Skocz do zawartości
Borys

Polityka w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Artlan napisał:

Mój typ: 

- Deltuś w jednej celi z gejem recydywistą

No i wyszedł z Ciebie homofob:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Deltuś napisał:

Bananowiec. 

OK Boomer

26 minut temu, Deltuś napisał:

Czyli nie znalazłeś żadnych

Nie szukałem. Nie chce mi się czytać głupot wypisywanych na twoich wszystkich kontach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, quevas napisał:

No takie łatki ze coś jest prokremlowskie to na mnie nie działają, wolałbym wiedzieć z jakiego powodu ktoś takie epitety rzuca. Na razie widziałem tylko stronę na fejsie tej partii:

https://www.facebook.com/partia.zmiana

I wychodzi ze ta partia jest przeciwko dawaniu tyłka USA (ja też jestem), więc pewnie proamerykańskie media od razu robią z niej partię Putina, to wychodzi ze i ja człowiekiem Putina jestem. To jest taka zasada ze jak nie jesteś z nami (czyli nie chcesz kleczec przed USA) to od razu klęczysz przed Putinem, nie ma stanów posrednich. Jak w sredniowieczu, albo wierzacy albo antychryst.

W Polsce jakby ktoś jak Merkel ciągnął z rurę z Rosji to od razu zostałby ruskim agentem, zdrajcą, suką Putina itp., a u Niemca Merkel jest odbierana jako pragmatyczna a nie prokremlowska. Każdy inny rząd w Europie ma lepsze relacje z ruskiem niz my i żaden inny tak bardzo nie podlizuje się i nie daje dymać amerykanom jak nasz. Inni przywódcy jeżdżą na dywanik do Putina i robia z nim biznesy. Polski premier czy prezydent nie jeździ i nie moze tam pojechać bo od razu byłby zdrajcą.

PIS nie może otwarcie podlizywać się Rosji, bo opiera swoją władzę o elektorat jawnie rusofobiczny, ba : gros umiarkowanego elektoratu mogłaby nie zaakceptować otwartych relacji ze spadkobiercami ZSRR  i okupantami Krymu, Donbasu i czort wie czego jeszcze, stąd jego zakłamanie oraz demonstracyjne biznesy z Amerykanami, zresztą dość komiczne z uwagi na jakość,

Czyli im więcej amerykańskiego sprzetu kupimy, im wiecej wojaków z USA sciagniemy tym bardziej jesteśmy prokremlowscy bo tym większa zasłonę dymną stawiamy? To co musiałoby się stac zeby w końcu uznać ze PIS jest antyrosykski a proamerykański skoro twarde dowody na to maja być zasłona dymną?

zresztą dość komiczne z uwagi na jakość, pochodzenie oraz metodologię użytkowania kupowanego sprzętu [np. Patriotów nadal Polska nie dostała, a gdy dostanie, kody do ich użycia będą mieli Amerykanie]

Widze ze krytykujesz nasze umowy z USA, więc jesteś prokremlowski tak jak partia Zmiana tylko media jeszcze o Tobie nie słyszały więc na razie masz spokój.

Te głupie zakupy to jest dowód na proamerykańskość, bezgraniczną i ślepą a nie odwrotnie, za te patrioty już w połowie zapłaciliśmy, wiec jak ich nie dostaniemy to nie bedzie dowód na prokremlowskość (a ta napisza media) tylko dowód na absurdalną promaerykańskosc skoro zapłacilibysmy za nic (na razie tylko przepłacamy kilkukrotnie). Jeśli te rakiety będą pod kontrolą USA to będzie dowód wasalnosci wobec USA a nie Putina. Już tu wkleiłem ze nasza umowa jest bardziej "wasalna" niż Iracka.

I znów pytanie, jakim cudem wasal USA miałby siedziec w kieszeni Putina? Przecież USA by na to nie pozwoliło, tak jak nie pozwoliłoby na to w Iraku. Irak był kiedyś proradziecki i USA go zdemontowały i dziś jest ich wasalem, PRL był proradziecki i tez został zdemontowany a to co powstało w zamian jest wasalem zachodu, raz bardziej Europy, a raz bardziej USA i Putin nie ma tu nic do gadania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Deltuś napisał:

Klamczuszek fantasta z ciebie. 

Kryptopisior 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Deltuś napisał:

Skąd w tobie tyle pogardy dla rodziców, którzy zapewnieja swoim dzieciom godziwe warunki i start w dorosłość?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Koelner napisał:

jak przystało na elektorat który reprezentujesz jesteś bardzo łatwo sterowalny ;]

zawsze wiedziałem że Jaro Was opłaca ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, julekstep napisał:

zawsze wiedziałem że Jaro Was opłaca ❤️ 

nas wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.10.2021 o 11:01, fluber napisał:

No ale chyba poprawienie wyniku 8 lat fantastycznych rządów Platformy o 80% to jednak olbrzymi sukces? Czy jednak nie ma się czym szczycić bo te 8 lat było c***owe?:)

A w jaki sposób rząd to poprawił ? I ile znaczył milion 8 lat temu a ile znaczy dziś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Sebastian napisał:

A w jaki sposób rząd to poprawił ? I ile znaczył milion 8 lat temu a ile znaczy dziś ?

W dniu 15.10.2021 o 23:38, Sebastian napisał:

Nie kurde nie zależy. Cena nie zależy od zarobków, zarobki mówią tylko czy łatwiej Ci coś kupić czy nie. Ale jeśli cena rośnie to rośnie i tyle. 

rotfl 

relatywizm ekonomiczny w ujęciu Sebstaina! ("względność kwoty jest wprost proporcjonalna do tego jak mi akurat pasuje pod tezę")

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Deltuś napisał:

Gdzie tu widzisz pogardę dla. Rodziców? Co jest złego w nazwaniu kogoś bananowcem, skoro taka definicja istnieje od dawna. Fajny raperek, konsultujacy swoje teksty z tatą. 

Spoko, jak dzieciak korzysta z dobrej szansy

Gorzej jak dzieciak obnosi się ze swoim bogactwem, pouczając wszystkich dookoła, że wystarczy być pracowitym :)

Ale wyjaśnisz mi co ma praca lekarza w państwowej ochronie zdrowia z postpeerelowskim cwaniactwem, bo dalej nie udało mi się tego rozgryźć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, RappaR napisał:

Ale wyjaśnisz mi co ma praca lekarza w państwowej ochronie zdrowia z postpeerelowskim cwaniactwem, bo dalej nie udało mi się tego rozgryźć

Myślę, że chodziło mu o to, że w walce z Covidem polscy lekarze mieli najgorszy wynik w Europie  mimo tego, że chętnie pracowali po 450 godzin aby zgarnąć jak najwięcej covidowych dodatków :)

Edytowane przez Sebastian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, quevas napisał:

obecność tych paru tysięcy umundurowanych turystów z Ameryki tworzy pozory, po drugiej stronie znajduje się szereg wyraźnych faktów dowodzących prorosyjskiej aktywności PIS, w moim mniemaniu ten obraz ma swoją logikę

Czyli PIS dla niepoznaki tych amerykanów ściąga a biedni amerykanie nie wiedzą ze to przykrywka dla przejmowaniu kraju przez ruska. Na szcęscie my przejrzeliśmy tą grę bo CIA NSA i co oni tam jeszcze maja nic nie podejrzewa.

ewentualnie łapówki z Kremla bierze do kieszeni własnych [choć sądzę, iż zwyczajnie Kreml ma na nich teczki albo daje gwarancje pomocy w utrzymaniu władzy w Polsce, tak jak dał im narzędzia do jej uzyskania]

Teczki na wszystkich maja amerykanie, wystarczy prześledzić jak nie tylko Polska ale też takie kraje jak szwajcaria czy australia nagle rezygnują ze sprzętu europejskiego i w ostatniej chwili decydują by kupić z USA. No ale to tez pewnie prokremlowska przykrywka. To USA kontroluje google, microsofta, czy wkłada backdoory w procesory po to by wiedziec co chce o kim chce.

Rosja  chętnie występuje w roli straszaka dla Polaków, bo dzięki temu nawet w miarę rozgarnięty obserwator wydarzeń politycznych, za chińskiego boga nie uwierzy w dowody realizacji przez PIS agendy kremlowskiej

A co z agendą kremlowską w UK? To tam ona odniosła największy sukces a nie w Polsce. Dziwne ze jeszcze nie przyłaczyli sie do Rosji tylko dalej udaja ożywione kontakty z USA zamiast z Europą. Maskirowka wciaz trwa i nie wiadomo jak daleko zajdzie.

kupuje za Twoje, moje i innych obywateli pieniądze, nie za własne, więc może sobie pozwolić na taki kamuflaż bez zmrużenia oka

Ruscy agenci wciąz uparcie przelewaja nasza kasę do USA zamiast do Rosji, zaiste szatański plan.

Od XX wieku zawsze było tak ze przyjaciel albo wasal kupuje uzbrojenie od swoejgo suzerena czy tam większego brata, łatwo poznać po zakupach kto siedzi w czyjej kieszeni i komu służy.

Mamy dwie możliwości, albo Polska jest pierwszym krajem który zmienił tą regułę, albo opozycja po dwóch przegranych wybrach do sejmu zaczyna wariować.

Tą drugą hipotezę wspiera to co sie działo z pisiakami jak oni dwa razy wybory przegrali, też gadali ze PO sprzedaje Polskę putinowi, ze Tusk z Putinem sobie żółwikami się na molo w Sopocie chyba witali ciesząc się z realizacji planu i rozwalenia Tupolewa. To było dokładnie to samo, PO rozpoczynało budowę amerykańskich baz w redzikowie a PIS ze to takie udawanie prawdziwych zamiarów.

Historia uczy ze niczego nie uczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, jack napisał:

Raper taki   

Filip Matczak to akurat koszykarz Wilków Morskich Szczecin. 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, quevas napisał:

skoro Ameryka ma teczki na polską władzę, dlaczego nie szantażuje jej w kierunku zaniechania wymienionych już działań antyzachodnich i prorosyjskich ?

Ależ szantażuje tam gdzie to istotne, miały być francuskie Caracale i później niemeickie okręty podwodne, pojawiły się taśmy u sowy i w zamian masz rakiety Patriot, F_35 i teraz Abramsy, bo dla USA najbardziej istotna jest kasa jak zawsze o nią chodzi czy to w demokratyzacji Iraku, czy moze w ustanawianiu porządków w Polsce.

Polska cały czas wyokonuje działania antywschodnie, a to instalujac u siebie bazy rakietowe majace dać USA przewage w ewentualnym konflikcie, a to wspiera z własnej kasy Ukrainę, albo jakieś media na Białorusi po to by wywołac niepokoje antyłukaszenkowe.

Osłąbianie UE o którym mówisz i wkładanie kija w szprychy tez jest w interesie USA, które juz dawno powiedziały ze rozwijajace sie UE a nie daj Bóg sprzymierzone z Rosją mogłoby zagrozić ich hegemonii tak jak mogą zagrozic chiny

12 minut temu, quevas napisał:

dzięki m.in rosyjskim taśmom rządzi antyzachodni i antyliberalny PIS

PIS nie jest antyzachodni tylko asertywny w stosunku do Europy, jak tania dziwka w stosunku do USA i jak bulterier w stosunku do Rosji, więc najprostszy wniosek jest taki ze taśmy nie były rosyjskie tylko amerykańskie - nagle wszystko pasuje i zmiany w kontraktach zbrojjeniowych i nasze szczekanie przeciwko NSII, próby torpedowania sptkań na lini Europa-Rosja.

W Polsce przecież hula kontrwywiad NATO pilnujacy by się rusek nie zadomowił. Natomiast tego co robia u nas służby USA nie pilnuje nikt.

Edytowane przez darkonza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, darkonza napisał:

PIS nie jest antyzachodni tylko asertywny w stosunku do Europy

Z Europą konserwatywnemu PISowi nie po drodze ze względu na laicyzację. Wszystkie te gierki i machanie szabelką to popisywanie się przed swoim elektoratem i deltusiami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Deltuś napisał:

Nie rozgryzłeś bo źle zrozumiałeś. Przeczytaj jeszcze raz pierwszy wpis. 

Napisałeś, że moja historia zawodowa to przykład postpeerelowskiego cwaniactwa. Ciekawi mnie dalej uzasadnienie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, darkonza napisał:

W Polsce przecież hula kontrwywiad NATO pilnujacy by się rusek nie zadomowił. Natomiast tego co robia u nas służby USA nie pilnuje nikt.

Ale żony naszych agentów uciekają do Rosji, nie do USA, więc coś nie tak z tą tezą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, Deltuś napisał:

Nie rozgryzłeś bo źle zrozumiałeś. Przeczytaj jeszcze raz pierwszy wpis. 

Daj link bo też bym się zapoznał :) Chciałby wiedzieć o co się od tygodnia tykacie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Deltuś napisał:

Myślisz(wierzysz) że państwa podczas negocjacji podejmują tematy gender-blm-ratujkarpie

Nie wiem na jakiej podstawie myślisz, że tak myślę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi