Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, RappaR napisał:

Czyli tym bardziej epitet nie miał na celu obrazy wsi. Twój miał na celu obrażę mnie, a by to zrobić, poniżyłeś weterynarzy, ludzi prezentujących znacznie wyższy poziom intelektualny i empatii od Ciebie. 

to jest wlasnie wtorny abalfabetyzm , chcac obrazic mnie , kierujesz sie stereotypami i obrazasz inna grupe spoleczna , nawet o tym nie wiedzac. 

w jaki sposob ponizam weterynarzy? przyrownujac ich do ciebie? masz racje nie powieniem tego robic , weterynarze zasluguja na wiecej szacunku niz zestawianie ich razem z twoim nikiem, obiecuje ze juz wiecej nie nazwe cie weterynarzem , mylse ze basenowy bedzie ok? co o tym mysisz?

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, mistrzBeatka napisał:

komenda to insider , pogrubiony , powekszony text  to nie sa moje zlote mysli , to cytaty z artykulow znalezionych w necie ,  w ostatnich postach posluguje sie glownie cytatami linkami z netu. nie vma tam moich madrosci . jedyne co robisz to proba dyskredytacji mojej osoby , przestan sie skupiac na mnie a skup sie na cytowanych ,linkowanych przezemnie  informacjach i je kontruj.  

przeciez sie zgodziles ze pedofile to najgorzej traktowana grupa w wiezieniu?   jesli nie sa gwalceni  sa meczeni psychicznie i fizycznie , gdzie sie myle?

sa najgorzej traktowani dlatego wprowadzono rozwiazanie systemowe polegajace na izolowaniu ich od innych wiezniow. ja pisze o powszechnych procedurach, Ty o pojedynczych relacjach mniej lub bardziej anonimowych osob.

przypomne ze dyskusja zaczela sie od Twojego stwierdzenia jak traktowany byl w wiezieniu ow skazany. w takim przypadku wiecej niz pojedyncze relacje osob, mowia na ten temat stosowane przepisy.

np ja moge znalezc mnostwo relacji o osobach ktore podnosily zelastwo i zostaly impotentami ale nie wystarcza to zeby stwierdzic ze jestes impotentem bo podnosisz zelastwo. analogicznie jest w przypadku wiezniow.

i nie dyskredytuje Ciebie, tylko Twoje argumenty. to dwie rozne rzeczy.

16 minut temu, mistrzBeatka napisał:

to jest wlasnie wtorny abalfabetyzm , chcac obrazic mnie , kierujesz sie stereotypami i obrazasz inna grupe spoleczna , nawet o tym nie wiedzac. 

w jaki sposob ponizam weterynarzy? przyrownujac ich do ciebie? 

ponizasz weterynarzy stosujac konstrukcje:

nawet ty powinienes wiedziec ze

jezeli piszesz o czyms oczywistym a w miejsce ty wstawiasz jakas grupe spoleczna to w ten sposob ja obrazasz.

jakbym napisal ze " nawet ty powinienes wiedziec ze 2 plus 2 jest 4" to byloby to obrazliwe. "nawet ty" w tym przypadku obraza. podobnie " nawet weterynarz" obraza w tym kontekscie weterynarzy. konotacja jest tu wyraznie negatywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

Po prostu wolę stary testament

Jestem też zwolennikiem kary śmierci 

kara smierci to inna kwestia.

nie obraz sie, ale po prostu uwazam ze aby postulowac gwalcenie za kare, trzeba miec nierowno pod sufitem i sklonnosci do okrucienstwa. 

przestepcow powinno sie izolowac i resocjalizowac a nie torturowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resocjalizacja to piękne, puste słowo na uzytek polityków i psychologów, choć ci drudzy też często sceptycznie się do tego terminu odnoszą

 

Kara śmierci za gwałt na dziecku to za dużo (w mojej ocenie), chemiczna kastracja jak najbardziej adekwatna

 

A jeśli by ktoś zgwałcił w więzieniu pedofila, ja bym z tego powodu nie płakał. Nikogo bym do tego nie namawiał, ale mogę spokojnie spać ze świadomością że ktoś zgwałci pedofila 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, josephnba napisał:

A jeśli by ktoś zgwałcił w więzieniu pedofila, ja bym z tego powodu nie płakał. Nikogo bym do tego nie namawiał, ale mogę spokojnie spać ze świadomością że ktoś zgwałci pedofila 

Przez takie myślenie i przyzwolenie społeczne mamy przykłady jak z linku mistrzaMałgorzatki gdzie koleś został pomówiony i zlinczowany.

Sam przypadkiem nie podawałeś przykładu typa, który dostał w ryj za to że zagrał zboka w jakimś paradokumencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

Przez takie myślenie i przyzwolenie społeczne mamy przykłady jak z linku mistrzaMałgorzatki gdzie koleś został pomówiony i zlinczowany.

Sam przypadkiem nie podawałeś przykładu typa, który dostał w ryj za to że zagrał zboka w jakimś paradokumencie?

Tiaaa 

Porównaj kolesia który dostał w lep na ulicy od pedofila z wyrokiem sądowym 

To przecież to samo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Tiaaa 

Porównaj kolesia który dostał w lep na ulicy od pedofila z wyrokiem sądowym 

To przecież to samo 

Przecież mistrzMałgorzatka podał przykład typa który został w areszcie skatowany za pomówienie o pedofilie?

Tworzenie w społeczeństwie atmosfery przyzwolenia na samosądy takimi tekstami jak ten Twój (obecnie w dobrym tonie jest pisać w internetach* czego by się pedofilowi nie zrobiło) jest bardzo słabe bo:

- do decydowania o winie / karze są specjalne organy

- wielu pomówionym osobom może to zrujnować życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię o pomówionych a o ludziach z wyrokiem sądowym

Pukasz nie do tych drzwi

Dla mnie pedofil to nie jest człowiek, to najgorszy typ zwyrola. Nie ma w moim sercu dla takich ludzi krzty współczucia

I jeśli mam być tu za to w jakikolwiek sposób krytykowany to w sumie macie do tego prawo tak jak ja mam prawo nie współżyć komuś niszczącemu życie dziecka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, josephnba napisał:

Ja nie mówię o pomówionych a o ludziach z wyrokiem sądowym

Pukasz nie do tych drzwi

Dla mnie pedofil to nie jest człowiek, to najgorszy typ zwyrola. Nie ma w moim sercu dla takich ludzi krzty współczucia

I jeśli mam być tu za to w jakikolwiek sposób krytykowany to w sumie macie do tego prawo tak jak ja mam prawo nie współżyć komuś niszczącemu życie dziecka 

Ty nie mówisz o pomówionych -> ale tacy jak Ty takimi tekstami budują atmosferę przyzwolenia społecznego w której potem bezrefleksyjni zwyrole katują człowieka ze względu na pomówienie.

I to nie jest kwestia 'współczucia' ale zasad -> nie wiem jak człowiek w cywilizowanym kraju może przyklaskiwać sytuacjom w których więźniowie są osobami wydającymi wyroki lol.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich k**** zasad?

 

Pedofile sami wystawiają się poza nawias 

Powtarzam

Mogę spokojnie spać ze świadomością że pedofil zasmakował swojego własnego lekarstwa

Naprawdę są w życiu ważniejsze rzeczy i tematy niż to czy jakoś gwałciciel dzieci ma w więzieniu celę pojedynczą czy może jest ludzką latryna

Serio mało mnie to interesuje

Eot

 

1 minutę temu, fluber napisał:

jestes duzo blizej pochwalania totalitaryzmu niz darkonza i nawet nie jestes tego swiadomy.

No jasne, przeciez śmierć jednego człowieka to tragedia, miliona to statystka

Żyjemy w kraju gdzie

Policjant zanim postrzeli człowieka lecącego na niego z nożem musi ostrzec, strzelić w powietrze a i tak później się musi tłumaczyć i ma z urzędu kłopoty

Gdzie można znaleźć się w więzieniu za obronę swojego mienia we własnym domu

 

A my omawiamy sprawę najgorszego sortu przestępców 

Idę na rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, josephnba napisał:

Jakich k**** zasad?

 

Pedofile sami wystawiają się poza nawias 

Powtarzam

Mogę spokojnie spać ze świadomością że pedofil zasmakował swojego własnego lekarstwa

Naprawdę są w życiu ważniejsze rzeczy i tematy niż to czy jakoś gwałciciel dzieci ma w więzieniu celę pojedynczą czy może jest ludzką latryna

Serio mało mnie to interesuje

Eot

Czyli nie rusza Cię to że możesz kiedyś omyłkowo trafić do więzienia i zostać pomówiony przez jakiegoś psychola w celi i skatowany?

Spoko.

19 minut temu, josephnba napisał:

Żyjemy w kraju gdzie

Gdzie można znaleźć się w więzieniu za obronę swojego mienia we własnym domu

a potem w tym więzieniu zostać pomówionym i skatowanym przez psycholi którzy się naczytali w internetach tekstów o tym jak to dobrze że pedofile są w więzieniach tyrani xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.