Skocz do zawartości

Trade Deadline Zlocik - 07.02.2020 / Warszawka


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, z cichacza potwierdzam. Jestem kilka piwek winien z tego co pamiętam, głupio byłoby, żeby się zmarnowały, niewypite w knajpie. 

Trochę się pogubiłem w tym temacie (pozdro @elwariato), ale rozumiem, że spotkanie w piątek, tylko jeszcze nie wiadomo gdzie (?)

On 1/28/2020 at 1:17 PM, elwariato said:

Postaram się wpaść, mam nadzieję że frekwencji to znacząco nie zmniejszy :P w sumie fajna tradycja by się z tego zrobiła także kontynuujmy 👏 

Znowu furą jedziesz? :]

2 minutes ago, Eld said:

Pany z Centralnego na Grzybowską to ile spacerkiem będzie? Z 10 min?

Ja chodzę tak z 13-14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karl napisał:

Ok, z cichacza potwierdzam. Jestem kilka piwek winien z tego co pamiętam, głupio byłoby, żeby się zmarnowały, niewypite w knajpie. 

Trochę się pogubiłem w tym temacie (pozdro @elwariato), ale rozumiem, że spotkanie w piątek, tylko jeszcze nie wiadomo gdzie (?)

Znowu furą jedziesz? :]

Ja chodzę tak z 13-14

a ja liczyłem na Ciebie najbardziej, w końcu ktoś musi saportować ela ;]

dobrze rozumiesz

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ja odpadam, dzięki LBS. Może następnym razem. :)

Bawcie się tam dobrze kowboje koszykówki, obrońcy koszykówki, you dirty maniacs!

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mac napisał:

To co takim razie jest w srode?

chyba środa :P choć pieron wie teraz niby zima jest :)

9 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

kurde macie date w temacie jak byk...

piątunio albo sobota - do wyboru do koloru, a najlepiej wpadajcie na dwa dni :)

@ignazz to jakiś remake Zemsty Szakala czy jak?

 

a co to za td deadline :P

4 godziny temu, Qcin_69 napisał:

No ja czekam na ostateczna decyzje Sylwka, ale na razie jest bliżej zostania w domu niż wyjazdu na zlot :( wypijcie tam zdrowie Cygana :D będę o was myślał!

zamiast się brędzlować myśląc o nas być lepiej wpadł :)

4 godziny temu, karl napisał:

Ok, z cichacza potwierdzam. Jestem kilka piwek winien z tego co pamiętam, głupio byłoby, żeby się zmarnowały, niewypite w knajpie. 

Trochę się pogubiłem w tym temacie (pozdro @elwariato), ale rozumiem, że spotkanie w piątek, tylko jeszcze nie wiadomo gdzie (?)

Znowu furą jedziesz? :]

Ja chodzę tak z 13-14

pewnie tak, jakoś się możemy zgrać mój suporcie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem rozpisze mapę propozycji gdzie punktem odniesienia będą apartamenty LBS bo to bardzo wygodna miejscówka. Jeżeli ktoś się jeszcze waha gorąco zachęcam do przyjazdu i rezerwacji właśnie tam noclegu. 
zalety:

bardzo dobre 15 minutowe połączenie tramwajowe z centrum i dworcami ZACH / CTR. 
image.png.2eaa69476d40a5afbf08b55b6998ca67.png

7 minutowe z buta do Lidla i rewelacyjnego a taniego 9-13 zeta Kebsa na Gorczewskiej ( róg z Działdowskiej  a nie ten gorszy bliżej płockiej ) 

image.png.8213e6d8560eec082b043d3523050997.png50 metrów od Kebsa jest ta kultowa cukiernia z paczkami przedwojennymi ( receptura a nie ze kupisz stuletniego zakalca))))

image.png.0ce0cae3b84142df944cf5479be12278.pngtak samo blisko i tam trzeba się udać są Grzybowska ( rewelacyjny Chińczyk ) 

image.png.57049ee1c379e067a06aa60791a09809.png

tak czy inaczej rozbiegówka polecana w apartamencie bo na dzień dobry warto strzelić shots ekonomicznie z plecaka lub lidla / żabki. 
 

po potwierdzeniu ilosci chętnych wrzucę pod głosowanie lokale na linii CHŁODNA GRZYBOWSKA. 

Będzie to rejon: Rondo Daszynskiego / Muzeum Powstania Warszawskiego 

 

Dogodne dojazdy Metro M2 / tramwaje 10/20/23/24 

Od strony zachodniej: wjazd Polczynska / Wolska 

od Północy: Okopowa Towarowa 

od Wchodu: Toruńska /  Prymasa Tysiąclecia 

od Południa: Krakowska 

Fajnym lokalem do pogadania ale i zjedzenia Tosta jest Chłodna 25. 
@tecu są tam piwa rzemieślnicze. 
 

Lokal znajduje się blisko ul. Żelaznej i słynnej kładki z Getto. 
 

https://www.jhi.pl/blog/2018-01-25-most-nad-chlodna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

YES :) (tnx Sylwuś :*)

Sylwus będzie szoferem Prezesa Spółdzielni, mamy ograniczony czas bo tuż po wywiadzie dla gazety w piątek wyruszamy z Ciechocinka, wracamy koło 3-4, chyba ze Prezes zostanie ugoszczony po królewsku to c***, Sylwek jest wyrozumiały i już kilka razy kurwil na moja punktualność to może i tym razem przekona się na komfortowych fotelach kultowego Passata b5 i wrocimy chwile później- ale to zależy od koksu, dziwek i whisky które będzie płynąc z kranu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ignazz napisał:

Czyli lokal na +15.?

jutro alternatywy gdy sprawdzę rezerwacje. 

I chodzi mi o ilość krzeseł a nie ze młode dupeczki wpuszczają. 

Obiecaliście młode dupeczki, @człowiek...morza od tego uzależnił swój przyjazd (no i możliwość spędzenia dwóch godzin w towarzystwie Prezesa tez go nakręciła) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.