Skocz do zawartości

Jazda, jazda - FIBA World Cup


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

nie zebym jakos uwazal ze koszykowke trzeba wielbic i w ogole, ale na gazeta pl sa takie rzeczy na czolowce dzialu sport:

 

 

troszke WTF dla mnie 

sport.pl:

 

 

przejrzalem inne, onet to samo, jedynie sport wp jakos wydaje sie koszykufko zainteresowany

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wisła kraków, 800 tys i jakaś sprawa sądowa - to przynajmniej brzmi bardzo 'klikalnie', więc ok. No i w ogóle to chyba jakaś głośna sprawa, choć ja osobiście jej nie znam. Ale ta tenisistka?  Albo protest austriackich siatkarzy bo w przejebanym 0:3 meczu nie zaliczono im jednego z punktów? LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ptak napisał:

Siatkówka, to sam wiesz. Z nieznanych mi powodów jest to popularny sport. Gdyby kadra w kosza miała poziom siaty to cała drużyna grałaby w NBA. 

Może dlatego, że to sport drużynowy, który od 50 lat przynosi najwięcej sukcesów i wyników Polsce? I to nie tylko w wydaniu męskim, ale i damskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ptak napisał:

Siatkówka, to sam wiesz. Z nieznanych mi powodów jest to popularny sport. Gdyby kadra w kosza miała poziom siaty to cała drużyna grałaby w NBA.

 

dobra, popularność siatkówki to fakt (i akurat w przeciwieństwie do Ciebie, mnie to nie dziwi, i to nie tylko z powodów wymienionych już tu przez Zdzicha) ale to byl news o tym o czym pisalem powyzej, czyli o kur-wa zupelnie niczym. Albo ta tenisistka.

No nic, w sumie to nie wiem na co ja sie zżymam, bo po prostu w newsach na popularnych portalach dłużej / częściej znajdują się rzeczy które się klikają i tyle. Mimo wszystko byłem trochę zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry mecz, bez fajerwerków ale ok, bardzo ok.

Myślę że Argentyna jeszcze się zbliży , Campazzo, Scola, Deck pewnie nie będą grali cały mecz takiego piachu. Tzn Campazzo ma sporo dobrych zagrań, ale rzut mu nie siedzi zupełnie. Zacznie.

30 minut temu, BMF napisał:

Campazzo lol

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Argentyna w takiej dyspozycji jak dziś by była do pyknięcia przez naszych.. ;) 

nie żartuj sobie . Oprócz kontry mają w sumie tylko trójki bo Hiszpania gra świetnie w obronie, a nie że Argentyna jest jakaś słaba.  Zresztą, stawiam że Argentuna w 2 połowie się rozkręci.

 

Polska to inna liga, z całym szacunkiem & sympatią dla naszych.

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.