Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, josephnba napisał:

Gówno prawda to też prawda 

A tymczasem dostałem o prawie 100 zł wyższy rachunek za prąd 

Właśnie, że to jest prawda.

Spokojnie, rząd się wystarczy i większość podwyżki  ceny prądu przerzuci na firmy, robi to od trzech lat, więc teraz zrobi tak samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać wyborcy PiSu nie płacą za fanaberie rządzących 

Wczoraj tankowałem do pełna bak. Rok temu za pełen bak płaciłem ok 250 zł, wczoraj za 2/3 zapłaciłem 246

Czekam na rozliczenie roczne gazu, zobaczymy czy "standardowe" 2.5k mi tym razem wystarczy

 

Teraz, Sebastian napisał:

Właśnie, że to jest prawda.

Spokojnie, rząd się wystarczy i większość podwyżki  ceny prądu przerzuci na firmy, robi to od trzech lat, więc teraz zrobi tak samo. 

A co mnie obchodzi na kogo rząd to przerzuci, skoro finalnie i tak zapłacę ja 

We czwartek był u mnie serwisant od pieca, robił standardowy przegląd przed zimą, jak co roku.

Usługa w tej samej cenie, ale juz dojazd podrożał o 20 zł 

Reasumując

Zanim mnie unijne prawo dojedzie i będę zmuszony mówić po niemiecku, polski rząd wydoi mnie do cna

Nawet k**** łączna kwota się zgadza 

Jebany kurdupel bez prawka 

00050Q22IB3H8LD4-C125-F4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

To nie jest w ogóle ta sama kategoria. Prawda może być i wielki wybuch i katolicki Bóg

tak jak i islamski, żydowski Bóg i kilka ciekawostek z buddyzmu

biedni Thor i Zeus nie mają od dawna ludzi od PRu, dlatego ich się nie łączy z innymi modnymi nurtami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

tak jak i islamski, żydowski Bóg i kilka ciekawostek z buddyzmu

Dlatego mówię że to inna kategoria:) 

3 minuty temu, julekstep napisał:

 

biedni Thor i Zeus nie mają od dawna ludzi od PRu, dlatego ich się nie łączy z innymi modnymi nurtami :)

To są bajki bez żadnej głębszej myśli:) 

4 minuty temu, josephnba napisał:

Wg twojej logiki pierwsi ludzie (Adam i Ewa) to były stworzenia podobne do małp i używające kamienia do pod oddania tyłków 

Nie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

To nie jest w ogóle ta sama kategoria. Prawda może być i wielki wybuch i katolicki Bóg

Zaczęliśmy od tego, że KK ma problem z dotarciem do młodych ze swoją wersją boga. Fajnie wyłożyłeś, że ta koncepcja jest nie do zrozumienia. A to tylko dla niej gorzej. Ja wiem, że jak kiedyś się coś nie kleiło to można było zrzucić winę na głupotę rozkminiającego i nawet o to chodziło. Ale jeśli dziś nie da się wygooglować odpowiedzi to znaczy, że ktoś przekombinował na zasadzie odpowiedzi - nie bo nie.

5 minut temu, fluber napisał:

To są bajki bez żadnej głębszej myśli:) 

Po prostu mniej nad nimi majstrowano i nie robiła tego tak świetna organizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

Zaczęliśmy od tego, że KK ma problem z dotarciem do młodych ze swoją wersją boga. Fajnie wyłożyłeś, że ta koncepcja jest nie do zrozumienia. A to tylko dla niej gorzej. Ja wiem, że jak kiedyś się coś nie kleiło to można było zrzucić winę na głupotę rozkminiającego i nawet o to chodziło. Ale jeśli dziś nie da się wygooglować odpowiedzi to znaczy, że ktoś przekombinował na zasadzie odpowiedzi - nie bo nie.

Daj w tej chwili dowolnemu dorosłemu do przeczytania wprowadzenie do chrześcijaństwa Ratzingera. Nie zrozumie z tego w większości prawie nic. A to tylko wprowadzenie. Ale dlaczego ma to źle świadczyć o Bogu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

No bo szybko stracili ludzi od PRu i nie miał kto tego dodać :(

Nie tak szybko - trochę to działało ;) 

Prawda czasu - prawda ekranu. 

W tym tempie nasz lokalny Jehowa też traci PR i będziemy musieli nawalać głowami w chodnik jak Allah nakazuje.. :( Kto ma pilota - ten ma władzę (że znów posłużę się klasykiem). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Daj w tej chwili dowolnemu dorosłemu do przeczytania wprowadzenie do chrześcijaństwa Ratzingera. Nie zrozumie z tego w większości prawie nic. A to tylko wprowadzenie. Ale dlaczego ma to źle świadczyć o Bogu? 

Ja wiem dlaczego!

Bo wybrał na papieża typa, który nie umie zrozumiale przekazywać myśli.

TROSZKĘ PRZYPAŁ JAK NA WSZECHMOCNEGO! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, julekstep napisał:

No bo szybko stracili ludzi od PRu i nie miał kto tego dodać

nie tyle szybko, bo przecież religie politeistyczne istniały dłużej niż mono, tylko znajdowały się na innym etapie rozwoju ludzkości, gdy i ludzi było mniej, i myśl (pismo) nie była tak rozwinięta. teraz kolejnym etapem ewolucji tych światopoglądów religijnych jest odrzucanie także bogów mono, bo żaden nie jest potrzebny ani do tłumaczenia świata, ani do moralności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, quevas napisał:

Przedawkował TVP Info :

"Polska Agencja Prasowa dotarła do zdjęcia listu, który zostawił zmarły mężczyzna. W odręcznie napisanej notatce widnieje data 18.09.2021 oraz miejscowość. "Oddałem życie jako protest przeciwko strajkowi służby zdrowia (bo jest polityczny przeciw Polsce PiS)!" - napisano w liście. Poniżej znajduje się imię i nazwisko zmarłego oraz jego data urodzenia"

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27586559,wypadek-w-bialym-miasteczku-przed-kancelaria-premiera-media.html#do_w=46&do_v=306&do_st=RS&do_sid=286&do_a=286&do_t=16&do_g=5&do_s=B&s=BoxNewsLink

Kurski i jego pazerna na kasę młodzież na 30-letnich kredytach [już nawet żenią  się między sobą, jak w klanie mafijnym, aby mieć dwie lukratywne pensje w domowym budżecie] mają kolejnego trupa na rozkładzie

Sądząc z zakresu i wścieklizny propagandy : zamach na Tuska rękoma pisowskich psychopatów sprzed telewizora wisi w powietrzu, nawet broń już mają

ZWYKŁY SZARY CZŁOWIEK 2.0?

wtedy jak denat był antypisem to też była wina pisu z tego co pamiętam

jak to wszystko można ładnie dopasować do swoich bzdur - wystarczy mocno chcieć! ❤️ 

 

ale dobrze wiedzieć, że bycie pisem zabija po 90tce (gdzie jako antypis jesteś w grupie ryzyka 40 lat wcześniej!)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.