Skocz do zawartości

Stworzenie ligi beGM w fantasy


cvbe

beGM Fantrax  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za utworzeniem ligi wraz z rosterami beGM w serwisie lig fantasy NBA, dla łatwiejszego i czytelniejszego sprawdzania statów graczy z każdej z drużyn?



Rekomendowane odpowiedzi

Temat jest prosty - czy jesteście za stworzeniem naszej ligi, z naszymi rosterami w serwisie fantrax, w którym wyniki oczywiście nie miałyby żadnego znaczenia, ale znacznie ułatwiłoby to sprawdzanie np statów graczy przed głosowaniem? Nie trzeba by było przeszukiwać internetu przy każdym graczu z osobna a mielibyśmy skupione indywidualne staty graczy każdej z drużyn. Jedyne co musielibyście zrobić to podać maila i pewnie się tam zarejestrować (nie wiem, nie znam tego serwisu, ja się zarejestrowałem i założyłem ligę - teraz jestem o wpisanie Waszych maili od jej wystartowania). Ogólnie dla Was 3 kliknięcia, ja bym po okienku pewnie wklepał składy i na głosowanie na 3 trymestr byśmy mieli jakąś podpórkę.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak. Nawet sobie myślałem, że każdy zakłada na gmailu konto, albo nawet ja mu mogę założyć i loginy rozsyłać. Robił bym jakieś kuciu.begm@gmail.com, cvbe.begm@gmail.com i by z głowy było.

Tylko pytanie czy każdy musi być zarejestrowany? Czy nie wystarczyła by aby część z nas miała dostęp do tego? Rozgrywka i tak toczy się na forum.

---------------

Temat zmiany, zmiany, zmiany tymczasowo wisi w archiwum a to podpinam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld przypiął/eła ten temat
4 minuty temu, Eld napisał:

Tylko pytanie czy każdy musi być zarejestrowany? Czy nie wystarczyła by aby część z nas miała dostęp do tego? Rozgrywka i tak toczy się na forum

Nie mam pojęcia,gdybyśmy się bawili na yahoo to bym wszystko wiedział a tak to poznałem serwis z pół godziny temu i nie ogarniam nic jeszcze... Prosi o maile do wszystkich drużyn,ale czy to wymagane do startu ligi,tego nie wiem. Widzę, że "draft" mogę wpisywać, ale oczywiście przed wymianami tego nie robię. No i chyba dam max 17 graczy żeby i tych na 2wayach złapać.

A,i zrobię jakąś debilną punktację, żeby się później jakiś ancymon na to nie powoływał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Qcin_69 napisał:

Jak masz zakładać konta to begmthunder a nie ksywkami, GMowie się zmieniają, organizacje nie :)

I tak do każdego maila by był przypisany login i hasło użytkownika więc wraz ze zmianą gracza i tak potrzebny będzie nowy mail ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ja mam na moim fantasy profilu full teamów. Można mieć tylko 8. Co w takiej sytuacji? 

Na fantraxie?

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wyślij pw zbiorcze do pozostałych może

Już mamy 11, dzisiaj wysyp, jeszcze chwilę zaczekam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

@Principe @kucio @MMM2121 @Regis @january @kungfubestia @tangiers @SlaKB @Qcin_69 @MarcusCamby @człowiek...morza  @shevcu @polishllama69 @Lucas

Jeśli ktoś z tej listy mi wysłał a przegapiłem to proszę o info.

Qcin przecież pisał ze jutro idzie na pocztę i wyślę razem z bluza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.