Skocz do zawartości
LeweBiodroSmoka

Jazda, Jazda czyli sezon 19/20 na żywo!

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej trzyma poziom, 1/18.

Mimo usilnych prób Tatuma zbyt przegrać, zwycięstwo pozostaje w Bostonie. Brown gra tak jak oczekuje się od niego. Przynajmniej w Bostonie

Edytowane przez ptak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Leonard blisko brzydkiego Quadruple-double.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tristan show - niech ten simmons sie zapisze na korepetycje z trojek dla bigmanow u tt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie doceniałem Brogdona. Trzeba poczekać może na jakiś pełnoprawny sprawdzian, bo Pacers mieli na prawdę łatwy terminarz i większą próbkę, ale gość wygląda na superstara drugiej kategorii coś pokroju Butlerów i Siakamów tej ligi. Sporo pisałem przed sezonem, że może nie udźwignąć roli FP i głównego ballhoga, ale póki co wygląda świetnie. Duet z Oladipo może być piękny.

Ogólnie szacun też dla McMillana za to jak właściwie zupełnie nowy zespół szybko poukładał i to przy sporej ilości kontuzji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie doceniałem Brogdona. Trzeba poczekać może na jakiś pełnoprawny sprawdzian, bo Pacers mieli na prawdę łatwy terminarz i większą próbkę, ale gość wygląda na superstara drugiej kategorii coś pokroju Butlerów i Siakamów tej ligi. Sporo pisałem przed sezonem, że może nie udźwignąć roli FP i głównego ballhoga, ale póki co wygląda świetnie. Duet z Oladipo może być piękny.

Ogólnie szacun też dla McMillana za to jak właściwie zupełnie nowy zespół szybko poukładał i to przy sporej ilości kontuzji.

Nigdy nie mialem go okazji ogladacw mil ale ten sezon w ind gra fenomenalnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miami - Pistons 55:26 w pod koniec 2q, pi****le nie oglądam...

są jakieś ciekawe mecze jeszcze? chętnie bym obejrzał Suns-Lakers, ale nie dotrwam pewnie do końca, heh

@memento1984

On już w Bucks wyglądał świetnie, ale tam był 3/4 opcją. Przed sezonem pisałem, że może wejść na poziom ASG, a on gra chyba jeszcze lepiej. 

Edytowane przez eF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, eF. napisał:

Miami - Pistons 55:26 w pod koniec 2q, pi****le nie oglądam...

są jakieś ciekawe mecze jeszcze? chętnie bym obejrzał Suns-Lakers, ale nie dotrwam pewnie do końca, heh

@memento1984

On już w Bucks wyglądał świetnie, ale tam był 3/4 opcją. Przed sezonem pisałem, że może wejść na poziom ASG, a on gra chyba jeszcze lepiej. 

Obejrzyj cavs philly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pacers już chyba sensu nie ma dalej oglądać. Tam już mecz na granicy +30 pod koniec trzeciej kwarty.

Chyba faktycznie na te Cavs przeskoczę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tristan Thompson zerwał z Kardashianką czy jak? hehe

w ogóle spojrzałem w statsy, a on sobie robi w tym sezonie - 16/11/3/2 na 54fg i 34% za trzy (mała próbka, ale jednak), a w tym meczu ma 2/2 za trzy, daaamn! Wybacz @memento1984, nie oglądam Cavs (tzn od paru minut oglądam, hehe) więc mam pytanko -Thompson to faktycznie taki kot w tym sezonie, czy to te statsy mogą mylić? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po dzisiaj to bedzie mial 60% 3pt lolo.

facet wymiata, zdjal jakas blokade w tym sezonie - zarazliwa pewnosc siebie!

niesamowita roznica z naszym nowym trenerem. Jak dla mnie uczy ich cierpliwpsci i gry bez pilki

Nie wiem co ma Beilein zrobic z fadtbreakami cediego i sextona bo Czesto nie potrafia zakonczyc 😕

Brown to jest gosc, embiid top minuty w zespole lol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ten Sexton kasztani. Chyba jeszcze dobrej akcji nie miał odkąd oglądam. Same złe decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w sumie 3mam za Cavs w tym meczu, nawet fajnie się ich ogląda... myślę, że ze zdrowym Kevinem są w stanie powalczyć o  PO 😮

ps. ten flagrant Embiida to kwintesencja słowa 'soft' w stosunku do ligi, przeca tam był normalny faul, ehhh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co za końcówka aaaaaj, szkoda tego rzutu Kevina, bo miał dużo czasu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Slabo, trojka jak mozna bylo wziac mecz jakims biedo floaterem, szulac faulu :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ech. Szkoda mi Cavs.

Sixers nic nie grali.

Ale z drugiej strony kiepski Sexton, a Thompson też się nie popisał. Raz mógł chyba wcześniej kończyć pod koszem, a zabierał się do tego jak pies do jeża, a raz kozłował sobie gdzieś w środku boiska i odpalił jakąś mega c***ową trójkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Garland i Osman razem zebrali 10pts a gralismy do ostatniej sekundy. Moze Cavs beda takimi ubieglorocznymi kings wschodu he he he.

szkoda ze kevina nie da sie ukryc w obronie

Ps, wroci Windler (poor mans, ciemnowlosy huerter) bedziemy trzesli wschodem! Uwajajcie!!!

Edytowane przez memento1984

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Suns sobie radzą bardzo dobrze z Lakers, naprawdę mogą być rewelacją tego sezonu 🔥🔥

Edytowane przez eF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, MarcusCamby napisał:

Raz mógł chyba wcześniej kończyć pod koszem, a zabierał się do tego jak pies do jeża

Przeczytałem na początku "zabierał się do tego jak papież do jeża". Chyba za dużo internetów i siedzenia po nocach 🙃

Kaminsky cały sezon gówno gra, ale na Lakers widzę się przełamał.

Edytowane przez ttr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi