Skocz do zawartości

memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, memento1984 napisał:

czyli co, w koncu po 5 latach ciaglego wysylania KL do co trzeciej druzyny, chyba w koncu pyknie - data do obserwowania 15sty Grudnia.

Dobry gracz ale tutaj chyba nie ma dobrej wymiany, nigdzie

Jestem ciekaw co zaproponują Blazers. Nie sądzę by byli chętni oddawać Collinsa lub Simonsa. Za to tegoroczny pick może być całkiem wysoki więc może to + kończący się kontrakt Whitesida 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy PTB potrzebują tego typu wzmocnienia.
Przyjście Melo całkowicie zabrało minuty Little który jak tylko dostanie więcej minut może się dobrze spłacić wiec przy gwarantowaniu kontraktu Melasa tu szukałbym opcji. Facet miał być bardzo surowy i nie gotowy przez najbliższe dwa lata ale wstawki ( nie mylić z regularnością gry na poziomie) które pokazał zaangażowanie obrona trójki zbiórki pozwalają widzieć w nim kogoś wartościowego w rotacji. myśle ze albo mocniejsze zainwestowanie w niego lub wysoka sprzedaż za kogoś dużo tańszego niż Love 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Nie wiem czy PTB potrzebują tego typu wzmocnienia.
Przyjście Melo całkowicie zabrało minuty Little który jak tylko dostanie więcej minut może się dobrze spłacić wiec przy gwarantowaniu kontraktu Melasa tu szukałbym opcji. Facet miał być bardzo surowy i nie gotowy przez najbliższe dwa lata ale wstawki ( nie mylić z regularnością gry na poziomie) które pokazał zaangażowanie obrona trójki zbiórki pozwalają widzieć w nim kogoś wartościowego w rotacji. myśle ze albo mocniejsze zainwestowanie w niego lub wysoka sprzedaż za kogoś dużo tańszego niż Love 

Melo dziś jest ale jutro już go nie będzie a w normalnych okolicznościach Little i tak siedziałby na ławie bo Stotts tak ma, że rookie ledwie wącha parkiet na wiosnę. Blazers na przyszły sezon mają pod kontraktami Lillarda, CJa, Simonsa (3xcombo guard), Little z Hezonją (2xSF) i 2 defensywnych centrów - Nurkicia i Collinsa. Miejsca dla Lova jest aż nadto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, jack napisał:

Melo dziś jest ale jutro już go nie będzie a w normalnych okolicznościach Little i tak siedziałby na ławie bo Stotts tak ma, że rookie ledwie wącha parkiet na wiosnę. Blazers na przyszły sezon mają pod kontraktami Lillarda, CJa, Simonsa (3xcombo guard), Little z Hezonją (2xSF) i 2 defensywnych centrów - Nurkicia i Collinsa. Miejsca dla Lova jest aż nadto. 

z Love jest jeden podstawowy problem - facet jest tak straszny w obronie, ze potrzeba naprawde dobrego fitu (dobra obrona) zeby go w pelni wykorzystac (albo przynajmniej powyzej sredniej ligowej).

Cavs maja smieszno niski backcourt (w dodatku mlodzi) + Clarkson/Delly(!), dwoch undersized big's (TT i Nance) - generalnie Love'a moze atakowac kazdy (1-5), cos jak "grajcie na Wawrzyniaka, on jest slaby". facet bedzie napewno dodatni w dobrze zorganizowanej obronie - nie bardzo wiem, czy Blazers taka maja (tylko to nie moj problem :D).

Cavs go moim zdaniem oddadza za "co laska" - ryzyko, ze sie kompletnie rozpadnie i bedzie  gigantyczna kula u nogi za rok-dwa, jest masywne.

taki cap relief za Whiteside'a nie jest koncem swiata, plus jakis biedo asset - chcieli dobrze zrobic Love za zaslugi? chcieli i zrobili - z FA by nie dostal takich pieniedzy.

Troche mnie Cavs rozczarowali, ze spuscili tego Zizica nie dajac mu cienia szansy - przyjdzie taki np Whiteside (dopoki bedzie mu sie chcialo grac) to nawet na swoim expiringu za 27baniek bedzie przynajmniej legitnym (z rozmiaru) "C". w Cavs nie bylo tego od lat (zdrowy Mozgov sic!).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy to taki moment nagrzania w meczu (wkurw TT na Sextona i jego cegle, swoja droga nie wiem jak gosc ktory ma chyba 0pts w 3q i 7 biedo zbiorek moze byc zly o cokolwiek w danym meczu LOL) czy manifestacja wiekszego problemu (spadla maska). 

tak patrze na tego Clarksona i jego scoring, to nie jest chyba jednak latwo znalezc drugiego takiego wariata.

biorac pod uwage jak otwarty jest wschod i zachod (szczegolnie relatywnie do lat poprzednich) to Cavs maja niezly sklep z rolesami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ely3 napisał:

Przypomnij nam wszystkim kiedy rzucano zupą w trenera

Chodzi o JRa czy coś innego ? Bo jak coś się działo w przeszłości to ja nie w temacie. No, a poważniej podchodząc do tematu to za takie akcje powinny być długie zawieszenia i nie chodzi mi tu o jakieś ostrzejsze dyskusje w gorącym momencie spotkania.

7 minut temu, memento1984 napisał:

tak patrze na tego Clarksona i jego scoring, to nie jest chyba jednak latwo znalezc drugiego takiego wariata.

 

On coś się rozwinął od czasów Lakers czy nadal gra jak byłby pierwszą opcją w ataku i allstarem ? Kiedyś myślałem, że gość dorzuci playmaking na przyzwoitym poziomie i będzie elit rolesem.

Chciałbym mocnych Cavs bez Lebrona, ale chyba długo na to trzeba będzie czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ttr napisał:

Chodzi o JRa czy coś innego ? Bo jak coś się działo w przeszłości to ja nie w temacie. No, a poważniej podchodząc do tematu to za takie akcje powinny być długie zawieszenia i nie chodzi mi tu o jakieś ostrzejsze dyskusje w gorącym momencie spotkania.

On coś się rozwinął od czasów Lakers czy nadal gra jak byłby pierwszą opcją w ataku i allstarem ? Kiedyś myślałem, że gość dorzuci playmaking na przyzwoitym poziomie i będzie elit rolesem.

Chciałbym mocnych Cavs bez Lebrona, ale chyba długo na to trzeba będzie czekać.

z lawki to jest niesamowity power - zeby taki gracz nie byl balastem w polowie spotkan, to trener musi nim rotowac calkiem agresywnie i jak jest zimny to go sadzac.

rozgrywanie to jest nadal bliskie zera - jest typowym catch'n'shooterem. gra jakby byl pierwsza opcja bo gra duze minuty z lawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, memento1984 napisał:

z lawki to jest niesamowity power - zeby taki gracz nie byl balastem w polowie spotkan, to trener musi nim rotowac calkiem agresywnie i jak jest zimny to go sadzac.

rozgrywanie to jest nadal bliskie zera - jest typowym catch'n'shooterem. gra jakby byl pierwsza opcja bo gra duze minuty z lawka.

Zgoda on daje fajny scoring z ławki, ale często oddaje tyle samo po drugiej stronie. Pewnie coś się poprawił w tym elemencie, ale nie sądzę żeby to była drastyczna zmiana. Robi to samo debilne naskakiwanie w D co Kuzma. Przez ostatnie 1.5 roku widziałem raptem 8-10 spotkań więc nie będę się rozpisywał, ale lata z Byronem Scottem zrobiły swoje. Szkoda bo liczyłem, że będzie kimś ala Lou Williams w tej lidze, ale sporo mu brakuje. 

Po skrótach i boxscore widzę też, że Larry Nance gra kupę po fajnym początku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.