Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

No właśnie trochę beka, że postępowa lewica jest mentalnie tam, gdzie Ordo Iuris, co nie?:)

Nie od dzisiaj wiadomo, że każda strona ma swoją ,,poprawność polityczną'', a to, która przeważa, jest zależne od czasów, w jakich żyjemy.

Ale obruszenie się na słowa Korwina jest, jak wyżej, uniwersalne, tzn. nie wiem czy ktoś ma wątpliwości, że reakcja prawicy na ,,lewicowego'' Korwina byłaby z grubsza taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

hahaha Korwin ich nazwał szmatami i nawijał o ich zabijaniu a oni się obrażajo!

Jebani hipokryci hahhahaha!

lol

No hipokryci. Sąsiad schodząc do pracy kopie w Twoje drzwi, codziennie, przez 30 lat. Wczoraj zrobił to znów, tym razem zaśpiewał do tego i akurat tego dnia zgłosiłeś go do prokuratury. To nie jest dziwne? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Nie, to kompletnie nie jest dziwne, bo filmik Korwina oglądnęło już ~4 miliony ludzi, z reguły jego wypowiedzi nie mają takich zasięgów.

No cóż, to może być jakaś przyczyna, dla tych, co nie bardzo wiedzą, co Korwin opowiada zazwyczaj. Inna sprawa, że to co mówi Korwin nie powinno być traktowane dosłownie.

Z lepszych informacji: Zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cardi napisał:

Poza ostatnim wszystkie były w telewizji, także mają, mają.

Filmik JKM przez jeden dzień na YT + twitterze + facebooku (pewnie jest to jeszcze gdzieś indziej) zrobił ~6 milionów viewsów, nawet Korwin rzadko kiedy (poza występami w TV w prime time, ale to też dla niego rzadkość) - jeżeli w ogóle - ma takie zasięgi. No i nawet Korwin nie zawsze mówi o obcinaniu jaj, szatkowaniu i zamykaniu szmat socjalistów. ;] 

Więc fakt, że Lewica teraz składa zawiadomienie do prokuratury (zakładam zresztą, że osoby o lewicowych poglądach robiły to wcześniej) nie jest w niczym dziwny, bo z reguły ,,najgorsze'' wypowiedzi Korwina trafiają może do 10% ludzi, do których trafił ten filmik. 

Po jednym dniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Filmik JKM przez jeden dzień na YT + twitterze + facebooku (pewnie jest to jeszcze gdzieś indziej) zrobił ~6 milionów viewsów, nawet Korwin rzadko kiedy (poza występami w TV w prime time, ale to też dla niego rzadkość) - jeżeli w ogóle - ma takie zasięgi. No i nawet Korwin nie zawsze mówi o obcinaniu jaj, szatkowaniu i zamykaniu szmat socjalistów. ;] 

Więc fakt, że Lewica teraz składa zawiadomienie do prokuratury (zakładam zresztą, że osoby o lewicowych poglądach robiły to wcześniej) nie jest w niczym dziwny, bo z reguły ,,najgorsze'' wypowiedzi Korwina trafiają może do 10% ludzi, do których trafił ten filmik. 

Po jednym dniu.

Tak nisko oceniasz oglądalność telewizji? :) Poza tym 3,5mln wyświetleń =/= 3,5mln osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, julekstep napisał:

hahaha Korwin ich nazwał szmatami i nawijał o ich zabijaniu a oni się obrażajo!

Jebani hipokryci hahhahaha!

lol

hipokryzja polega na tym ze grupa ktora stawia wolnosc tworcza ponad np. uczuciami religijnymi teraz biegnie na skarge do sadu bo ktos ich w piosence obrazil, no sorry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

mam wypowiedzi lewicowcow broniacych nergala i urbana:)

Jezus kazał nadstawiać drugi policzek

a katole też donoszą

i co teraz? :( 

a Urban akurat jako analogiczny 'wkurwiacz' po drugiej stronie barykady to ma chyba jakieś rekordowe ilości zawiadomień -> co pokazuje, że każdy kij (w dupie) ma dwa końce

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Jezus kazał nadstawiać drugi policzek

a katole też donoszą

i co teraz? :( 

nie wiem:) moze po prostu nie jestes tak dobry z teologii jak sadzisz?:)

ale szkoda czasu na kontynuowanie rozmowy, bo musze zglosic wwo za pogrozki w tekscie " hej smiej sie smiej zobaczysz jednak, twoj smiech urwie sie jak hejnal" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

nie wiem:) moze po prostu nie jestes tak dobry z teologii jak sadzisz?:)

ale szkoda czasu na kontynuowanie rozmowy, bo musze zglosic wwo za pogrozki w tekscie " hej smiej sie smiej zobaczysz jednak, twoj smiech urwie sie jak hejnal" :)

z teologii liturgicznej pewnie jestem kiepski - mała strata tbh

w sumie ciekawe, że na forum osobą śmieszkującą ze zgłoszeń lewicy jest user....zgłaszający innych userów na tymże forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lorak napisał:

mógłby Zandberg nagrać coś teraz o paleniu kościołów, bo regularnie odbywa się w nich kanibalizm. ciekawe jakby się niektórych reakcje zmieniły ; ]

doszlismy do jakiegos dziwnego momentu w ktorym albo korwin zostal jakims ultrakatolikiem do ktorego rapu w kontrze trzeba pisac o paleniu kosciolow.

albo ktos tu popierdzielil poglady katolikow, bo ja nie mam nic przeciwko temu zeby zdjac piosenke korwina z uwagi na to ze kogos obraza, bo wolnosc tworcza ma dla mnie granice. wysmiewam tylko hipokryzje tych ktorzy sadza ze artystycznie mozna obrazac wszystkich tylko nie ich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, lewica nie złożyła zawiadomienia do prokuratury na podstawie ,,Korwin nas obraził'' - a na podstawie ,,Korwin podżega do przemocy/promuje przemoc wobec określonej grupy społecznej''.

Po drugie, sami napisaliście, że Korwin od lat mówi takie rzeczy, więc klasyfikowanie tego jako ,,swobody twórczej'', a Korwina jako ,,artysty'' jest mocno niejednoznaczne.

Nie ma tutaj symetrii z obrazą uczuć religijnych, bo (w tym przypadku) lewica zarzuca Korwinowi zupełnie coś innego, nawet jeśli wniosek Lewicy nie jest zasadny.

Sama ,,wolność słowa'' nie jest wartością ,,lewicową''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

 

w sumie ciekawe, że na forum osobą śmieszkującą ze zgłoszeń lewicy jest user....zgłaszający innych userów na tymże forum

tak samo jak to ze osoba broniaca zgloszen lewicy jest user... potepiajacy zglaszanie na tymze forum, co nie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

tak samo jak to ze osoba broniaca zgloszen lewicy jest user... potepiajacy zglaszanie na tymze forum, co nie?:)

ależ ja nie bronię zgłoszeń lewicy mój drogi fluberze

ja atakuję osoby atakujące te zgłoszenia

 

Najlepszą obroną jest atak jak mawiał Rychu Peja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.