Skocz do zawartości

Jazda, Jazda czyli sezon 19/20 na żywo!


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie doceniałem Brogdona. Trzeba poczekać może na jakiś pełnoprawny sprawdzian, bo Pacers mieli na prawdę łatwy terminarz i większą próbkę, ale gość wygląda na superstara drugiej kategorii coś pokroju Butlerów i Siakamów tej ligi. Sporo pisałem przed sezonem, że może nie udźwignąć roli FP i głównego ballhoga, ale póki co wygląda świetnie. Duet z Oladipo może być piękny.

Ogólnie szacun też dla McMillana za to jak właściwie zupełnie nowy zespół szybko poukładał i to przy sporej ilości kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie doceniałem Brogdona. Trzeba poczekać może na jakiś pełnoprawny sprawdzian, bo Pacers mieli na prawdę łatwy terminarz i większą próbkę, ale gość wygląda na superstara drugiej kategorii coś pokroju Butlerów i Siakamów tej ligi. Sporo pisałem przed sezonem, że może nie udźwignąć roli FP i głównego ballhoga, ale póki co wygląda świetnie. Duet z Oladipo może być piękny.

Ogólnie szacun też dla McMillana za to jak właściwie zupełnie nowy zespół szybko poukładał i to przy sporej ilości kontuzji.

Nigdy nie mialem go okazji ogladacw mil ale ten sezon w ind gra fenomenalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami - Pistons 55:26 w pod koniec 2q, pi****le nie oglądam...

są jakieś ciekawe mecze jeszcze? chętnie bym obejrzał Suns-Lakers, ale nie dotrwam pewnie do końca, heh

@memento1984

On już w Bucks wyglądał świetnie, ale tam był 3/4 opcją. Przed sezonem pisałem, że może wejść na poziom ASG, a on gra chyba jeszcze lepiej. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eF. napisał:

Miami - Pistons 55:26 w pod koniec 2q, pi****le nie oglądam...

są jakieś ciekawe mecze jeszcze? chętnie bym obejrzał Suns-Lakers, ale nie dotrwam pewnie do końca, heh

@memento1984

On już w Bucks wyglądał świetnie, ale tam był 3/4 opcją. Przed sezonem pisałem, że może wejść na poziom ASG, a on gra chyba jeszcze lepiej. 

Obejrzyj cavs philly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tristan Thompson zerwał z Kardashianką czy jak? hehe

w ogóle spojrzałem w statsy, a on sobie robi w tym sezonie - 16/11/3/2 na 54fg i 34% za trzy (mała próbka, ale jednak), a w tym meczu ma 2/2 za trzy, daaamn! Wybacz @memento1984, nie oglądam Cavs (tzn od paru minut oglądam, hehe) więc mam pytanko -Thompson to faktycznie taki kot w tym sezonie, czy to te statsy mogą mylić? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.