Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Krzemo napisał:

To jest proste do wytłumaczenia, w tym przedziale wiekowym jest jeszcze wielu koniobijcow i różnych frustratów seksualnych. Swoje niepowodzenia na tym polu b.łatwo przerzucić na LBGT zamiast np. wyczyścić paznokcie.

Zgadzam się, łatwo gardzić takimi przegrywami w obsranych gaciach, co cipkę widzieli tylko na stronie www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

masz inne poglądy niż ja = walisz konia brudną ręką, nietolerancyjny faszysto! 

retoryka z tvpisda też się trzyma dobrze :)

lbgt największym zagrożeniem dla Polski i Polaków ! kamienować pedałów i do pieca !

Młody męski Polak nie lęka się katastrofy klimatycznej tylko ideologii gender - dużo nam to mówi o kondycji tej grupy :)

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosiniak zdruzgotany po wynikach, ubyło chłopowi kilka lat. Największy przegrany i najwięcej stracił na zmianie kandydata PO. To, co wygrał wyjściem z KE i pójściem solo do sejmu, dziś rozjechało się kompletnie. Nie będę zaskoczony, jak konsekwencją będzie zmiana lidera PSL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krzemo napisał:

retoryka z tvpisda też się trzyma dobrze :)

lbgt największym zagrożeniem dla Polski i Polaków ! kamienować pedałów i do pieca !

Młody męski Polak nie lęka się katastrofy klimatycznej tylko ideologii gender - dużo nam to mówi o kondycji tej grupy :)

aha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, matek napisał:

Kosiniak zdruzgotany po wynikach, ubyło chłopowi kilka lat. Największy przegrany i najwięcej stracił na zmianie kandydata PO. To, co wygrał wyjściem z KE i pójściem solo do sejmu, dziś rozjechało się kompletnie. Nie będę zaskoczony, jak konsekwencją będzie zmiana lidera PSL. 

Sugerujesz powrót Waldka? :) 

BTW: chyba przybyło a nie ubyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Artlan napisał:

BTW: chyba przybyło a nie ubyło. 

Ubyło do końca. 

A kto tam będzie szefował mam w dupie. Po prostu mogą się spełnić te teksty, które prognozowały odsunięcie WKK, jeśli nie pójdzie mu w parlamentarnych. Wtedy się obronił, teraz jest liczony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, PSL tradycyjnie słabo wypada w wyborach prezydenckich, WKK gwarantuje tam w ogóle istnienie powyżej pięciu procent parlamentarnie.

Wiadomo, że do tego trzeba poważnych badań, ale raczej Hołownia zaorał Lewicę i PSL, jakby to nie brzmiało. Kosiniak i Hołownia w ogóle podobnie targetowali, głosy dostał ten dużo świeższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zgodnie z danymi Ipsos spośród wyborców z wykształceniem wyższym i licencjackim 41,3 proc. zagłosowało na Rafała Trzaskowskiego, 25,7 proc. - na Andrzeja Dudę, 17,2 proc. - na Szymona Hołownię, 8,1 proc. - na Krzysztofa Bosaka, 3,5 proc. na Roberta Biedronia, a 2,5 proc. - na Władysława Kosiniaka-Kamysza.

Wyborcy z wykształceniem podstawowym w większości poparli Andrzeja Dudę - 69,4 proc. Na kolejnych pozycjach znaleźli się: Rafał Trzaskowski - 12,5 proc., Szymon Hołownia - 6,3 proc., Krzysztof Bosak - 5,9 proc., Robert Biedroń - 2,7 proc. oraz Władysław Kosiniak-Kamysz - 1,6 proc.

ktos zdziwiony ?   

btw.   pistv zostalo bardzo dobrze sprofilowane pod konkretnego  odbiorce. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Krzemo napisał:

retoryka z tvpisda też się trzyma dobrze :)

lbgt największym zagrożeniem dla Polski i Polaków ! kamienować pedałów i do pieca !

Młody męski Polak nie lęka się katastrofy klimatycznej tylko ideologii gender - dużo nam to mówi o kondycji tej grupy :)

Ja tam się lękam ideologii BLM. Aktualnie FB ma mieć zaostrzającą cenzurę. W sumie Chiny z ich banem mediów społecznościowych chyba wydają mi się coraz bardziej demokratyczne w tym wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, josephnba napisał:

85 tysięcy?

To kupowali używki czy jakieś nissany kaszkaje?

Nie zebym do Nissana coś miał ale za 85 to ja mam kłopot znaleźć forda Galaxy z 2016 roku!

Spokojnie mogli ogarnąć za tyle Tucsony czy Kumkwaty. Jednak znając życie to raczej będą Dacie Duster dla większości i parę wypasów dla wierchuszki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki nie są dla mnie zaskakujące

No może poza Kamyszem, który poleciał mocno na twarz 

Jeśli to co pisał matek się sprawdzi to wg mnie nawet dobrze dla WKK, bo ja bym go widział w jakimś nowym, pełnym młodych ludzi z centrum. Nie takim centrum jakie teraz udaje PO czy KO czy cholera wie jak to się będzie za chwilę nazywało

Hołownia kamysz i jeszcze kilku mlodych, zapowiadających się dobrze polityków pod skrzydłami Tuska mogą zrobić różnicę za 3 lata kiedy PiS się zacznie wykrwawiać po odejściu Jarka, olatfusy się zaoraja do końca, 

Teraz, Sebastian napisał:

Spokojnie mogli ogarnąć za tyle Tucsony czy Kumkwaty. Jednak znając życie to raczej będą Dacie Duster dla większości i parę wypasów dla wierchuszki. 

Tiiaaaa już widzę rząd kupujący dacie 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, josephnba napisał:

Hołownia kamysz i jeszcze kilku mlodych, zapowiadających się dobrze polityków pod skrzydłami Tuska mogą zrobić różnicę za 3 lata kiedy PiS się zacznie wykrwawiać po odejściu Jarka, olatfusy się zaoraja do końca, 

 

Sugerujesz powrót Donalda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, WD_czterdzieści napisał:

Sugerujesz powrót Donalda?

Myślę że to nieuniknione 

Jarek odchodzi 

PiS się gryzie między sobą bo tam obozów jest kilka

Tusk może spokojnie budować nowe ugrupowanie w centrum, zmęczone PO, osieroconą część mniej konserwatywnych z PiSu i rozczarowaną stagnacja pslu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.