupa wielka jak na filmikach wjedzie?

Przecież jak ich zastrzelą to się okaże, że to akurat byli obywatele Białorusi albo Rosji. Co Ty wojnę chcesz spowodować ? Przecież Rosja już wie, że Zachód i USA nic nie zrobią prócz nałożenia sankcji - ale nie za srogich, żeby się Putin nie pogniewał.

Nie ma znaczenia, że będziemy mieć rację - racja na koniec należy do zwycięzców, zdanie i prawda pokonanych się nie liczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

tak, mimo wszystko bardziej przyzwoite w tym kontekście jest wykorzystywanie śmierci brata od wykorzystywania śmierci:

wykorzystywanie „zamachu” - same opłakiwanie śmierci brata  nie byłoby paliwem . jeśli chodzi o perfidie to zamach smoleński > te 3 śmierci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał:

Przecież jak ich zastrzelą to się okaże, że to akurat byli obywatele Białorusi albo Rosji. Co Ty wojnę chcesz spowodować ? Przecież Rosja już wie, że Zachód i USA nic nie zrobią prócz nałożenia sankcji - ale nie za srogich, żeby się Putin nie pogniewał.

A pole minowe z informacją „achtung minen”?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, quevas napisał:

lekarze również nie wiedzą, bo nie ma takiego  momentu

jeśli uratują matkę - prokurator oskarży ich o niewykonanie konieczne aborcji

jeśli uratują zarodek - prokurator przyczepi się do zamordowania, wykończenia, uśmiercenia, zgładzenia i poćwiartowanie święconego dziecka poczętego

daj przykłady takich spraw (tych gdzie prokurator udanie oskarża lekarza o dokonanie aborcji, kiedy ten kierował się przesłanką o ochronie życia matki)

rozumiem że w Pisowskim Talibanie jest to na porządku dziennym, więc nie będziesz miał problemu ze znalezieniem.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

A pole minowe z informacją „achtung minen”?

To sobie przed domem zrób. 

Strasznie niepoważnie podchodzisz do bardzo poważnych tematów. Jednak to nie przypadek, że Franek jest Twoim sejmowym przedstawicielem. Polska ma problem i to poważny, nie bardzo jest tu pole do żartów i wygłupów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sebastian napisał:

To sobie przed domem zrób. 

Strasznie niepoważnie podchodzisz do bardzo poważnych tematów. Jednak to nie przypadek, że Franek jest Twoim sejmowym przedstawicielem. Polska ma problem i to poważny, nie bardzo jest tu pole do żartów i wygłupów. 

już mam !

nie wiem kim jest Franek ( łowca bramek ? ) ale sytuacja jest na tyle poważna ,że tylko żart jest w stanie ocenić powagę sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cardi napisał:

To nie ja, to Błaszczak, pierdoli kocopoły, że przygotowani, a prawda jest taka, że przełażą ludzie przez granicę. c***a a nie przygotowani są.

 

A  z innej beczki

Smacznej kawusi. 

No przełażą i zostaną zatrzymani. Alternatywnie można ich na tej granicy zagazować lub zastrzelić. Jaką opcję wybierasz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sebastian napisał:

No przełażą i zostaną zatrzymani. Alternatywnie można ich na tej granicy zagazować lub zastrzelić. Jaką opcję wybierasz ? 

Nie wiem, bo sprawa jest delikatna. Nie traktujemy tej kwestii z pozycji siły, dając Frankom robić Benny Hilla na granicy, więc zamiast dziewczynki z kotem mamy pół kongijskiej wioski za płotem. Ale nie wiem czy traktowanie z pozycji siły spowodowałoby, że byłoby ich 50x więcej czy nie byłoby ich w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.