Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Nie No Panowie, przeciez jak tutaj ekipa beGM zacznie pisać to te dziadki co w to graly dotychczas padna na zawal :D

już sie nie moge doczekac pierwszego Fa jak sie @januaryobrazi że Lebron nie poszedl do Celtics, i że gra jest c***owa i trzeba ja zmodyfikiwac,  @MarcusCamby bedzie dochodzil z gry bo jego Hornets odpadna w 1 rundzie, a @ignazz bedzie wklejal statsy Denga po kaddym meczu, brakuje tylko @Alonzo i w zasadzie by było, że zmieniamy szyld i jedziemy dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ignazz napisał:

Nowy GM Heat świętuje pierwsze zwycięstwo. 

Sullinger jednak nie jest aż taki zardzewiały. Nieźle zmielił Bosha. Masa robi swoje. 

Warto też odnotować zwycięstwo Raptors i 60p pkt duo TMac-Vince. Biedrins w S5 też zrobił swoją robotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Nie No Panowie, przeciez jak tutaj ekipa beGM zacznie pisać to te dziadki co w to graly dotychczas padna na zawal :D

już sie nie moge doczekac pierwszego Fa jak sie @januaryobrazi że Lebron nie poszedl do Celtics, i że gra jest c***owa i trzeba ja zmodyfikiwac,  @MarcusCamby bedzie dochodzil z gry bo jego Hornets odpadna w 1 rundzie, a @ignazz bedzie wklejal statsy Denga po kaddym meczu, brakuje tylko @Alonzo i w zasadzie by było, że zmieniamy szyld i jedziemy dalej :D

Nigdy nie odchodziłem z powodu wyników sportowych, wypraszam sobie takie insynuacje.

Dla mnie gra jest zawsze zabawą. Tu też tak będzie. Wychodzi, że w tej grze to najlepiej tankować na bezczela, topowe prospekty mrozić na ławce, skoro i tak brak minut nie wpływa na rozwój, a potem jak nazbierasz topowych rookasów to zacząć atakować. Tylko gdzie tu zabawa? Wolę sobie zrobić solidnego średniaka i zbudować sobie zespół oparty na mocnej defensywie.

Fit i tak widzę nie ma tu znaczenia, rotacja też raczej nie. Człowiek morza byłby idealny do tej zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Dla mnie gra jest zawsze zabawą. Tu też tak będzie. Wychodzi, że w tej grze to najlepiej tankować na bezczela, topowe prospekty mrozić na ławce, skoro i tak brak minut nie wpływa na rozwój, a potem jak nazbierasz topowych rookasów to zacząć atakować. Tylko gdzie tu zabawa?

Mnie tankowanie na chama też trochę irytuję - a jako że komisze mają władzę sprawczą to można o tym pomyśleć (przykładowo dać bonusowe punkty rozwojowe graczom na rookie kontraktach w zależności od rozegranych minut, zabronić mrożenia topowych grajków itp) - trzeba tylko chęci i glosowania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Mnie tankowanie na chama też trochę irytuję - a jako że komisze mają władzę sprawczą to można o tym pomyśleć (przykładowo dać bonusowe punkty rozwojowe graczom na rookie kontraktach w zależności od rozegranych minut, zabronić mrożenia topowych grajków itp) - trzeba tylko chęci i glosowania :P

@january to podreguluje w dwie doby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nigdy nie odchodziłem z powodu wyników sportowych, wypraszam sobie takie insynuacje.

Dla mnie gra jest zawsze zabawą. Tu też tak będzie. Wychodzi, że w tej grze to najlepiej tankować na bezczela, topowe prospekty mrozić na ławce, skoro i tak brak minut nie wpływa na rozwój, a potem jak nazbierasz topowych rookasów to zacząć atakować. Tylko gdzie tu zabawa? Wolę sobie zrobić solidnego średniaka i zbudować sobie zespół oparty na mocnej defensywie.

Fit i tak widzę nie ma tu znaczenia, rotacja też raczej nie. Człowiek morza byłby idealny do tej zabawy :)

Fit i rotacja mają duże znaczenie powiedziałbym nawet!

ja w swoim pierwszym sezonie miałem fajny skład, z OJ Mayo, który wtedy był rozpierdalaczem, ale pod koszem miałem Malone+Daugherty czyli dwóch gości mogących wtedy kręcić 20-10, ale że obaj potrzebowali piłki w ataki i słabo bronili to nie wszedłem do PO. Fit ma znaczenie, z tym że trzeba przystosować się do innych warunków. Gra powstała w 2001 roku i z tego powodu np. dużo mniejsze znaczenie mają trójki w porównaniu do rl NBA, ale to nie znaczy ze jak zbierzesz dobrych, ale nie pasujących do siebie graczy to będziesz wygrywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Mnie tankowanie na chama też trochę irytuję - a jako że komisze mają władzę sprawczą to można o tym pomyśleć (przykładowo dać bonusowe punkty rozwojowe graczom na rookie kontraktach w zależności od rozegranych minut, zabronić mrożenia topowych grajków itp) - trzeba tylko chęci i glosowania :P

To działajta. Ekipa z BeGM od dawna walczy z tankerami i taki Ashigaru ma dużo trudniejsze zadanie niż tutaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

@january to podreguluje w dwie doby. 

I o dziwisz tylko on sam bedzie znal zasady xd

 

2 minuty temu, julekstep napisał:

Mnie tankowanie na chama też trochę irytuję - a jako że komisze mają władzę sprawczą to można o tym pomyśleć (przykładowo dać bonusowe punkty rozwojowe graczom na rookie kontraktach w zależności od rozegranych minut, zabronić mrożenia topowych grajków itp) - trzeba tylko chęci i glosowania :P

No to jest mocno do zmiany, trade request trzeba przeglosowac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Mnie tankowanie na chama też trochę irytuję - a jako że komisze mają władzę sprawczą to można o tym pomyśleć (przykładowo dać bonusowe punkty rozwojowe graczom na rookie kontraktach w zależności od rozegranych minut, zabronić mrożenia topowych grajków itp) - trzeba tylko chęci i glosowania :P

i to jest jak najbardziej opcja do przemyślenia, pamiętam że jakies 4-5 sezonów temu często się takie rzeczy działy i wtedy w jescze w gronie starego składu komiszy rozważaliśmy jakieś regulację, ale nie weszły one w życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SlaKB napisał:

i to jest jak najbardziej opcja do przemyślenia, pamiętam że jakies 4-5 sezonów temu często się takie rzeczy działy i wtedy w jescze w gronie starego składu komiszy rozważaliśmy jakieś regulację, ale nie weszły one w życie.

myślę że pod koniec RS można zacząć temat na poważnie (bo i tak w trakcie sezonu nie ma co zmieniać)

luźne pomysły to

- bonus pointy dla młodych w zależności od rozegranych minut (ofc bez przesady, żebysmy nie mieli inwazji potworów)

- komisyjne weto w przypadku mrożenia najlepszych grajków (jak obecnie np MJ w Kings) - pytanie czy tutaj po prostu na chama ich wstawiać do składu, czy robić trade request i licytacja kto dał najlepszą ofertę (ja imho bym szedł w pierwszą stronę)

zakładam że też będziecie tu mieć jakieś pomysły (szczególnie 'nowi' jak zapoznają się z mechanikami :P)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wychodzi, że w tej grze to najlepiej tankować na bezczela, topowe prospekty mrozić na ławce, skoro i tak brak minut nie wpływa na rozwój, a potem jak nazbierasz topowych rookasów to zacząć atakować. Tylko gdzie tu zabawa? Wolę sobie zrobić solidnego średniaka i zbudować sobie zespół oparty na mocnej defensywie.

Fit i tak widzę nie ma tu znaczenia, rotacja też raczej nie.

Proboj szczęścia 😉 akurat ty nie musisz chamsko tankować. 

Możesz stracić 4 sezony na tank a prospecty się potem nie rozwianą 😋  

Bucks tankuja odkąd pamiętam. 😁

Najważniejszy jest odpowiedni balans. Moje mistrzowskie teamy nigdy nie miały jakichś wielkich nakurwiczy. 😉 Zoptymalizowanie rotacji jest bardzo istotne, jeśli chce się osiągnąć coś więcej niż samo wejście do PO. 

Więcej nie podpowiadam 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzemo napisał:

Możesz stracić 4 sezony na tank a prospecty się potem nie rozwianą

Widać i tutaj można prowadzić prospekty jak RL Suns i wyciągać z draftów Lenów, Chrissów i Benderów :)

Ja tam się do tankowania nie nadaje, więc pewnie lada moment dogram jakiejś trade, bo kurde z Leandro Barbosą jako najlepszym graczem to można szybko w marazm popaść. Już wystarczy w BeGM, że cały sezon jarałem się Alec Burksem jako najlepszym graczem w składzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez godzinę mogę ponegocjować. Potem biorę się za sprzątanie, bo mi żona głowę urwie :)

Najbardziej interesują mnie oferty z przepłaconymi graczami, mam sporo cap space, mogę przyjąć niewygodne umowy. Ale też mogę nie żałować picków, jeśli idzie o wartościowe wzmocnienia. Także pisać, składać oferty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.