Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Lucas napisał:

Mnie po prostu nigdy wybitnie historia nie jarala w NBA, a jeśli taki Simmons daje go na 63 miejscu to chyba nie jest to no brainer? 

Przeglądałem kilka list to często jest na miejscach 40-60, a nie top25. 

ale to listy alltime, right?

z Russellami, Wiltami, Westami, Waltonami i Oscarami, to oczywiście, ze się nie łapie, ale ja się nie podejmuje oceniania czegoś czego na oczy za bardzo nie widziałem

wiem, ze sam pierwszy wyskoczyłem z "alltime" taka wkretka po ATFach

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

No tak, po Twoim sformułowaniu (co sam przyznałeś) sądziłem, że masz na myśli total all-time :) 

umiejscowic w top50 bym potrafił, ale zgodnie własnym sumieniem i wiedzą porozdzielać te miejsca to już raczej ni c***a i @lorak miałby co robić ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Ja tam się do takich list nie biorę (czasem chętnie jakąś przeczytam jak ciekawie opisane), bo za mało widziałem, zeby zrobić rzetelną :P 

@lorak

jakiś Twoj update na szybko? :D nowe konkluzje, spostrzezenia?

było juz coś takiego z dobre 5 lat temu, pewnie można jakoś odkopac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie te sentymenty itd, ale wracam sobie do oldskulowych czasów właśnie, i tak mi się Miller przypomniał, którego bardzo cenię, dlatego jeszcze coś przytoczę - Dan Majerle 4xASG, Reggie Miller 5xASG. Jeden to Dan Majerle, a drugi to top10 SG All-Time. What the fuck NBA, what the fuck? :D

@julekstep

Polemizuj, chętnie poczytam na ten temat. Uważasz, że Miller jest overrated?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eF. 

z tego co pamiętam bardzo czesto grajków wyłączały urazy, no i wtedy to nie było tak, że w każdej drużynie miałeś przynajmniej jedna gwiazde, w szerokiej świadomości ludzi gwiazdami była w sumie garstka graczy w porównaniu do późniejszych czasów, od 95+ zaczęło się to gwałtownie zmieniac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sharif napisał:

Wydaje mi się, że Booker bonusy ma tylko za ALL NBA a nie za ALL STAR GAME.
On całkiem niedawno wypowiedział się w taki sposób: ""It was always a goal of mine [to be an All-Star], but it just reproves the point that the NBA is different than the game that I fell in love with at the beginning—of all the best players in the All-Star game—growing up watching that," Booker said. "And now it's an entertainment-, drama-, political-filled league.
"But we're a part of it now. It pays well so I guess we should be quiet about it."

Więc te Bahamy to tak śmiechem ale mogą być prawdziwe i tam go zobaczymy.

 

Jeden z mądrzejszych cytatów gości z NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

@eF. 

z tego co pamiętam bardzo czesto grajków wyłączały urazy, no i wtedy to nie było tak, że w każdej drużynie miałeś przynajmniej jedna gwiazde, w szerokiej świadomości ludzi gwiazdami była w sumie garstka graczy w porównaniu do późniejszych czasów, od 95+ zaczęło się to gwałtownie zmieniac

90's były mocne. Nie tak mocne jak teraz (pod względem rosterów), ale było sporo legitnych grajków. 

Jordan, O'Neal, Drexler, Barkley, Malone, Payton, Stockton, Kemp, Miller, Pippen, Hill, Dumars, Mourning, Ewing, Olajuwon, L.Johnson, K.Johnson, Rodman, Allen, Robinson, Wilkins, Garnett, Iverson, P.Hardaway, Strickland, T.Hardaway, Mullin, Schrempf, Petrović, Mutombo, Webber, Rice, Coleman, Sprewell, Kukoć, Richmond, Kidd. Pewnie zapomniałem o kimś, ale nie chce mi się wymieniać wszystkich. To gracze z 90's. To nie była GARSTKA GRACZY, heheszki. 

Tzn, rozumiem o co Ci chodzi, no stress. 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to byś sie odnalazł w pierwszym moim atf gdzie bralem Ivera z pickiem +/- 100 pod fit do MJa :D

Brałem udział w tym atf - pamiętam żeś wtedy się pultał, że nie powinienem bo mam za mało postów, po czym sam skonstruowałeś najgorszy team na świecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eF. napisał:

To gracze z 90's

ale czytać umiesz? pisałem, ze byli prawdziwymi gwiazdami w opinii ludzi, a nie Glenami Rice'mi pisałen też, ze wraz z globalizacją czyli właśnie okolice 95 postrzeganie marki NBA, a co za tym idzie samych koszykarzy zaczęło się zmieniać (kasa na kontrakty też wyskoczyła z procy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, julekstep napisał:

przecież sam potwierdziłeś to co napisałem

No tak, top25 to gruba przesada, ale jeśli ta polemika miała polegać na tym, że top25 - nie, top50 - tak, to zwracam honor. I nie było pytania. Ps. jeszcze z tych czasów oldsukolowych uwielbiałem Mourninga, hehe. Taki chyba nie za modny gracz do lubienia. Szkoda, że zdrowie mu nie pozwoliło zbudować własnego legacy na swoich zasadach. Aha, no i Kempa nie mogę odżałować. Mógł być wielki.

@LeweBiodroSmoka

Spokojnie, wszystko gra. Po prostu złapała mnie magia 90's. Wiesz o co chodzi. 😛

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.