Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

e, w sumie chyba racja. Tzn gdyby to dotyczylo kogos, kto 5+ razy juz gral w ASG to obstawalbym przy swoim. Ale ze Booker do tej pory nie gral to wycofuje sie z tego, ze nie chce mu sie tam grac. Ale nie wycofuje sie z tego ze mial bilet na Bahamy :P

39 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a słyszałeś o bonusach w kontraktach związanych z nominacją?

tak, pytanie tylko czy Booker też taki ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do ASG. Jasne, że bywało zabawnie, jak choćby Magloire w ASG, ale mnie zastanawia jedno - czemu Reggie Miller był pomijany przez pięć sezonów z rzędu (od 90/91 do 94/95), kiedy miał bardzo dobre statsy, a Pacers regularnie meldowali się w PO? Przecież nie było wtedy aż tak wielu świetnych guardów, a Miller ze swoim skillem był unikatowy. Btw, w sezonie 92/93 pokazał klasę w PO. Co prawda Pacers odpadli w 1st rd, ale sam Miller robił wtedy 32ppg na 53/53/95. Totalny rozpierdol, szkoda że koledzy się nie stawili (w następnym sezonie Pacers zameldowali się już w ECF). Dlatego też rok później do ASG wybrano Starksa, hue hue.

Oprócz Starksa wybrano w tym czasie takich graczy jak Hawkins, Adams, Lewis, Armstrong* czy Blaylock. I nie mówię, że Panowie nie zasłużyli (no może poza Armstrongiem, bo to jakiś grubszy mindfuck), ale to pomijanie Millera, który w tamtym okresie robił ponad 20ppg na 63%TS... jest dziwne. Może ktoś mi to wytłumaczyć? 😛

A może trochę idealizuje Millera ze względu na 'stare czasy', hmm. Sam nie wiem, jednakże pamiętam go jako znakomitego zawodnika, który był clutch as fck, a jak niekiedy odkurzę sobie jakiś starszy mecz, to wydaje mi się, że jednak pamięć mnie nie myli. Się rozpisałem, kurewa, jakby to była najważniejsza sprawa ostatnich miesięcy, heh. Random shit.

*BJ Armstrong, All-Star player. Średnie w tamtym sezonie - 14.8p/2.1r/3.9a, lol. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Booker bonusy ma tylko za ALL NBA a nie za ALL STAR GAME.
On całkiem niedawno wypowiedział się w taki sposób: ""It was always a goal of mine [to be an All-Star], but it just reproves the point that the NBA is different than the game that I fell in love with at the beginning—of all the best players in the All-Star game—growing up watching that," Booker said. "And now it's an entertainment-, drama-, political-filled league.
"But we're a part of it now. It pays well so I guess we should be quiet about it."

Więc te Bahamy to tak śmiechem ale mogą być prawdziwe i tam go zobaczymy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rw30 napisał:

tak, pytanie tylko czy Booker też taki ma

jesli ma, to odpali kolego pewnie po kilkanaście/dziesiąt k dolanów, a Ty dalej byś płakał o te Bahamy, skoro nawet Janusz "Ci co mnie znajo, wiedzą, ze nie utrzymuje kontaktów z tego typu kobietami" Gortat, dawno mówił, ze Bahamy są overrated!!

a jak wiemy on sobie byle po co jaj nie robi

22 minuty temu, eF. napisał:

Oprócz Starksa wybrano w tym czasie takich graczy jak Hawkins, Adams, Lewis, Armstrong*

Reggie Lewis to przecież był sztos grajek, poczytaj o nim, postać niestety tragiczna.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eF. napisał:

@LeweBiodroSmoka

Czytałem o nim. Wiem, że skończył tragicznie, lecz nie uważam, że był lepszym graczem od Millera.

Ale mogę mu odpuścić, bo w ASG mogli przecież zagrać razem. A tak zagrał niejaki Michael Adams.

rok wcześniej miał rs na 26ppg, wiec też raczej z dupy się nie wziął, nie wiemy jakie były wtedy kanony i kryteria wyborów, moze Miller coś pyszczył w stronę Sterna, a ten mu tak odpłacał, nie zdziwiłbym się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jesli ma, to odpali kolego pewnie po kilkanaście/dziesiąt k dolanów, a Ty dalej byś płakał o te Bahamy, skoro nawet Janusz "Ci co mnie znajo, wiedzą, ze nie utrzymuje kontaktów z tego typu kobietami" Gortat, dawno mówił, ze Bahamy są overrated!!

a jak wiemy on sobie byle po co jaj nie robi

Reggie Lewis to przecież był sztos grajek, poczytaj o nim, postać niestety tragiczna.

Reggie Lewis jeden z ulubionych. Miał być łącznikiem ery Birda z nowoczesnością. Świetny uniwersalny długi a kocie ruchy. Szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

rok wcześniej miał rs na 26ppg, wiec też raczej z dupy się nie wziął, nie wiemy jakie były wtedy kanony i kryteria wyborów, moze Miller coś pyszczył w stronę Sterna, a ten mu tak odpłacał, nie zdziwiłbym się

No właśnie miło by było, jakby ktoś był w stanie wytłumaczyć o co z tym Millerem chodziło, bo tej klasy gracz ma raptem pięć powołań do ASG, gdzie na moje oko, powinien mieć ich ze dwa razy więcej. I tak najzabawniejszą opcją pozostanie BJ Armstrong, który zagrał wtedy w s5, lol.

Ps. Nie miałem okazji 'oglądać na żywo' Lewisa, niestety. Natomiast Millera już tak.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eF. napisał:

No właśnie miło by było, jakby ktoś był w stanie wytłumaczyć o co z tym Millerem chodziło

raczej mało prawdopodobne by ktoś to teraz pamiętał, trzeba by bylo pytać u źródła, dostep do takich informacji i dyskusje na takie tematy nie były w tamtych czasach zbyt powszechne raczej

3 minuty temu, ignazz napisał:

Reggie Lewis jeden z ulubionych. Miał być łącznikiem ery Birda z nowoczesnością. Świetny uniwersalny długi a kocie ruchy. Szkoda. 

ja go pamiętam z pierwszego Vademecum o NBA gdzie byli przedstawiani najlepsi gracze danych drużyn (min. Michael Adams), Lewis imponował mi sylwetka dość nietuzinkową jak na swoje czasy i pozycje, no i ta historia z zawałem... robiła straszne wrażenie, o śmierci Biasa nie miałem szans się dowiedzieć jeszcze przez długie lata, takie to były czasy (no chyba że z MB, ale też to wszystko z głowy szybko uciekało jak się zaczynało czytać w wieku 11 lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

raczej mało prawdopodobne by ktoś to teraz pamiętał, trzeba by bylo pytać u źródła, dostep do takich informacji i dyskusje na takie tematy nie były w tamtych czasach zbyt powszechne raczej

Pewnie masz rację. Kończąc ten wątek. Miller to był ten rodzaj gracza, który mnie niemiłosiernie wkurwiał, a jednocześnie cholernie imponował. Strasznie charakterny grajek. Jordan nie raz miał z nim problemy, a to słynne duszenie w MSG (zdobył 8 punktów w 9sek) to już legenda, hehe. Spike Lee lubi to. Szkoda, że nie było mu dane zdobyć mistrzostwa, choć był blisko. Pamiętny finał z Lakers, gdzie O'Neal zrobił masakrę piłą Shaguille'ową, a Pacers jako underdog pod wodzą Birda przegrali 4:2. Ich drugą opcją był wtedy Jalen Rose, damn. Dobre czasy.

Imho chyba jest trochę underrated.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eF. napisał:

Miller to był ten rodzaj gracza, który mnie niemiłosiernie wkurwiał, a jednocześnie cholernie imponował

wypisz wymaluj Jamal Murray ;)

6 minut temu, eF. napisał:

Imho chyba jest trochę underrated.

nah, okolice top20-25 alltime to jego miejsce, raczej nikt z tym za bardzo nie popolemizuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

Zeby nie bylo to ja nie wiem czy Millera bym w top50 

chyba nigdy nie robiłeś podobnej listy albo jestes hejtuniem jak Julek ;]

aha no i ja z takich rankingow wykreślam totalne dinozaury, które ciężko mi ocenić, zawężam do 80's+

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.