Jump to content
LeweBiodroSmoka

Jazda, Jazda czyli sezon 19/20 na żywo!

Recommended Posts

Dalej trzyma poziom, 1/18.

Mimo usilnych prób Tatuma zbyt przegrać, zwycięstwo pozostaje w Bostonie. Brown gra tak jak oczekuje się od niego. Przynajmniej w Bostonie

Edited by ptak

Nie doceniałem Brogdona. Trzeba poczekać może na jakiś pełnoprawny sprawdzian, bo Pacers mieli na prawdę łatwy terminarz i większą próbkę, ale gość wygląda na superstara drugiej kategorii coś pokroju Butlerów i Siakamów tej ligi. Sporo pisałem przed sezonem, że może nie udźwignąć roli FP i głównego ballhoga, ale póki co wygląda świetnie. Duet z Oladipo może być piękny.

Ogólnie szacun też dla McMillana za to jak właściwie zupełnie nowy zespół szybko poukładał i to przy sporej ilości kontuzji.

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie doceniałem Brogdona. Trzeba poczekać może na jakiś pełnoprawny sprawdzian, bo Pacers mieli na prawdę łatwy terminarz i większą próbkę, ale gość wygląda na superstara drugiej kategorii coś pokroju Butlerów i Siakamów tej ligi. Sporo pisałem przed sezonem, że może nie udźwignąć roli FP i głównego ballhoga, ale póki co wygląda świetnie. Duet z Oladipo może być piękny.

Ogólnie szacun też dla McMillana za to jak właściwie zupełnie nowy zespół szybko poukładał i to przy sporej ilości kontuzji.

Nigdy nie mialem go okazji ogladacw mil ale ten sezon w ind gra fenomenalnie

Miami - Pistons 55:26 w pod koniec 2q, pi****le nie oglądam...

są jakieś ciekawe mecze jeszcze? chętnie bym obejrzał Suns-Lakers, ale nie dotrwam pewnie do końca, heh

@memento1984

On już w Bucks wyglądał świetnie, ale tam był 3/4 opcją. Przed sezonem pisałem, że może wejść na poziom ASG, a on gra chyba jeszcze lepiej. 

Edited by eF.

5 minut temu, eF. napisał:

Miami - Pistons 55:26 w pod koniec 2q, pi****le nie oglądam...

są jakieś ciekawe mecze jeszcze? chętnie bym obejrzał Suns-Lakers, ale nie dotrwam pewnie do końca, heh

@memento1984

On już w Bucks wyglądał świetnie, ale tam był 3/4 opcją. Przed sezonem pisałem, że może wejść na poziom ASG, a on gra chyba jeszcze lepiej. 

Obejrzyj cavs philly

Pacers już chyba sensu nie ma dalej oglądać. Tam już mecz na granicy +30 pod koniec trzeciej kwarty.

Chyba faktycznie na te Cavs przeskoczę.

Tristan Thompson zerwał z Kardashianką czy jak? hehe

w ogóle spojrzałem w statsy, a on sobie robi w tym sezonie - 16/11/3/2 na 54fg i 34% za trzy (mała próbka, ale jednak), a w tym meczu ma 2/2 za trzy, daaamn! Wybacz @memento1984, nie oglądam Cavs (tzn od paru minut oglądam, hehe) więc mam pytanko -Thompson to faktycznie taki kot w tym sezonie, czy to te statsy mogą mylić? :D

Po dzisiaj to bedzie mial 60% 3pt lolo.

facet wymiata, zdjal jakas blokade w tym sezonie - zarazliwa pewnosc siebie!

niesamowita roznica z naszym nowym trenerem. Jak dla mnie uczy ich cierpliwpsci i gry bez pilki

Nie wiem co ma Beilein zrobic z fadtbreakami cediego i sextona bo Czesto nie potrafia zakonczyc 😕

Brown to jest gosc, embiid top minuty w zespole lol

w sumie 3mam za Cavs w tym meczu, nawet fajnie się ich ogląda... myślę, że ze zdrowym Kevinem są w stanie powalczyć o  PO 😮

ps. ten flagrant Embiida to kwintesencja słowa 'soft' w stosunku do ligi, przeca tam był normalny faul, ehhh

co za końcówka aaaaaj, szkoda tego rzutu Kevina, bo miał dużo czasu

Ech. Szkoda mi Cavs.

Sixers nic nie grali.

Ale z drugiej strony kiepski Sexton, a Thompson też się nie popisał. Raz mógł chyba wcześniej kończyć pod koszem, a zabierał się do tego jak pies do jeża, a raz kozłował sobie gdzieś w środku boiska i odpalił jakąś mega c***ową trójkę.

Garland i Osman razem zebrali 10pts a gralismy do ostatniej sekundy. Moze Cavs beda takimi ubieglorocznymi kings wschodu he he he.

szkoda ze kevina nie da sie ukryc w obronie

Ps, wroci Windler (poor mans, ciemnowlosy huerter) bedziemy trzesli wschodem! Uwajajcie!!!

Edited by memento1984

Suns sobie radzą bardzo dobrze z Lakers, naprawdę mogą być rewelacją tego sezonu 🔥🔥

Edited by eF.

38 minut temu, MarcusCamby napisał:

Raz mógł chyba wcześniej kończyć pod koszem, a zabierał się do tego jak pies do jeża

Przeczytałem na początku "zabierał się do tego jak papież do jeża". Chyba za dużo internetów i siedzenia po nocach 🙃

Kaminsky cały sezon gówno gra, ale na Lakers widzę się przełamał.

Edited by ttr