Skocz do zawartości

World Cup 2019/Mistrzostwa Świata 2019 - CHINA


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie komentuje wybranej 12-stki USA, która będzie na MŚ, a doszedł kolejny problem, bo kontuzji doznał Kyle Kuzma i to jego zabraknie na MŚ. Przez to w drużynie nie będzie żadnego nominalnego PF'a.

W drużynie będzie PG: Kemba Walker, Marcus Smart, Derrick White

SG: Donovan Mitchell, Joe Harris.

SF: Harrison Barnes, Khris Middleton, Jaylen Brown, Jayson Tatum

PF: ----

C- Myles Turner, Brook Lopez, Mason Plumlee

 

Na PF'ie będzie mógł grać Barnes, Brown czy Tatum i USA zapewne będzie polegać smallballu. Ciekawe jak to się zakończy, bo Serbia może wyjść duetem Marjanović-Jokić lub innymi centrami w duecie z Jokicem, na którego odpowiedzi nie będzie miało USA, a najmniejszy zawodnik w składzie Serbii ma 195 cm. Popovich został wrzucony na minę, bo prawie wszyscy nominalni PF zrezygnowali i podobnie największe nazwiska w składzie. Nic mu ta wygrana prawie nie da do jego legendy i CV, a jest duża szansa, że będzie rysa na CV i obalenie lekko tezy o doskonałym trenerze Popovichu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawienie ESPN odnośnie WC

 

Cytat

Great continuity hasn't boosted results ahead of China for a roster missing the retired Marcin Gortat. One-time New York Knicks ball boy Mike Taylor needs to work some coaching magic although his team can pile up points behind EuroLeague vet AJ Slaughter.

😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy sa jakies miejsca gdzie mozna obejrzec (a najlepiej sciagnac) mecz z odtworzenia? 

na 720 pier poki co nie widze, no ale jesli mistrzostwa dzisiaj sie zaczely (nie wiem czy tak jest, strzelam) to moze za pare godzin wrzuco? 

 

p.s. mieszkam zagranico, tvp pl nie dla mnie

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rw30 napisał:

czy sa jakies miejsca gdzie mozna obejrzec (a najlepiej sciagnac) mecz z odtworzenia? 

na 720 pier poki co nie widze, no ale jesli mistrzostwa dzisiaj sie zaczely (nie wiem czy tak jest, strzelam) to moze za pare godzin wrzuco? 

Na tym livebasketball co podawałem powinno być działa jak league pass. 7 euro za cały turniej i nie trzeba z tvp oglądać :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Założyłem temat w Inne do komentowania na żywo coby tu nie śmiecić jednozdaniowcami.

 

Polska dała radę nie spartolić pierwszego meczu, pytanie bo niestety nie oglądałem - to było pewne zwycięstwo czy wymęczone ? Bo rywal chyba najsłabszy z tej trójki.

Kontrolowali mecz, Wenezuela coś szarpała i było dużo fauli, przez co wyglądało może nerwowo, ale spokojne,pewne zwycięstwo. No ale Wenezuela faktycznie słabiutka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Założyłem temat w Inne do komentowania na żywo coby tu nie śmiecić jednozdaniowcami.

 

Polska dała radę nie spartolić pierwszego meczu, pytanie bo niestety nie oglądałem - to było pewne zwycięstwo czy wymęczone ? Bo rywal chyba najsłabszy z tej trójki.

Póki Wenezuela miała skuteczność 5/5 za 3 (w tym jedna trójka z 10 metrów) to było równo. Tutaj wiele winy naszych nie było. Bronili dobrze, ale im siedziało wtedy po prostu. Ale w 2q przestali trafiać i zaczęli Polacy odjeżdżać. Trochę było problemów z wyjściami z połówki i ze wznowieniem gry z autów, bo jak tylko Wenezuelczycy trafiali do kosza to szli z obroną na całym parkiecie. No i byli niżsi, ale przez to bardziej ruchliwi i szybsi, co sprawiało czasem drobne kłopoty. Ale ogólnie bardzo dobra obrona - nie jakaś spektakularna, czasem z klopsem, ale rzetelnie przez 4 kwarty zasuwali i nie pozwalali rozwinąć skrzydeł rywalom. W ofensywie Ponitka i Sokołowski wykorzystywali swoją siłę, Slaughter szybkość i dobre wejścia pod kosz. Jeszcze trochę trójka nie siedzi, tak jakby mogła, Waczyński nie pokazał nawet połowy swoich możliwości, więc czekam na jego jeszcze lepszą grę. Najgorszy Kulig i to bardzo, bardzo najgorszy. Nic nie wychodziło. Mecz ogólnie pewny, z lekko nerwowymi momentami, ale wszystko pod kontrolą pełną. Jak tylko Wenezuela zaczynała cokolwiek trafiać to od razu przychodziła nasza odpowiedź i stabilnie trzymali wynik całą 2 połówkę. Mecz na plus i wielki krok do awansu do II rundy. Ale wypadałoby z Chińczykami powalczyć, bo są w naszym zasięgu (tak się zdaje) i wejść do II rundy z kompletem zwycięstw. Potem Argentyna i Rosja... Rosja dziś ledwo ograła Nigerię. Więc też nie wydaje mi się, by byli całkowicie poza zasięgiem naszych. No zobaczymy jak będzie. Jest szansa nawet na ćwierćfinał, a jest szansa na prawie same porażki do końca i wylot w II rundzie. WKS to powinna być formalność i mamy wyjście z grupy. Ale jeżeli chcemy coś więcej to Chiny wypadałoby pokonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.