Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

ciekawe kto sie mocniej zmobilizowal pis czy antypis?

Gdańsk i Gdynia frekwencja około 71-72% i na Trzaskowskiego około 47% i Duda 25%.

jednak jod z morza pozytywnie wpływa na ludzi w przeciwieństwie do smogu szczególnie na Śląsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, julekstep napisał:

widzę że po 'święcie demokracji' w wątku politycznym na e-nba bez zmian :) 

 

masz inne poglądy niż ja = walisz konia brudną ręką, nietolerancyjny faszysto! 

 

❤️ 

Ja generalnie mam znajomych ze wszystkich opcji politycznych, więc wolę oceniać człowieka po zachowaniu, niż po poglądach.

Kumpluję się z ludźmi głosującymi na Trzaskowskiego, Dudę czy Bosaka, ale nigdy nie mógłbym się zadawać na przykład z dwunożną gnidą żyjącą z dawania kredytów na garnki emerytom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, RappaR napisał:

Napisał Ci, że bawi go ten fakt. W czym masz problem, poza tym, że nie podobają Ci się fakty?

 

 

twoj wtorny analfabetyzm jest powszechnie znany , on (darkonza) nigdzie nie napisal ze cokolwiek go bawi , a ja nigdzie nie sugerowalem ze nie podobaja mi sie dane LOL

Cytat

Frekwencja w miastach itd pokazuje jasno, że antypis

niejasno sie wyrazilem , bardziej chodzilo mi o roznice % .  ostatnio pis w swojej telewizji prowadzil mocno negatywna kampanie wobec trzskowskiego , co moglo sie odbic czkawka .

mimo tego duda wzial bardzo dobre 44% co oznacza ze jest imo zdecydowanym faworytem w drugiej rundzie.

35 minut temu, darkonza napisał:

Wykształcenie,

Ty napisałes o wykształceniu wyborców, ja napisałem o wykształceniu tych na kogo wyborcy głosują. To daje pełny obraz sytuacji.

zacytowales tylko fragment o pistv ,  odnoszac sie do dancyh zawartych w pierwszej czesci mojego postu ktorych nie zacytowales. confused. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał:

dwunożną gnidą żyjącą z dawania kredytów na garnki emerytom.

najbardziej lubię jak biznesmeny z czymś takim w cv krzyczą potem najgłośniej, że Rydzyk okrada emerytów ❤️ 

Teraz, Alonzo napisał:

8mln na Adriana + 6mln. na Czaskowskiego = 14mln. Hutu i Tutsi.

Kłóćta się dalej i zastanawiejta dlaczego tu jest jak jest.. 🤔

 

a tak poważnie - źle jest?

to gadanie o podziale w PL jest w sumie mocno overrated 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mistrzBeatka napisał:

twoj wtorny analfabetyzm jest powszechnie znany , on (darkonza) nigdzie nie napisal ze cokolwiek go bawi , a ja nigdzie nie sugerowalem ze nie podobaja mi sie dane LOL

 

Jak widać napisał, ale miło, że wyśmiewasz czyjś analfabetyzm samemu nie potrafiąc pisać po polsku, gdzie występują coś takiego jak ó, duża litera czy interpunkcja

 

3 godziny temu, darkonza napisał:

Robi sie zabawnie, bo ludzie po studiach głosują na ludzi po podstawówce, a ludzie po podstawówce głosują na ludzi po studiach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Kłóćta się dalej i zastanawiejta dlaczego tu jest jak jest.. 🤔

 

Znaczy najbardziej pragnę utrzymania statusu quo w Polsce i boję się jakiegoś lewactwa w stylu BLM, gdzie zwalniają z pracy całą rodzinę za słowa white lives matter.

A tak to Polska jest zajebistym miejscem do życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz Duda dostał 70,4% głosów wśród osób z wykształceniem podstawowym (drugi Trzaskowski 12,6%).
w 2019 PiS 63,3 (KO 12,0)
w 2015 Duda 50,3 (Komorowski 27,8)
w 2015 PiS 55,0 (PO 15,4)
 

9 minut temu, Alonzo napisał:

bo była ładna pogoda :) 

i niedziela handlowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

Znaczy najbardziej pragnę utrzymania statusu quo w Polsce i boję się jakiegoś lewactwa w stylu BLM, gdzie zwalniają z pracy całą rodzinę za słowa white lives matter.

A tak to Polska jest zajebistym miejscem do życia

Żeby daleko nie szukać mod mi ocenzurował tu w temacie politycznym filmik nabijający się z pacynek..

Status quo to nas nie ma za góra 2 pokolenia - pomimo pińset pluz (gdzie ludzi się przekupuje ich własnymi pieniędzmi) przyrost naturalny jest chyba z 1,3 dziecka na 2 rodziców.. czyli jest ujemny jak łatwo wyliczyć.

2 minuty temu, julekstep napisał:

No ale w czym jest tak źle - tak poważnie?

 

Mam wrażenie że żadna opcja polityczna nigdy nie będzie w stanie sprawić aby Polacy przestali marudzić.

Po prostu demokracja jest ch^#^wym ustrojem.. Zawsze zwycięży socjalizm. 

Ogólnie nie chce mi się o polityce rozmawiać, bo poza tym, że mi podnosi ciśnienie nie wnosi nic w moje życie :) 

Dołącz lepiej Julek do BeGM, założymy specjalnie dla Ciebie Seattle ;) LBS odda Ci dobrowolnie Grubego z Covidem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mistrzBeatka napisał:

zacytowales tylko fragment o pistv ,  odnoszac sie do dancyh zawartych w pierwszej czesci mojego postu ktorych nie zacytowales. confused. 

Aj sie tam czepiasz, po prostu dałem "cytuj" i tyle sie automatycznie cytowało, ale skoro to taki problem to wyedytowałem dla Ciebie  tamtego posta i jest tak jak sobie życzysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RappaR napisał:
 

Jak widać napisał, ale miło, że wyśmiewasz czyjś analfabetyzm samemu nie potrafiąc pisać po polsku, gdzie występują coś takiego jak ó, duża litera czy interpunkcja

 

 

dlatego udzielam sie na forum o koszykowce :). 

pisalem "wtorny analfabetyzm" a nie "tylko" analfabetyzm LOL. znowu wykazales sie tym pierwszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

dlatego udzielam sie na forum o koszykowce :). 

pisalem "wtorny analfabetyzm" a nie "tylko" analfabetyzm LOL. znowu wykazales sie tym pierwszym.

Przede wszystkim pisałeś nieprawdę wynikającą z braków w czytaniu ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, darkonza napisał:

Aj sie tam czepiasz, po prostu dałem "cytuj" i tyle sie automatycznie cytowało, ale skoro to taki problem to wyedytowałem dla Ciebie  tamtego posta i jest tak jak sobie życzysz

nic sie nie czepiam , nie widze powodu czemu mamy marnowac swoj czas , bo tobie sie nie chcialo wlasciwie zacytowac

zedytowales posta do ktorego  sie kilkukrotnie odnioslem - gratuluje wiekszej manipulacji nie widzialem.

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Alonzo napisał:

Po prostu demokracja jest ch^#^wym ustrojem.. Zawsze zwycięży socjalizm. 

Ogólnie nie chce mi się o polityce rozmawiać, bo poza tym, że mi podnosi ciśnienie nie wnosi nic w moje życie :)

dotyczy to niemalże każdego kraju , na Ukrainie zawsze była walka między zachodem a wschodem, Norwegia Północ Południe, Włochy Północ - Południe , Niemcy Katolicy i protestanci......

zauważalne jest , że wektor nasycenia chamstwa w dyskusji politycznej jest tym większy czym bardziej na południe i wschód , i to się też sprawdza w naszym państwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

dotyczy to niemalże każdego kraju , na Ukrainie zawsze była walka między zachodem a wschodem, Norwegia Północ Południe, Włochy Północ - Południe , Niemcy Katolicy i protestanci......

zauważalne jest , że wektor nasycenia chamstwa w dyskusji politycznej jest tym większy czym bardziej na południe i wschód , i to się też sprawdza w naszym państwie.

Bawaria i Badenia pozdrawiają

W sumie bym zauważył podobną tendencję w naszym kraju, gdzie Śląsk pełni rolę Bawarii, a Pomorze Gdańskie pełni rolę Schleswig-Holstein,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, darkonza napisał:

Myślę ze problem wynika z tego iż dane które wkleiłem uraziły Twoje uczucia i mnie za to karasz. Kiedyś w sumie ścinano posłańców za to ze przynieśli złe wieści, wiec nie mam tak źle.

daruj sobie , cytujesz cos innego , odnosisz sie do czegos innego i jeszcze sie oburzasz ze jest ci zwrocona uwaga . zlodziej zlapany za reke przekonujacy ze to nie jego reka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.