Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, lorak napisał:

LeBron wrócił do MVP race.

'01, '02, '03, '05, '06, '08, '11, '17 - w tych sezonach pewnie dostałby MVP za taki sezon, w kilku innych jeszcze miałby realne szanse ('07, '15, '18, '19). W tym sezonie - naaah, aczkolwiek samo głosowanie może skończyć się zaskakująco blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

'01, '02, '03, '05, '06, '08, '11, '17 - w tych sezonach pewnie dostałby MVP za taki sezon, w kilku innych jeszcze miałby realne szanse ('07, '15, '18, '19). W tym sezonie - naaah, aczkolwiek samo głosowanie może skończyć się zaskakująco blisko.

Śledze wypowiedzi tych co głosują co roku i na prawdę narracja zmienia się od ASB w kierunku Lebrona, a po tym weekendzie to już w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lorak napisał:

niech wygrają jeszcze ten mecz z clippers na koniec sezonu i zobaczymy. na dobrą sprawę do bucks mają stratę tylko 3 meczów, więc różnica w sumie żadna wobec narracji jakie mogą zostać tworzone ; )

Myślę, że w ostatnim meczu z Clippers gwiazdy sobie odpoczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Śledze wypowiedzi tych co głosują co roku i na prawdę narracja zmienia się od ASB w kierunku Lebrona, a po tym weekendzie to już w ogóle.

Nie chce mi się szukać, ale jakiś beat writer Bucks zrobił interviews (co prawda przed weekendem) wśród eligible do głosowania (chyba 30-kilku) - i Giannis był tam niemal unanimous MVP. Będzie blisko jeżeli LeBron będzie within 2-3W na koniec regulara, bo dosyć konkretnie napierdala po ASG, ale nie wierzę, żeby to odwrócił, Bucks skończą z najlepszym wynikiem w regularze, a Giannis z mega statsami.

Chyba, że te problemy z kolanem Giannisa będą poważniejsze niż jakiś randomowy uraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA jak najszybciej musi zacząć rozgrywać mecze bez publiczności przede wszystkim, w nocy zostało rozegrane 9 meczów, czyli ile, 160 tysięcy widzów? Jeden-dwa dni w NBA to odpowiednik kolejki piłkarskiej w Hiszpanii. Szansa na zarażenie zawodników też dużo większa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, january napisał:

Patrząc na to jak pada sport w Europie - myślicie, że dograją sezon?

myślę że w Stanach sporo ludzi będzie musiało zejść zanim zacznie się rozgrywać mecze bez publiczności, zamykać szkoły, zakłady pracy itp. Pod wieloma względami tam panują inne zwyczaje niż w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

ja bym odwołał ten sezon 😉 a za rok zaczął od nowa... zapewne domyślacie się dlaczego -)

też ucieszę się z tego, że LeBron nie dostanie misia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Kubbas napisał:

Dzisiaj wszyscy wlodarze lig, MLB NBA NHL sie spotykaja i maja wyjsc z rozwiazaniami

Windhorst mowil ze najwazniejsze jest zeby zaden z graczy nie zachorowal, jak sie tak stanie to sezon zostanie wstrzymany

Bryn Forbes może jeszcze uratować sezon dla spurs. Docenię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golden State zagra bez publiczności z Nets jutro.

9 godzin temu, rw30 napisał:

myślę że w Stanach sporo ludzi będzie musiało zejść zanim zacznie się rozgrywać mecze bez publiczności, zamykać szkoły, zakłady pracy itp. Pod wieloma względami tam panują inne zwyczaje niż w Europie.

Pytanie co to jest sporo. Na razie zmarło 37 osób z tego 7 w ciągu ostatnich 24 godzin. Mają prawie 1300 zarażonych z czego prawie 300 wykryto w ciągu ostatnich 24 godzin. To jest 8 miejsce na świecie pod względem liczby zakażonych i 7 miejsce pod względem umieralności.
Myślę, że powoli się już zaczynają przejmować Amerykanie (może niekoniecznie Trump, ale Trump to nie całe Stany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.